Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 80 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μεσημεριανή καταθεση λοιπόν στην πρεζογωνία Ιασωνος και Αγησιλαου....Οικος Ιασωνος 1α ισογειο...απεξω τα πρεζονια - τοξοβόλοι ειχαν στησει πανηγύρι με αλλεπαληλα τρυπηματα....Ηταν η τριτη φορα που ειχα παρει την Σοβιετικη γιαγιακα Μαρινα η οποια εχει καταφερει να γινει στανταρακι μου....Ρωσοποντια στην καταγωγη οπως μου εχει πει, ειναι μονο για αυτους οι οποιοι γουσταρουν cult καταστασεις με βετερανες γιαγιαδες οι οποιες κρατιουνται ακομα καλα και δεν εχουν θεμα να περπατανε σε δρομακια που μυριζουν βοθριλα/ σκατιλα / κατουρο / εμετο κτλ και αναμεσα σε τοξοβολους μερα μεσημερι.....για να μην μακρυγορουμε παμε να δουμε τα θετικα και τα αρνητικα της εν λογω γιαγιακας οπως τα βιωσα εγω:

Θετικα:
- Χωρις υπερβολη εχει παρα μα παρα πολυ καλο σωμα για την ηλικια της, χωρις σχεδον καθολου κυταρριτιδα(!), χωρις καθολου κοιλια, ψηλη 1,72-,175, μακρυ καστανοξανθο μαλλι, ωραια χαριτωμενα βυζακια νο 2 με ωραιες πεταχτες ρωγες.
- Κανει πιπα χωρις καποτα
- Ειναι πολυ ευδιαθετη και προθυμη στο δωματιο, δεν κοιταζει να σου επιβληθει, μπορει να γινει και αρκετα υποτακτικη
- Μιλαει απταιστα ελληνικα
- Κανει κινηση να σου δωσει γλωσσοφιλα οταν την εχεις ιεραποστολικα (αν και εγω τα απεφυγα ευγενικα)
- Δεν βιαζεται καθολου, ακομα και αν φωναξει η τσατσα την γραφει, σε καθυσηχαζει και περιμενει υπομονετικα να τελειωσεις
- Παρα την ηλικια της τον τρωει ολο ανετα και αντεχει τις αυξημενες στροφες....γαμιεται χωρις αυριο....
- Για 10 ευρω ειναι VFM (για Gilf εννοηται)

Αρνητικα

- Το μονο αρνητικο της δυστυχως ειναι οτι της λειπουν σχεδον τα μισα της δοντια, ειδικα τα μπροστινα λυπουν σχεδον ολα....Αυτο εχει επιπτωσεις ακομα στην φωνη της....οκ βεβαια το προσπερασαμε αυτο μιας και στο μεταξουργειο σε ολες σχεδον τις gilf λειπουν δοντια...εδω υπαρχουν και αρκετες νεαρες που εχουν θεμα με καποια μαυρισμενα δοντια ποσο μαλλον οι Gilf....

Γενικα η Μαρινα ειναι must επιλογη για εναν Gilf Lover που σεβεται τον εαυτο του και δεν θα πρεπει να ληψει απο το παλμαρε του....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 11, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Dsar263
Σεβαστός
Εγγραφή:
11 Αυγ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
7.559
Πόντοι:
2.036
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΣΠΥΡΟΣΣ, Bonecrusher, n.smirni76 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Φεβρουαρίου, 2024
Είσαι πολύ σκληρός χυστης που κατάφερες και απεδωσες σε αυτήν την σκατοτρυπα/ πεδίο τοξοβολίας που λέγεται ( κατ' ευφημισμόν) Μετάξι...πολλώ δε μάλλον που δεν ξενερωσες με τα δόντια που ήταν απόντα.
Ευ γέ!!!
review reaction 1 gnnakos, Johnny Red2, Milfomaniac και 1 ακόμα μέλος
12 Φεβρουαρίου, 2024
Εμένα σαν πρεζάκι μου φαίνεται η Μαρίνα
review reaction 1 Dsar263, Johnny Red2
12 Φεβρουαρίου, 2024
γλυφωκολι κανει;
12 Φεβρουαρίου, 2024
Τα πρεζάκια χάνουν τα μπροστινά δόντια. Κάτι τέτοιες είναι υγειονομικος κίνδυνος

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4