Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 231 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλημέρα τύποι έκανα μια τσάρκα το πρωί με στόχο τη Γιασμίν δε ξέρω πως τα έχω καταφέρει δεν την έχω πετύχει ποτέ και σήμερα είχε λαϊκή οπότε πάλι δεν πήγα. Συνέχισα προς Φώκαιας λίγα ανοιχτά και δε μπήκα γτ τελευταία φορά στο 17 η τσατσά με τράβαγε από το μπράτσο για να μη φύγω έχει ξεφύγει η γυναίκα και με τα πολλά επέστρεψα στο Κορινακι παρόλο που το χα πάρει πιο παλιά όταν μπήκα. Εκανε το κλασικό επιθετικό σαλοναρισμα που κάνει σε 9 στους 10 και σε συνδυασμό με τα λίγα κιλακια που έχει βάλει αλλά παραμένει πετιτ (τουλάχιστον για μένα )με έπεισε. Στο σαλόνι σε ένα σημείο ήταν μαζί με εμένα 7 άτομα οι περισσότεροι έφυγαν και εμεινα εγώ με ένα τύπο και άλλος ένα που είχε ήδη πλήρωσει πληρώνω και εγώ και περίμενα να βγει ο τύπος που ήταν στο άλλο δωμάτιο καθώς ο συγκεκριμένος οίκος έχει μόνο δύο δωμάτια.
Έρχεται η Κορίνα και κάθεται κατευθείαν, εμένα κλασικά τα χέρια μου είναι κρύσταλλο δεν υπάρχει και ζεστό νερό να σημειώσω, πάω να χουφτωσω λίγο τραβιέται προφανώς κρύωνε μου το είπε αλλά ήμουν σίγουρος πόνταρα ότι μπορεί να τ άντεχε τέλος πάντων ξαπλώνω με χαϊδεύει λίγο ευτυχώς το αφεντικό σηκώνεται άμεσα και μου περνάει σκούφο με ρωτάει αν θέλω πίπα η κατευθείαν σεξ της απάντησα πως ήρθε η ώρα να κλείσεις για λίγο το στόμα σου και ξεκίνησε μια πίπα οκ θα πω. Σταμάτησε και μου λέει έλα υπο άλλες συνθήκες θα την έβαζα να συνεχίσει πίπα αλλά δεν έλεγε κάτι και ο στόχος μου ήταν να τ πιάσω από τ μικρό της κωλαρακι και να κουμπώσω το πουτσο μου μέσα της. Πρώτη στάση στα 4 και ρε μάγκες ενώ με τς χοντρουλες-χοντροκωλες χύνω στα 2-3 λεπτά στο ντογκι με τούτη εδώ μπορεί να τ γαμουσα ακόμα. Εντάξει δεν τ πίεσα και πολύ γτ το είπε από μόνη της και παρόλο το τζελ ήταν οκ η αίσθηση. Για να τελειώσω βέβαια τ γύρισα ιεραποστολικό και έπαιξα λίγο με τα βυζάκια της. Σηκώθηκα έβγαλα σκούφο αυτή κάθισε λίγο ξαπλωμένη είπαμε δύο κουβέντες, μου είπε κιόλας ότι πάει πάλι Ρουμανία σε λίγο καιρό (δε βάζω και τ χέρι μου στη φωτιά) και αποχωρησε! Για τέλος θα πω πως ήταν μια ανακουφιστική συνεδρία δεν τρελάθηκα αλλά πέρασα ωραία. Καλά γαμησια αλανια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 21, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κορίνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Pitsirikosss
Σεβαστός
Εγγραφή:
21 Σεπ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
1.679
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Ημεδαπος , Milfomaniac και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού