Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 47 10
Μπουρδέλα 88594
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η κριτικη ειναι για τη δεξια πορτα.
αν και το λιζα (ταημ) ακομα μου εχει μεινει... εδω μιλαμε για πανεμορφο νεαρο πλασματακι και για μενα οτι πιο ομορφο εχω δει την τρεχουσα εποχη στην πιατσα.
μετα παει η παλομα.
λατιν θα μου πεις... σωστα και με το δικιο σου για τους γνωστους λογους.
ναι λατιν, αλλα αυτο ειναι καλο λατιν... πολυ καλο μαλιστα.
σαλονι εντελως γυμνη με χαμογελο και με βλεμμα πολλα υποσχομενο.
μετριου προς κοντου αναστηματος, μελαχρινη με μακρυ και πολυ πλουσιο μαλλι μεχρι κωλο, φατσα πανεμορφη με φοβερα αμυγδαλωτα ματια, μεσα στο χαμογελο, μικρο φυσικο βυζι που της παει, αδυνατο θηλυκο κορμι με φοβερη καμπυλη στη διαδρομη μεση-κωλο, φοβερη κωλαρα δηλαδη και ωραια ποδια.
συνολικη εικονα απιστευτη και ανετα παει για στουδιο και εσκορτ πολυ σχολαστικα.
για μενα αδικειται εκει απο την πλευρα της, αλλα καλο για μας απο την πλευρα μας.
κομιουνικεησο κυριως στη νοηματικη, αλλα κατι ελληνικα ψιλογνωριζει γιατι μου απανταγε σε κατι απλα σοσιαλ.
προκατ δεν αφηνει δυστυχως (1ο μειον).
κατι προλαβα να χαϊδεψω ετσι στο ορθιο που με πετυχε και λιγο βυζακι εγλειψα επισης, αλλα αμεσως μου ειπε να κατσω για να ξεκινησουμε.
τανασκελα λοιπον και περασμα καποτας σε πεσμενο πουλι (2ο μειον).
εκει μου περασε και μια γρηγορη σκεψη οτι θα παει για φολα η φασουλα, οπως το περισσοτερο ποσοστο λατιν, αλλα η συνεχεια ηταν πολυ διαφορετικη τελικα.
η πιπα της ειναι μετρια θα ελεγα για την ηλικια της αν και εχει καποια ποικιλια. δηλαδη ασχολειται με ολο τον κορμο πλην του πουτσοκεφαλου, αλλα απο μπαλες δεν περασε. το προσπαθει για ντιπ. εννοειται θελει βελτιωση και αισθησιασμο, αλλα η εικονα αυτης της πανεμορφης φατσουλας να σε πιπωνει με μενος, φτανει και περισσευει να σε κανει τουρμπο.
πρωτη σταση σε καου, οπου βαζει λιγο ζελ και ξεκιναει την ιππασια.
ειναι εντονης μορφης και δινει γκαζι. σταματαει, περνει ανασα και ξανα γκαζι.
συναμα να βγαζει και βαριες ανασες και οχι τα γνωστα θεατρινιστικα.
να την εχω αφησει για λιγο να παιξει μονη της και να χουφτωνω την κωλαρα και τα βυζακια της. να παιρνω τα ηνια και να δινω και εγω ενταση απο την πλευρα μου. να της πιανω λαιμο και να μου γελαει αφηνοντας με και μετα απο λιγο μου επιασε και αυτη το δικο μου.
ωπα λεω... εδω ειμαστε.
αλλαγη στασης σε ντογκυ με μενα ορθιο και αυτη στην ακρη του κρεβατιου κλασικα.
τρελο στησιμο με σπασιμο μεσης και η θεα απιστευτη.
χαλαρα στην αρχη και γκαζι μετα. το μωρακι να μη μασαει πουθενα και να βγαζει ωραιες κραυγουλες. να σταματαω εγω και να συνεχιζει μονη της να γαμιεται κολλημενη πανω μου σαν να κανει τουερκ. φτουσου κοπελαρα μου να λεω. τι διαμαντακι βγηκες εσυ ?????
να ξαναπαιρνω τα γκεμια, της παταω την πλατη κατω, υπακουει και τουρλωνει οπως πρεπει την κωλαρα της σε μενα.
μιλαμε για πιατο πορσελανινο... το λατινικον ομως.
ξανα πονο και να σφιγγει σεντονι.
η κωλαρα της πετρα. δεν πρεπει να εχω πιασει τοσο σφιχτο κωλο απο οσο θυμαμαι. θεμα ηλικιας φανταζομαι, γιατι δεν την ειδα και γυμναστηριακη.
να μπαζωβγαζω το καβλι μου και να βλεπω την ορθανοιχτη τρυπουλα της να με ξαναπεριμενει με τους αναλογους μουνοηχους.
ξανα μεσα, ξανα πονο. ...δεν τη χορταινα με τιποτα.
αλλαγη στασης σε μισιον.
ποδια πανω, μπασιμο ελαφρας μορφης και παλι ενταση. εναλλαγη ποδιων μια κατω, μια πανω, μια ωμους. να πεφτω πανω της και να ειμαι πολυ κοντα της, αλλα δεν εκανα κινηση για φιλι. δε μου ηρθε εκεινη την ωρα, ισως το προσπαθησω στην επομενη φορα, μαλακια μου, δε ξερω.
ειμαι του οπως βγει εκεινη την ωρα γενικως και χωρις ιδιαιτερο προγραμμα.
ξανα πιασιμο λαιμου, ξανα γελιο πονηρο απο αυτην. συνεχεια με μεγαλη ενταση και κολλημενα τα κορμια μας, να ακουω τις κραυγουλες της ωσπου δεν αντεξα αλλο και εχυσα εντος καποτιδιου. δεν το πιστευα με τη συμμετοχη της.
εκει στο στραγγισμα καπως πηγε να ξεφυγει (3ο μειον), αλλα δεν την αφησα ετσι οπως ειχαμε κλειδωθει.
σηκωμα, καθαριστικα, ευχαριστιες εναλλαξ και ανανεωση ραντεβου οπως και δηποτε, αν και δυσκολο λογω πρωϊνης βαρδιας που δε με βολευει.
θα δειξει ομως.

για να κλεισω.
1) ο χωρος-δωματιο ειναι το δεξι με το που μπαινεις. ειναι αρκετα φωτεινο και αυτο ειναι φαουλ για μενα. θελει πιο σεξυ φωτισμο. ζεστο νερακι οχι και κρεμαστρες οχι επισης. εχει δυο πλαστικες καρεκλες που εκει αφηνεις αναγκαστικα τα πραγματα σου. νιπτηρας μικροσκοπικος και γενικα πολυ ατοπο στριμωγμα ενω υπαρχει χωρος. πολυ φαουλ ολα αυτα.
2) η τσατσα δεν ενοχλησε, αν και την περιμενα οτι θα το κανει.
3) η λιζα ειναι μια πανεμορφη κουκλιτσα που τα δινει ολα μεσα. σε μενα τουλαχιστον αυτο εβγαλε. αν εκανε καποια προκατ, εστω τα τυπικα και επαιρνε και φρι πιπα, τοτε θα μιλαγαμε για πολυ χαρτουρα σε συνδιασμο και με την εικονα της.
ειναι κουκλακι, δεν εχω να πω κατι αλλο. φευγοντας μου περασε να κανω καμια βολτα και να ξαναπαω, αλλα το αφησα για την επομεμη φορα.
απο μενα ειναι ναι με 1000 εννοειται.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Λίζα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
papaphilips
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
94
Likes:
46.185
Πόντοι:
17.311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ThE, maradona7, sinatra7 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Φεβρουαρίου, 2024
Ο οίκος έχει εδώ και κάποιους μήνες φέρνει πολύ ωραία κορίτσια αλλά έχει 2-3 κακά:
Δεν κάνει εναλλαγή τις βάρδιες καθόλου,
Δεν φτιάχνει τα δωμάτια και αφήνει μαυριδερή επενδυτές που τον κάνουν να μοιάζει με μετάξι.
21 Φεβρουαρίου, 2024
Με +10 € κάνει και Free Pipa...
Γερο-μύστης
21 Φεβρουαρίου, 2024
@Mpooumpoukos
όσες φορές έχω πάει δεν έχω πετύχει κανέναν αλλοδαπό και στις κριτικές μου ήμουν μόνος εντελώς στο σαλόνι.
τώρα κάτι άλλο να σου πω δε ξέρω.

@Pa Luki Luk
δεν έχω δώσει ΠΟΤΕ έξτρα και είμαι εναντίων αυτής της τακτικής. φαντάζομαι δε χρειάζεται να εξηγήσω τους λόγους.
από την άλλη όμως, έχω πάρει αρκετά έξτρα μέσα με τη συμπεριφορά μου και την εικόνα μου, το οποίο είναι αρκετά πιο τίμιο πιστεύω.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3