Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 45 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με την κορασίδα έχουμε έρωτα μεγάλο Έρωτας
Περνάμε καλά εδώ και χρόνια.
Μολδαβή πολύ όμορφη για εμένα γύρω στα 25 - 30.
Πρόγραμμα απλό με 69.
Δουλεύει στο υπόγειο νούμερο 2.
Πλήρωσα 50€ για μισάωρο.
Τόσο ζήτησε. Και δεν το μετάνιωσα καθόλου.

Μέσα Έγλυψα με την ψυχή μου Ναι!
Πήρε πίπα Με, πολύ δυνατή και τον έφαγε χωρίς τζελ σε αρκετές στάσεις Ασάλιωτα

Στο 28' φώναξε η υπηρεσία Γαμήσου αλλά είχα τελειώσει το θεάρεστο έργο μου... Ευλόγησον
κάθισα δύο τρία λεπτά και Με ελαφρά

Πολύ καλή, καθαρή και περιποίημενη, με ωραία εσώρουχα.
Οίκος για κλωτσές Μαλακία

Όπου την βρω θα την ξαναπάρω, είναι ψυχούλα Έρωτας
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 05, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Pa Luki Luk
Ανώτερος
Εγγραφή:
6 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
52
Likes:
16.364
Πόντοι:
9.426
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, maradona7, slayer123 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Φεβρουαρίου, 2024
30€ δεν είναι το μισάωρο στο μεταξουργείο;;;
review reaction 1 Pa Luki Luk
09 Φεβρουαρίου, 2024
Μόνο εκεί δουλεύει η Νικόλ; Αν θες κάνε και μια λίγο πιο λεπτομερείς περιγραφή της κοπελιάς. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
review reaction 1 Pa Luki Luk
09 Φεβρουαρίου, 2024
Προφανώς ο καθένας κάνει ότι γουστάρει έτσι και ότι καυλώνει. Προσωπικά θεωρώ το μετάξι ένα αθλιο και βρωμερό μέρος με βρώμικα δωμάτια και πολλές αρρώστιες. Έχω σταματήσει πολλά χρόνια να πηγαίνω απ’ τις τελευταίες μου φορές θυμάμαι είχα χύσει το μαξιλάρι και το κρεβάτι τα είχα κάνει χάλια δεν μπήκε στον κόπο να τα καθαρίσει κάνεις, και με το που βγήκα η τσατσα υπόδειξε κατευθείαν σε άλλον συναγωνιστεη να περάσει στο δωμάτιο. Μία άλλη φορά πάνω στην Ιάσωνος δε θυμάμαι νούμερο μια αδυνατη αλβανίδα ξεδοντιάρα σε έναν όροφο μπήκα στο δωμάτιο το’χω αναρτήσει και φωτογραφία στο νήμα για το μετάξι , ήταν γεμάτο χρησιμοποιημένες κάποτές πάνω στο κομοδίνο και στο κρεβάτι. Τέλος σε 17 χρόνια καριέρας μια φορά έχω κολλήσει μύκητές κι αυτή ήτανε από ακαποτο τσιμπούκι στο μετάξι. Θέλω να καταλήξω συναγωνιστεί ότι δε σιχαίνεσαι και δεν αηδιάζεις να περάσεις μισή ώρα σε αυτό το βρωμερό δωμάτιο και να γλύψεις και την πουτάνα
review reaction 1 Pa Luki Luk, Pol Pan, Kavouras13
10 Φεβρουαρίου, 2024
Απάντηση στα ερωτήματα σας.

Στο Μεταξουργείο συνήθως έχει 30€ το μισάωρο.
Κάποιες όμως ζητάνε 40€ ή και 50€.

Η κοπέλα είναι κοκκινομάλλα γύρω στο 1.70 με γλυκό στρογγυλό πρόσωπο και μερικά τατουάζ. Είχε δουλέψει και σε άλλα μαγαζιά, λιοσίων 73, Κροκεών, Μέγα Αλέκου 22. Τώρα δουλεύει μόνο εκεί.

Κάποιοι καταδρομείς έχουμε αναπτύξει ισχυρότατο Ανοσοποιητικό και δεν κολλάμε Τίποτα. Ναι!

Καπέλο
10 Φεβρουαρίου, 2024
συναγωνιστή, σχετικά με τα 50, τα έδωσες στην τσατσά ? ή ας πούμε 30 στην τσατσά και συν 20 στην κοπέλα ?
review reaction 1 Pa Luki Luk
11 Φεβρουαρίου, 2024
@digger

Στην τσατσά τα έδωσα.
Ήταν το εισιτήριο εισόδου.
Δεν έδωσα έξτρα στο δωμάτιο.
19 Απριλίου, 2024
Στις τοσες επιλογες που εχει η Αθηνα...πραγματικα τι να κανεις να πας στο Μεταξι...ειναι οικονομικα πολυ..αλλα με τοση δυσωδια και χαλια γυναικες στη πλειοψηφια τους...και πρεζονια περιξ..να μου λειπει...μαλλον να μας λειπει...
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7