Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 175 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη στο ισογειο μπουντρουμι του ερωτα το Erotic Prison.
Πισω απο τα καγκελα της φυλακης ηταν το κοντοκαυλοπούτανο Ίνα, μολις ειδα το μακρυ ισο μαυρο μαλλι της και αυτο το πολυ γλυκο προσωπακι μου σηκωθηκε αμεσως, σηκωσα πυρετο απο την καυλα.
Η Ινα ειναι κοντη με τροφαντο κωλο ασπρουλιαρα με μικρο στηθος. Ειναι Αλβανεζα 27-28 ετων.
Εδωσα το δεκαρικο για απλο προγραμμα και περιμενα τον υπηρετη να μου ανοιξει να μπω. Για να περασεις στα ενδοτερα του οικου πρεπει να ξεκλειδωθουν δυο πορτες, δεν καταλαβαινω τα τοσα πολλα μετρα ασφαλειας τι φοβουνται μη τους γαμησουν τις πουτανες ?

Η Ινα ηρθε στο δωματιο ευδιαθετη και χαμογελαστη, γνωριζει πολυ καλα Ελληνικα, γδυθηκε εντελως και ξαπλωσε στο κρεβατι, της εγλειψα τα βυζια της και ταυτοχρονα χαϊδευα εξωτερικα το μουνι της χωρις να παραπονιεται. Δεχτηκε φιλακια και γλειψιματα στο λαιμο οχι ομως στο στομα. 69 μπρος και πισω δε δεχεται.

Ξαπλωσα και μου περασε καπότα, η πιπα της καλη βαθια με καλο ρυθμο χωρις περασμα απο μπαλες.
Οσο με πιπωνε χουφτωνα τα τσουπωτα κωλομερια της και χαϊδευα την κωλοχαραδρα της και την σουφρα της χωρις δαχτυλική εισοδο.

Στηθηκε στα τεσσερα αρκετα καλα και της εριξα βαθιες πουτσιες με τα κωλομερια της να παλλονται εντονα.
Εφαγε 2-3 δυνατες μπατσες και επεσαν και μερικα βρωμολογα.

Γυρισμα σε κανονικη σταση οπου ξαπλωσα πανω της και εχωσα τα χερια μου κατω απο τα κωλομερια της.
Εφαγε δυνατο γαμησι χωρις να παραπονιετια ενω εγω βογγουσα σα σκυλος.

Η συμμετοχη της μικρη καθοταν υπομονετικα και τον ετρωγε. Την εχυσα καρφωμενος μεσα της και στραγγιξα τελειωτικα.

Συμπερασματικα η Ινα ειναι μια πολυ γλυκια κοπελα, αντεχει δυνατο γαμησι ειναι υπομονετικη, προσφερει τελειωτικο στραγγιγμα με μικρη συμμετοχη ομως στο γαμησι. Σιγουρα θα ξαναπροτιμηθει. Ο χωρος πολυ καθαρος και ζεστος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 28, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ίνα
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
61.731
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, Ημεδαπος , ΣΠΥΡΟΣΣ και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού