Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 110 10
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Έχω ξανά γράψει κριτική για την Σαμπίνα,στης αρχές που την γνώρισα στο εξοικιου 18 καί άλλη μια εδώ στο βέργας.
Είναι μια πανέμορφη κούκλα με φυσικό κορμί μοντέλου.
Σε σχέση με την αρχή έχει αλλάξει καί σαφώς ποίο ώριμη τώρα και με αρκετούς πελάτες.Με πάντα γεμάτα δωμάτια .
Έχει αρκετούς εχθρούς από επαγγελματίες του χώρου και από κακούς πελάτες που φωλιάζει για να μην ξανά πατήσουν στο μαγαζί.
Έτσι ίσως παραπλανηθεί τε από τύπους που έχουν δύο κριτικές.. μία που είναι παθητική με πουτσα 20 πόντους και μετά άλλη μία με Σαμπίνα που την θάβουν.

Το κορίτσι κάνει απλό πρόγραμμα με ωραία στησίματα και μάλιστα τελευταία κάνει ένα ανάποδο cowgirl που περνάει τα πόδια της κάτω από τα τα δικά σου και είναι καύλα .
Όταν μπήκε στο δωμάτιο αυτή την φορά, μίας και γενικά πάντα με Σαμπίνα θέλω να είμαι όσο περισσότερο γίνεται μέσα στο στενό μουνακι της ... τής λέω δεν θέλω πίπα βάλε προφυλακτικό και ανέβα πάνω μου..
Δεν είχα πλήρη στύση με τα λίγα χάδια και φιλιά στο στήθος που κάνει και μου περνάει προφυλακτικό....
Ανέβηκε από πάνω με το ένα πόδι στο γόνατο και το άλλο τεντωμένο σε φάση σπαγκατ .
Και να μου παίζει τον πουτσο με το χέρι και να βάζει ίσα το πουτσοκεφαλο στο μουνόχειλα.
Είχα γίνει τούρμπο και αυτή να μπαίνει πιο απότομα και όλο ποίο βαθιά..
Εντάξει θέα απίστευτη και ο εγκέφαλος δίνει εντολή να χύσεις στα τρία λεπτά..
Όχι όχι τό έσωσα ... αλλά αφού αλλάξαμε δύο τρεις στάσεις ήμουν πέτρα και σφυροκόπουσα..
Έτσι ενώ έχει περάσει ο χρόνος και η τσατσά δυνάμωνε την μουσική..(δεν χτυπάνε πόρτες)η Σαμπίνα καθόταν στα τέσσερα αδιαμαρτύρητα... μετά από ένα λεπτό, μίας και δεν ήθελα να τελειώσει της λέω να κάνουμε και δεύτερο δωμάτιο..
Ξανά ήρθε μετά από ώρα και της ζήτησα να κάνει το ίδιο που έκανε πριν να μου τραβάει μαλακιά μέσα στο μουνακι της.. πέρασμα σκούφου και με καβάλησε πρόθημα..
Το συγκεκριμένο κορίτσι είναι για τέτοιους χειρισμούς και θα περάσεις καλά,αν θέλεις τώρα πίπα ακαποτο και χύσιμο στην μάπα η να σου γλύφει κωλοτρυπίδες πήγαινε δυδυμου η σε άλλες κοπέλες που κάνουν διάφορα.
Αν θέλεις νορμάλ γαμησι με ένα μοντέλο είσαι καλά εδώ..
Αν είσαι καθαρός και την σεβαστής θα περάσεις καλά.

Είναι ντίβα και με την αξία της.

Η καλύτερη διαφήμιση της είναι αυτή που την κακό λογουν..
Ξυπνάνε τα ένστικτα του προμοτορα μέσα μου..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 25, 2024
Όνομα κοπέλας
Σαμπίνα
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ntonpinelo
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Σεπ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
3.223
Πόντοι:
731
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 3 review reaction 1 batraxomouris, Hase, giorgiodelafuentes2 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Φεβρουαρίου, 2024
Κουράζει αυτό που κάνει η σαμπινα που βάζει άτομα να φτιάχνουν προφίλ και να την προμοταρουν. Μια χαρά φόλα είναι η σαμπινα και κακώς χαρακτήρας αντί επαγγελματικός
review reaction 1 paparotriftoulas, Thanos1990, Gim52 και 2 άλλα μέλη
27 Φεβρουαρίου, 2024
Μία φορά την έχω δεί από κοντά, όντως όμορφη κοπέλα και κορμί, πολύ καλές κριτικές, αλλά 3-4-5 δωμάτια αναμονή πάντα, κάθε φορά είναι 3+ άτομα παρκαρισμένοι απ'έξω και περιμένουν να ανάψει το φωτάκι ... είπαμε, πόσο να περιμένεις ... Χεχε!
review reaction 1 Hase, Ntonpinelo
27 Φεβρουαρίου, 2024
Είσαι σκληρός με τον προηγούμενο τύπο. Δηλαδή πώς γίνεται να είναι βαλτός αφού δυό κριτικές που έχει η μιά είναι Σεπτ.2022 και η άλλη τώρα ?
review reaction 3 review reaction 1 Noname_GR, sinatra7, Ntonpinelo
28 Φεβρουαρίου, 2024
Συμφωνω απολυτα! Σεξυ και πεντακαθαρο κορμι! Την επαιρνα πσλια στα φυλης 54,56, διδυμου 7
review reaction 1 Ntonpinelo
29 Φεβρουαρίου, 2024
Κοιτα δεν εινσι κακο ακομη και να ...κανεις το...ας πουμε "προμοτορα" για μια κοπελα με τετοιο κορμι που σε εκανε να περασεις καλα..τη βοηθας στο κατω κατω ετσι για τη δουλεια που κανει εφoσον τ αξιζει...λες με το τροπο σου το ευχαριστω. Καλο κανεις!
review reaction 1 Ntonpinelo
29 Φεβρουαρίου, 2024
Για την συγκεκριμένη σεξ εργάτρια, μιλάμε για προμοτορες άλλον μαγαζιών..
Λογαριασμοί που γράφουν αρνητικά και χάνονται..., ψεύτικες κριτικές... και σχόλια στο φόρουμ.

Εγώ γράφω και για άλλες κοπέλες που είναι καλές.. όταν είναι καλές.

Καί δεν λέω για κάποιους, που όντως δεν πέρασαν καλά, και τό έγραψαν.
review reaction 1 Hase, Gxamos
04 Μαρτίου, 2024
Μια χαρα τα λες..η πραγματικη κ αληθινη φαινεται..μιλαει απο μονη της
review reaction 1 Ntonpinelo
04 Μαρτίου, 2024
Κατι τετοιου βεληνεκους γκομενακια του σωρου οταν ζουσα σε χωρα του πρωην ανατολικου μπλοκ τις ειχαμε στο σπιτι για οικιακες βοηθους και για το μαγειρεμα. Εδω τις κανατε Θεες.
review reaction 1 review reaction 3 paparotriftoulas, Ntonpinelo, papaphilips
06 Μαρτίου, 2024
Δεν ειπαμε τις καναμε θεες..ειπαμε μονο πως γαμησαμε καλα...ειδαμε κι απ τις "θεες" που κυκλοφορουν εξω...δε κανουν ουτε για "πουτανες"
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9