Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 558 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Βραδινη επισκεψη στο μαγαζι κατα τις 2300.
Στο σαλονι εμφανιστηκε η Ναταλί, προκειται για μια Ρωσσιδα 37+ ετων .
Δεν τη λες και ομορφη.... σωμα αρκετα πλαδαρο,κωλος πεσμενος προσωπο σπασμενο και ψιλοαδιαφορο.
Μαλλι καστανο δεμενο κοτσο, βυζι 2αρι πεσμενο και αυτο.
Στο σαλοναρισμα η Ναταλι κανει αρκετο παιχνιδι , πεταει φιλακια κλεινει ματι και χορευει στο στυλο.
Το προγραμμα της περιλαμβανει ελευθερο τσιμπουκι-οχι τελειωτικο, 69 και φιλια οπως ειπε η υπηρεσια.
Μιλαει αρκετα καλα τα αγγλικα.

Περασα δωματιο κυριως για πιπα μιας και ειχα ακουσει καλα λογια και τελικα ηταν το μονο που αξιζε.

Εισοδος της Ναταλιας στο δωματιο με ορεξη και χαμογελο.
Εβγαλε μωρομαντηλο και μου τον σκουπισε καλα.
Χωρις καποια αλλα προκαταρκτικα αρχισε να πιπωνει ακαποτα. Η πιπα της αρκετα καλη, βαθια με πολυ σαλιο στο στομα και φτυσιματα πανω στο πουτσοκεφαλο.
Με το κεφαλι της εκανε οχταρια οσο πιπωνε ενω εγλειφε και κορμο. Απο μπαλες δεν περασε δυστυχως αλλα μικρο το κακο..

Μου ειχε κανει την πουτσα μουσκεμα απο σαλια και πραγματικα με ειχε φερει ενα κλικ πριν αμολησω τις χυσαρες μου απροειδοποιητα στο στομα της.
Δεν ηθελα να της κανω μαλακια οποτε της ειπα να με τελειωσει στην πιπα, μου εβαλε καποτα και μου ειπε χυσε με...

Ε οχι με καποτα, παρτα ολα στο στομα φτυστα ολα πανω στον πουτσο και πιπωνε της ειπα να γουσταρουμε.

Εισεπραξα ενα οχι και τοτε προχωρησαμε στο γαμησι.
Σεξ σε μια μονο σταση οπου αγκαλιαστηκαμε σφιχτα.
Η αισθηση του αδοιου της καλη οχι χαλαρη χωρις να βαζει κρεμα.
Εκανα πολλες προσπαθειες να αποσπασω γλωσσοφιλα αλλα δεν τα καταφερα, δεν ακουμπησα καν τη γλωσσα της, μου εδωσε μετρημενα στοματοφιλα μονο.

Εφαγε δυνατες βαθιες πουτσιες και βογγουσε, μετα τα πεντε λεπτα γαμησι εβαζε χερι απο κατω και μου επιανε την πουτσα,αφου της το τραβηξα 3-4 φορες εκλεινε ελαχιστα τα ποδια της για να μην το τρωει ολο μεσα.
Της εριξα χυσιμο καρφωμενος μεσα της, ξαπλωσα πανω της και στραγγιξα.

Συμπερασματικα εμφανιση οχι για Φυλης, γαμησι κατω απο τη βαση, πιπα αρκετα καλη το μονο που αξιζε αλλα χωρις τελειωτικο.
Τα βρισκω και στο δεκαρικο αυτα οποτε adios muchachos Ναταλί !!!!
Ο χωρος πολυ καθαρος και ζεστος και η υπηρεσια δεν ενοχλησε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 26, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
61.146
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bonecrusher, n.smirni76, The Keeper και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Φεβρουαρίου, 2024
Το πρόβλημα με την Ναταλί είναι πώς παίρνει την θέση του κυνηγού και δεν σου αφήνει περιθώρια να νιώσεις το άγριο αρσενικό, ο κατακτητής θηριοδαμαστης

Δεν αφήνει κάτι στην φαντασία, στα πετάει και στα κάνει όλα με το καλημέρα κάτι που καταντάει ξενερωτο
review reaction 1 DmtrsxXx
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1