Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 193 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
την κυρια σονια τηνε ξερω αρκετα χρονια... βασικα απο τοτε που εγινα μελος εδω.
τελευταια φορα την ειχα παρει στο φιλιππιδου 11 ισογειο, αλλα τοτε δεν εγραφα κριτικες παρα μονο ενημερωσεις.
τοτε την ειχα γαμησει κιολας σε ολες τις κλασσικες στασεις (καου-ντογκυ-μισιον) με καλη συμμετοχη και με φιλια στο στομα.
πλεον οχι... γιατι απλα εχει ξεφυγει απο το γουστο μου παντελως.
επισης ειναι απο τις λιγες που εχω παρει κωλο, μιας και δεν ειμαι... του κωλου, εκτος αν ζητηθει απο την κοπελα.
θυμαμαι μαλιστα που το μουνι της σαν αισθηση, μου ηταν πιο σφιχτο κιολας.
αυτη, η αλιονα (αχαρνων 85) και η ειρηνη βουλγαρα (φωκαιας υπογειο & ισογειο παλια) μου ζηταγαν μονες τους απο ενα σημειο και μετα. στις κοπελες μου δεν εμπαινε με την καμια, αρα δεν ειχα ποτε τρελα με τον κωλο.
εχει πλεον δικο της το συγκεκριμενο οικο μαλλον και δουλευει μονη της χωρις τσατσα/τσατσο (γι'αυτο και το 10).
αναβοσβηνει τα φωτα οταν εχει πελατη η' οταν δεν εχει αναλογα, αρα πρεπει να εχετε υπομονη και θεληση για να περασετε στα ενδοτερα.
απο εμφανιση πλεον εχει μπακατελεψει παρα πολυ. ο χρονος πλεον εχει φανει πανω της.
το σωμα εχει γινει ατσουμπαλο και εχει πεσει πολυ, οι σιλικονες στα βυζια της μοιαζουν σαν ξενες, κυτταριτιδα φουλ, φατσα υπερσπασμενη, ενα σωμα αναλογης ηλικιας δηλαδη.
η φατσα παντως με ενα καλο και προσεγμενο μεηκαπ, ακομα κρατιεται πιστευω.
ειναι αυστηρα για πιπα κατα τη γνωμη μου η' για τους αναλογους τυπους που τη βρισκουν με τετοιες εμφανισεις.
περασμα λοιπον για πιπα, μιας και πετυχα ανοιχτο το φωτακι και ειχα την τοτε εικονα της σαν αναμνηση.
πανω ψιλοξενερωσα, αλλα δεν ηθελα να φυγω ετσι στεγνα κιολας.
η πιπα της ειναι ελευθερη και ειναι και αρκετα καλης περιπτωσης. μπορω να πω και καλυτερη απο την τελευταια φορα απο οσο θυμαμαι.
πριν ξεκινησει σου τριβεται με τα βυζια της πανω στο καβλι σου μεχρι να παρει μια σχετικη ανορθωση. μπορεις να χουφτωσεις βυζια και να χαϊδεψεις πλατη, αλλα τιποτα αλλο γιατι ειναι ακριβως φατσα καρτα με σενα.
μετα ξεκιναει να γλειφει μαλακα τα αρχιδια και σιγα σιγα πηγαινει προς τον κορμο.
αρπαζει πουτσοκεφαλο και ξεκιναει μακροβουτι σταδιακα. σταματαει με το πουτσοκεφαλο μεσα στο στομα της και κανει μια κινηση με τη γλωσσα που σου γλειφει το χαλινο για καποια δευτερολεπτα, χωρις να κουνιεται.
ντιπ δεν κανει ομως btw.
ολα αυτα με κλειστα ματια και καπου τα ανοιγει για να δει πως εισαι.
ξανακανει μακροβουτι και ξεκιναει κυκλικες κινησεις κατα μηκος του κορμου, ενω δεν το βγαζει σχεδον καθολου απο το στομα της.
ξανα παυση, λοκαρισμα στο πουτσοκεφαλο και γλειψιμο του χαλινου.
λιγο περασμα απο αρχιδια παλι και ξανα ολη αυτη η φασουλα, σε αργο κυριως και αισθησιακο τεμπο.
οπως πρεπει δηλαδη. μιλαμε για μαεστρικη καβλα.
απλα αραζεις, κλεινεις ματια και απολαμβανεις μεχρι να χυσεις ωραια και δυνατα μεσα στο στομα της.
ενω χυνεις συνεχιζει ομως... δε σταματαει.
να βλεπω τα χυσια μου να εχουν ξεχειλισει και να κυλανε στον κορμο της καβλωμενης ακομα πουτσας μου και να συνεχιζει αυτη κανονικα την πιπα μεχρι να μελωσεις.
αφου σου μαραθει εντελως σηκωνεται και παει νιπτηρα να φτυσει και να πλυθει, ενω εσυ κοιτας νταβανι με το χαμογελο της τζοκοντας ζωγραφισμενο στα χειλη σου.
προσωπικα εμεινα λιγο ακομα ξαπλωμενος μεχρι να επανερθω στην πραγματικοτητα.
ο χωρος ειναι οκ απο καθαριοτητα, μιας και τα κανει ολα μονη της.
λιγο ο νιπτηρας ειναι ανεβασμενος σε υψος και σε δυσκολευει στο κατουρημα για το τελος.
επισης δεν εχει και ζεστο νερο δυστυχως.
οπως και να'χει ομως... για μια πιπα οπως ειπα, ειναι μια χαρα.
γι'αυτο και το ισως.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
papaphilips
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
94
Likes:
46.228
Πόντοι:
17.311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Papoutsaras, maradona7, slayer123 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού