Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 280 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ανεβκα τα σκαλοπατια και μπηκα στο μικρο αυτο οικο.
Στο σαλονι εμφανιστηκε η Αννα, προκειται για μια 20χρονη Λατινα Κολομβιανη απο Μεδεγιν.
Ειναι ψηλη 1,75+ με μακρυ μαυρο μαλλι.
Το προσωπο της ομορφο με μαυρα ματια λαμπει απο νεοτητα. Το κορμι της ειναι μια λατινικη βομβα.
Κωλομερια μεγαλα οσο πρεπει πεταχτα στητα και σφιχτα απορω πως στεκονται στον αερα ! ενας επιστημονας να μας το εξηγησει !!
Κυταριτιδα μηδεν γλουτοι σφιχτοι και σφριγηλοι.
Στηθος που χωραει στη χουφτα πολυ απαλο στην υφη με μικρη ρογα και ροζ θηλες.
Εχει τατουαζ χτυπημενο πανω στο φαρυγγα κατι στα λατινικα.

Το προγραμμα της απλο στα 20 ευρω.
Ομιλει καλα τα αγγλικα.

Εισοδος της Σοφιας στο δωματιο οπου γδυθηκε εντελως.
Την ξαπλωσα στο κρεβατι και ανεβηκα απο πανω της ενω αυτη ειχε τα ποδια κλειστα, η γυμνη πουτσα μου ακουμπουσε πανω στην κοιλια της.

Εκανα κινηση να τη γλειψω στο λαιμο και μου ειπε no here baby. Kατεβηκα πιο κατω και εγλειψα τα βυζια της και μου εκοψε τη φορα με τα χερια της, της ειπα οτι θα το κανω πιο αργα και συμφωνησε. Τις εγλειψα απαλα και τρυφερα τα βυζια σαν κυριος και οχι σα λιγουρη οπως πριν, ετσι δεχτηκε,οποτε θελει απαλο γλειψιμο και φιλημα στα βυζια να ξερετε.
Τα βυζια της εν τω μεταξυ φυσικοτατα πολυ ομορφα τρυφερα στητα και σφιχτα,οι ρωγες της δεν ειναι σκουρες αλλα απαλο ροζ.

Κατεβηκα πιο κατω και την φιλησα στην κοιλια, της ανοιξα τα ποδια και στην αρχη μου ειπε οχι πιανοντας το κεφαλι μου, της ειπα οτι ειμαι πολυ καλος οτι θα της αρεσει και οτι θα το κανω απαλα.
Δεχτηκε και ανοιξε τα ποδια της, μουνι ομορφο γλομπος μουνοχειλα συμμετρικα . Εχωσα κεφαλι μεσα και εγλειψα σα να ηταν η τελευταια φορα στη ζωη μου που εγλειφα μουνι. Αρκετα υγρη με νοστιμα υγρα.
Εγλειψα τα μπουτια της τις γαμπες της.

Μου φορεσε καποτα και εκατσε στο πλάϊ.
Η πιπα της ρηχη αδυναμη τιποτα ιδιαιτερο.
Μου εβαλε τζελ πανω στην καποτα και στηθηκε στα τεσσερα.
Καλα εχασα τη γη κατω απο τα ποδια μου, μια 20χρονη αλόγα ειχε στησει την κωλαρα της μπροστα μου...της τον εχωσα και εσπρωξα να μπω ολος μεσα της, την καβαλησα και ακουμπουσα το στηθος μου πανω στην πλατη της.
Εφαγε βαθιες καβαλητες πουτσιες και εβγαζε βογγητα.
Μετα απο 7-10 πουτσιες με σταματησε και μου ειπε οτι ειναι μεγαλη και χτυπαω τη μητρα της.

Γυρισε ανασκελα και ανοιξε τις ποδαρες της.
Ε ρε λω τι μωρο θα γαμησω, εκανα βουτια και την γαμησα σα παλαβος, ειχα ξαπλωσει πανω της και ειχα γαντζωθει απο τα κωλομερια της και σφυροκοπουσα ανελεητα, η μικρη φουλ τσιριδα και βογγητο, ειχε βαλει τους πηχεις της αναμεσα σε εμενα και σε αυτη για να μην ξαπλωσω πανω στα βυζια της.

Εβγαλα το αχτι μου αναμεσα στα ποδια της και της εριξα δυνατο γαμησι που θα θυμαται, την εχυσα με καρφωμα μεσα στο μουνι και στραγγιξα ικανοποιητικα χωρις να βιαζεται να φυγει απο κατω ενω εκανε αερα στο προσωπο της.


Ντυθηκε και εμεινε για λιγο στο δωματιο οπου μιλουσαμε.
Της απολογηθηκα που την γαμησα δυνατα και την εκανα να τσιριζει, μου ειπε οτι δεν εχει ξαναδουλεψει σε αυτη τη δουλεια ουτε στην κολομβια και δεν ειναι μαθημενη ετσι.

Συμπερασματικα μια πολυ ομορφη κοπελα με πολυ καλο κορμι, αματουρι, δεν εχει εχει μαθει να τρωει γαμησι και ποναει, θελει απαλες κινησεις σε φιλακια σε γλειψιμο για να σε αφησει και οχι αγριο πεσιμο. Μαλλον προτιμα τον πιο χαλαρο ρυθμο στο γαμησι η εμφανιση της ομως εμενα μου βγαζει αγρια ενστικτα και δε μπορω να της φερθω gfe.
Ισως την ξαναγαμησω .. Ο χωρος καθαρος και ζεστος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 28, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννα
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.762
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, Ημεδαπος , Yatoputso και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Φεβρουαρίου, 2024
" Εισοδος της Σοφιας στο δωματιο οπου γδυθηκε εντελως."

Τελικα Αννα ή Σοφία την λένε?
29 Φεβρουαρίου, 2024
Τελικά οι Κολομβιανες είναι του καλού. Ξυλαγκουρα
29 Φεβρουαρίου, 2024
Έλεγα πως έχω χαλάσει πολλά αυτόν τον μήνα και πρέπει να μαζευτώ λίγο, μετά διαβάζω αυτά ... αύριο αλλάζει ο μήνας ^^
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3