Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 248 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ο τίτλος ενδεικτικός. Βρέθηκα στην περιοχή για δουλειά και αφού είχα λίγο χρόνο σε συνδυασμό με πρωινές καύλες είπα να κάνω μια τσάρκα να δω τι παίζει. Πήγα Χωματιανου ,το Β κλειστό έλειπε η αλβανοκαυλα το Α ανοιχτό τίποτα ιδιαίτερο,το ίδιο και στη βέργας(που είναι η Μπάρμπαρα;;;),οπότε τα 73αρια ήταν η μόνη επιλογή. Μπήκα μέσα ενώ έβγαινε άλλος συναγωνιστής και η τσα2 παρουσίασε την Έμμυ και μια άλλη (δεν θυμάμαι πως την λένε). Προτίμησα την Έμμυ λόγω σωματότυπου καθώς είναι στα γούστα μου. Αντικειμενικά όμορφη με ωραίο κωλο,ωραίο στήθος και καλή φάτσα. Είπε ότι ήταν Ρωσίδα αν και μιλούσε καλά ελληνικα.Μπήκα στο δωμάτιο φρεσκαριστηκα και ήρθε μετά από 5λεπτα. Με ρώτησε αν θέλω πίπα με ή χωρίς καποτα της είπα χωρίς ,δεν τον καθάρισε καν με μωρομαντηλο(αφού με είχε δει ότι τον είχα πλύνει) και τον πήρε στο στόμα. Η πίπα της μέτρια αν και δεν έβαλε καθόλου χέρι και μπράβο της. Μετα από κάνα 3-4λεπτο στήθηκε μόνη της στα 4 όπου της είπα εγώ ότι θέλω πρώτα ιεραποστολικό. Κάνα 2 λεπτό ιεραποστολικό κάνα 2 λεπτό στα 4 με δυνατό σφυροκόπημα(έριξα και 4-5 σφαλιαριτσες χωρίς να γκρινιάξει) και τέλος μέσα στην καποτα. Στραγγιξα,χαϊδεψε λίγο αρχιδια είπε ένα απλό γεια και έφυγε. Γλωσσοφιλα ούτε κατά διάνοια ,μόνο λίγο γλείψιμο στις ρώγες της και τέλος. Γενικά αποστηρωμενο πρόγραμμα χωρίς καμία ιδιαίτερη συμμετοχή. Κατά την γνώμη μου,αξίζει μόνο για μια φορά για το σώμα και τίποτα παραπάνω.
Ο οίκος και το δωμάτιο αρκετά καλά αν και πριν κάνα χρόνο ήταν σε καλύτερη κατάσταση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 06, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Έμμυ
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
199
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , ThE, Yatoputso και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Φεβρουαρίου, 2024
"Γλωσσοφιλα ούτε κατά διάνοια"

Καλά ρε παιδιά, από πότε τα "γλωσσόφιλα" θεωρούνται δεδομένα και το καταλογίζουμε στα αρνητικά της σεξεργάτριας όταν δεν τα δίνει;
Εγώ ο αδαής καταλαβαίνω ότι είναι η εξαίρεση και όχι ο κανόνας - και πολύ καλά κάνουν.
review reaction 1 Milfomaniac, Dstrict
11 Φεβρουαρίου, 2024
φίλε τα γλωσσόφιλα έχουν πολύ πολύ λιγότερους κινδύνους από τις ακάποτες πίπες και τα γλυφομούνια που παρέχονται ευρέως.. Απλά είναι ένα φετίχ από το μακρινό παρελθόν ότι και καλά τα δίνουν στο γκόμενο και όχι στον πελάτη, αυτό έχει αρχίσει και σπάει και πρέπει να σπάσει, καταλαβαίνεις
11 Φεβρουαρίου, 2024
Δεν τα θεωρώ δεδομένα φίλε,απλά ενημερωτικά έγραψα ότι κάποιος που θέλει γλωσσοφιλα κλπ δεν θα τα βρει στην συγκεκριμένη κοπέλα.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3