Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 105 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ανεβηκα στον οροφο οπου στο σαλονι εμφανιστηκε ενα καινουριο κοριτσι η Ιωαννα. Προκειται για μια νεαρη κοπελα 21 ετων απο Ρουμανια. Εχει αδυνατο μικροσκοπικο κορμι με μικρο κωλο αδυνατες γαμπες και αρκετα μικρο στηθος.
Το προσωπο της καλουτσικο νεανικο με καστανα μαλλια σπαστα.
Η Ιωαννα θελει λιγο το χρονο της να σουλουπωθει καθως ηταν λιγο ατιμελητη, την βρηκα αχτενιστη χωρις βαμμενα νυχια και προσωπο εντελως καθημερινη εμφανιση σε αντιθεση με τη Βανεσα που ειναι κοκέτα.

Το προγραμμα της Ιωαννας απλο στα 10 ευρω.

Εισοδος της μικρης στο δωματιο οπου εγινε λιγο σοσιαλ μιας και γνωριζει μερικα αγγλικα.

Σκισιμο καποτας και περασμα κατευθειαν σε πεος, δεν εβγαλε το σουτιεν της ποτε. Πιπα σε γρηγορο ρυθμο χωρις βαθια μπασιματα στο στομα με ταυτοχρονο παιξιμο με το χερι της, αδιαφορη και μηχανικη πιπα την ξεχασα ηδη.

Της εκανα νοημα και με καβαλησε απο πανω.
Η μικρη με καβαλησε με ενα παραδοξο τροπο δυσκολο να περιγραψω, αποτελεσμα ειχε να ειναι ολη πανω μου χωρις να ακουμπαει στο κρεβατι με τα χερια της στο στηθος μου.

Καυλωτικη η σταση του καβαληματος και οχι με σκοπο να κλεψει. Μαλλον ετσι θα καβαλαει και το γκομενο της μιας και τον ανεφερε 2-3 φορες.

Εκανε βαθια καθισματα πανω στο καυλι μου, το μουνι της εξωχειλιο με φουσκωτα μουνοχειλα αγκαλιαζαν το πεος μου. Η μικρη κοιταζοταν στον καθρεφτη οσο γαμιοταν,
κοιταζε μια το προσωπο της και μια το μουνι της να γαμιεται.

Σου αρεσει να κοιταζεσαι να γαμιεσαι ?
Ναι μου αρεσει γιατι ειναι μεγαλο ειπε.
Η Ιωαννα δε φοβηθηκε το μεγαλο καυλι μου και προσπαθησε να το δαμασει.

Την εβαλα σε κανονικη σταση οπου κολλησε πισω προς τον τοιχο ωστε εγω να μη μπορω να ξαπλωσω πανω της μιας και θα κοπανουσα το κεφαλι μου στον τοιχο.
Την τραβηξα απο τα ποδια προς τα κατω και γελασε καθως καταλαβε οτι την καταλαβα.

Ξαπλωσα πανω της και εφαγε δυνατο ξεμουνιασμα με βαθιες μπηχτες πουτσιες ενω χαϊδευα τα μικρα σφιχτα μπουτια της. Φιλακια δε μου επετρεπε πουθενα. Σουτιεν δεν εβγαλε ποτες αν και της το ειπα ωστοσο βυζι δε φαινοταν καθολου απο μεσα.

Η Ιωαννα πανω στο γαμησι μου ειπε οτι εχω μονο 3 λεπτα γαμησι ακομα, σιγουρα θα της φανηκαν αιωνας καθως της ειχα πεταξει τα ματια εξω. Την εχυσα και δυστυχως εκανε μια κινηση νιντζα και ξεγλιστρησε απο κατω μου για να μη χυσω μεσα της. Εχυσα μεσα στην καποτα εξω απο το μουνι της. Κοιταξε εξονυχιστικα την καποτα για τυχον σπασιμο.

Ντυθηκε και εφυγε με ενα γεια.

Συμπερασματικα συμπαθητικης εμφανισης η Ιωαννα,
το μονο που αξιζε ηταν να την εχω απο πανω και να τη βλεπω να κοπανιεται.
Ειναι λιγο πονηρη και βιαστικη. Τραβιεται στο χυσιμο.
Ισως ξαναπροτιμηθει αν βαλει 69 στο μενου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 28, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
61.118
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , koutavoulias, Johnny Red2 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού