Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 158 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επισκεψη στο μαγαζι με το μακρυ στενο διαδρομο, στο δωματιο γαμιοταν η Σανελ .
Χωρις καν να τη δω και εμπιστευομενος τα γραφομενα αλλων μυστών για την εμφανιση της πληρωσα 10 ευρω για απλο προγραμμα.
Με 5 ευρω εξτρα μπορουσα να να εχω και ελευθερο τσιμπουκι χυσιμο στα βυζια και γλειφομουνι.
Ημουν ξαπλωμενος στο κρεβατι και πολυ καυλωμενος , το οτι δεν την ειχα δει στο σαλονι με ειχε εξιταρει, ανυπομονουσα να δω τι θα ερθει για να γαμησω, ενιωσα για λιγο σαν την πουτανα που παει στο δωματιο να γαμηθει χωρις να εχει δει πολλες φορες ποιος ειναι μεσα.
Βεβαια αφου ειχα πληρωσει και για να μην παει χαμενο το δεκαρικο θα γαμουσα οτι εμπαινε μεσα στο δωματιο εκτος απο χοντρη βεβαια, η πουτσα ειχε σηκωθει ... και αμα σηκωθει πρεπει καπου να χωθει και να χυσει.

Ακουσα βηματα και στο δωματιο μπηκε η τσατσα, ξαφνιαστηκα τοσο εγω οσο και αυτη αφου το βλεμμα της καρφωθηκε στο σιδερενιο πεος μου.
Εεεεε το air condition ηρθα να κλεισω ειπε η υπηρεσια, κανει πολυ ζεστη εδω μεσα και η κοπελα ζεσταινεται.

Σε λιγο ηρθε στο δωματιο η Σανελ. Προκειται για μια ψηλη 40+ γυναικα.
Το προσωπο της μου θυμισε τη Θεοδωρα Τζακρη με καστανοξανθο ισο μαλλι ομως.
Το κορμι της αδυνατο και λιγο πλαδαρο σε σημεια οπως το στομαχι ο κωλος.
Το στηθος της 3αρι πλαστικο με περιεργες θηλές λες και τις εκοψαν και τις ξαναεραψαν ενα πραμα.
Τα ποδια της μακρια απαλα στην αφη.

Η Σανελ ομιλει καλα τα αγγλικα, μου ειπε welcome οταν μπηκε στο δωματιο και ηταν ευδιαθετη και χαμογελαστή.
Μετα απο λιγο σοσιαλ μου περασε καποτα ενω ειχε το κορμι της μπροστα απο εμενα οποτε το μονο που εφτανα να πιανω ηταν οι ωμοι της.
Η πιπα της αργη με μετρια μπασιματα στο στομα και με διακοπες για μικρο παιξιμο με το χερι , αναλογια πιπας με παιξιμο 6:3.
Ικανοποιητικης διαρκειας η πιπα της χωρις περασμα απο μπαλες.
Της ζητησα και μου εκατσε στα τεσσερα, εβαλε αρκετο τζελ στηθηκε πολυ καλα και εσπασε και τη μεση της , ομορφο το θεαμα στον καθρεφτη με αυτη την ψηλη γυναικα να ειναι στημενη και εγω πισοκολλητα της. Η Σανελ δεν ειχε διαθεση να γαμηθει σε αυτη τη σταση οποτε σπρωχνοντας τα κωλομερια της προς τα πισω κολλουσε πανω μου. Αυτο ειχε αποτελεσμα να μη μπορω να παρω φορα και να την σπρωξω να την γαμησω.
Δεν εχασα χρονο και την γυρισα σε κανονικη σταση οπου εβαλε ξανα τζελ.
Ξαπλωσα πανω της και γαντζωθηκα απο τα κωλομερια της, δεχτηκε γλειψιματα χαμηλα στο λαιμο ενω στο προσωπο δεν ηθελε ουτε φιλακι στο μαγουλο.

Εγλειψα λιγο τα βυζια της τα οποια ειναι μετρια προς σφιχτα στην αφη, δεν παραπονεθηκε σε αυτο και με αφηνε να γλειφω.
Αφου η Σανελ δε μπορουσε να δωσει κατι παραπανω επικεντρωθηκα στο γαμησι, την γαμησα δυνατα και βαθια με γρηγορο ρυθμο.
Η αισθηση του αιδοιου της αρκετα χαλαρη, εμπαινα μεσα ολος με φορα και ουτε για πλακα δεν επιασα πατο.
Η Σανελ βογγουσε ηδονικα και δεν εκλεψε καθολου σε αυτη τη σταση, εχυσα αρκετα μεσα στην καποτα με λιγη βιασυνη να με βγαλει απο μεσα της.

Ντυθηκε και εφυγε μετα απο θερμη χαιρετουρα. Κατα τη συναντηση μας δεν βιαζοταν και η υπηρεσια δεν ενοχλησε. Το δωματιο ζεστο και καθαρο.
Δε νομιζω να την ξαναεπισκεφτω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 21, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σανέλ
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
61.863
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, giorgiodelafuentes2, n.smirni76 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Φεβρουαρίου, 2024
Δεν υπήρχε χημεία. Είναι συχνά μελαγχολική και θλιμμένη. Αν της δώσεις περισσότερο χρόνο ( χρήματα )κάπως χαμογελάει και έχει φιλότιμο. Δεν ενδείκνυται για ουρολαγνεία πάντως. Δεν ξέρω αν έχει τεκνοποιήσει, οιστρογόνα μηδέν. Νομίζω είναι άσχημος συνδιασμός με αυτή τη τσατσά. Για δεκάρικο και γνωριμία μια χαρά είναι.
review reaction 1 DmtrsxXx
22 Φεβρουαρίου, 2024
Την είχα πάρει πρίν τρείς βδομάδες περίπου.
ήρθε στο δοματιο τόσο υδρομενη από προιγουμενο δοματιο που σιχενομουν να την αγγίξω.και όλη η διάθεση της ήταν να αποφύγει την πουτσα βαθιά.κακο στισημο.
Έφυγα αχυστος
review reaction 1 The Keeper, DmtrsxXx
22 Φεβρουαρίου, 2024
6:3 ? χαχαχα
23 Φεβρουαρίου, 2024
θεωρώ πάντως ότι στα 10 και 15 ευρώ είναι μία χαρά, στο 20 ευρώ πάντως όταν δουλευε Μαραθώνος ήταν πραγματικά χάλια και συχνά πιωμένη
review reaction 1 DmtrsxXx
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4