Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 80 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Eισοδος στον οικο οπου στο σαλονι βγηκε η Ναταλι, ξαφνιαστηκα που δεν ειχα καποια χοντρη φαλαινα. Η Ναταλι ειναι μια Ουκρανη 38+ με ξανθα μαλλια μεχρι τους ωμους.
Το προσωπο της ειναι λιγο σκληρο, το στηθος ελαφρως πεσμενο αλλα οχι νερουλό γεμιζει την παλαμη και η ρωγα μεγαλη και μυτερή.
Το σωμα της κανονικο αλλα πλαδαρό.
Το προγραμμα της 69 με ελευθερο τσιμπουκι.

Δεν ειχα ορεξη να γαμησω, ηθελα μονο να χυσω, βαριομουν να ψαχνω ολα τα μαγαζια για το ποια κανει τελειωτικο και να ειναι και καπως εμφανισιμη.

Μετά το σαλοναρισμα ειπα στη Ναταλι να μεινει λιγο να της πω, πλησιασα και της ειπα στο αυτι,
no fuck, only pipa finish and kisses...
Δεν ειπε τιποτα και πηγε στο κουζινακι.

Εισοδος της Ναταλι στο δωματιο χωρις να κρατά καπότα, να τα λεω...επιασε !!
Η Ναταλι εβγαλε το μακρυ κομπινεζον που φορουσε και αποκαλυφθηκε το σωμα της.
Ημουνα ξαπλωμενος στο κρεβατι οπου με καβαλησε, αρχισε να τριβει το μουνι της πανω στο καυλι μου, πιαστηκαμε και στα γλωσσοφιλα, εκανε καλο μουνοτριψιμο, το εκανε αργα και παθιαρικα ,ο πουτσος μου εγινε μουσκεμα με τα υγρα της.. εγλειψα τις ρωγες της και εγιναν διπλασιες.

Κατεβηκε προς τα κατω και πηρε την πουτσα στο στομα, δεν ενθουσιαστηκα με το τσιμπουκι της,
τον επαιζε με το χερι με την ίδια φορά που πιπωνε με το στομα της, μονοτονη πιπα χωρις φαντασια χωρις γλειψιματα κορμου χωρις φτυσιματα και χωρις περασμα απο μπαλες, τεσπα εκατσα και απολαμβανα αυτη την μετριοτατη πιπα ωσπου μια τρικυμια απο σπερμα εσκασε μεσα στο στομα της, ρουφηξε μεχρι την τελευταια σταγονα και πηγε τρεχοντας στο νιπτηρα.

Για καποιο λογο με συμπαθησε και μου ειπε να ξαναπαω και οτι θελω να της το ζηταω.

Λογικα θα την ξαναεπισκεφτω βλεπω να εχει ζουμι η υποθεση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 29, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
61.872
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostakis27, stadeos, n.smirni76 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαρτίου, 2024
Μητσάρα καποιος συναγωνιστης προσφατα εγραψε στο Forum οτι ειδε γυρω απο το μουνι της Ναταλι φουσκαλες με ασπρο υγρο.... εφαγα και γω ενα ξενερωμα οταν το διαβασα μιας και η Ναταλι αξιζει και οσες φορες εχω παει περναω καλα μαζι της...τωρα που πηγες και εσυ οντως προσεξες τιποτα περιεργο στο αιδοιο της ή τελικα ηταν μουφα αυτα που ειχαν γραφτει??
01 Μαρτίου, 2024
Μπα δεν είδα κάτι.
review reaction 1 Dsar263
03 Μαρτίου, 2024
Τι ωρες την βρισκουμε; Ηταν απογευμα και αλλαξε προσφατα και εχω να την πετυχω κανεναν μηνα..
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3