Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 112 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
σαλονι τυπικο εως αδιαφορο, αλλα ειναι πολυ ομορφο αυτο το στρουμφακι που δε με ενδιεφερε καν η πασαρελα της.
λατινοκατασταση κοντου εως πολυ κοντου αναστηματος, ομορφη φατσουλα, μαλλια μιξ ξανθα και μαυρα μακρια μεχρι μεση, μικρο βυζι, λεπτο κορμι, ωραιο πεταχτο κωλαρακι ζυμαροειδες, που χαιρεσαι να χουφτωνεις με μανια και οκ ποδια.
κομιουνικεησο μονο στα ισπανικο για οποιον γνωριζει, οι υπολοιποι μονο τη γλωσσα του σωματος.
απορω πως οι γκομενες αυτες βγαζουν ακρη παντως.
ενηγουεη...
εισοδος της στρουμφιτας και με βρισκει κλασσικα στα καθαριστηκα μου.
την πιανω μια αγκαλια ετσι ορθιοι οπως ειμασταν για να της δειξω οτι ειμαι πολυ κουλ, αλλα και για να σπασω τον παγο λιγο. ανταπεδωσε με χαμογελο.
γονατισαμε κρεβατι που ξεκινησα τα χαϊδολογηματα λιγο.
μου εδειξε να ξαπλωσω για πιπα και κατεπεκταση για να ξεκινησουμε.
μου εδωσε κατι φιλακια στο στηθος, με χαϊδεψε και λιγο... αυτα ηταν τα προκατ.
η πιπα της ειναι με προφυλαξη και ειναι μετριας μορφης επισης. κυριως καβλωνεις επειδη βλεπεις αυτο το ομορφο στρουμφακι να σε πιπωνει. μην περιμενετε τιποτα εξτριμ καταστασεις δηλαδη. απλη τυπικη πιπα που δινει βαση στο πανω μερος της πουτσας.
πιο κατω δε φτανει σε βαθος.
στο σεξ ομως, αλλαζει το εργο... μετα το προσεξα και εγω προφανως.
πρωτη σταση σε καου.
βαζει λιγο ζελ και ανεβαινει απο πανω μου κανονικα. κανει παιχνιδι μονη της και δινει ρυθμο.
ποτε αργα και ποτε γρηγορα. σε αφηνει επισης να της δωσεις ωθηση και εσυ.
να την εχω γραπωσει απο τα κωλομαγουλα και να την εχω ξεκινησει σε πιο γρηγορο τεμπο, ωσπου αρχισαν οι σπανιολικες κραυγες να ηχουν. σι... παπι... κλπ
να της εχω πιασει και λαιμο και να ακοκλουθει. να πεφτει πανω μου και να βαριανασαινει διπλα στο αυτο μου. φιλια δεν επιδιωξα, αν και μπορουσα πολυ χαλαρα πιστευω.
οπως ειμαστε, κοβω, την πιανω αγκαλια και εκει που ειπα οτι θα σηκωθω και θα την πηδηξω ετσι στο ορθιο, κατι μου εκανε και μου πεφτει για μισιον. μαλλον κατα λαθος πανω στην κινηση.
εχασα λιγο τον ειρμο μου και τη γυρναω σε ντογκυ με μενα ορθιο, στην ακρη του κρεβατιου.
μπαινω χαλαρα και ξεκιναω ανεβασμα τεμπο.
η μικρη να συμμετεχει και να εχει στηθει πολυ καλα χωρις δυσανασχετησεις. να παιζω μπαλα οπως θελω και οπως μου εβγαινε εκεινη τη στιγμη. να της πιανω πλατη και ωμους, να της βαζω δαχτυλα στο στομα, να μπαζοβγαζω καβλι, καποια κωλοσκαμπιλα επισης. κανενα απολυτως προβλημα, ισα ισα που μου εδειχνε οτι γουσταρει και αλλο.
ωπα λεω, τι διαμαντακι ειναι αυτο εδω που μας εσκασε ?
αλλαγη σε μισιον, ποδια στους ωμους και ξανα πονο με αυξανομενο ρυθμο.
να της πιανω τα βυζακια της την ωρα που την κοπαναω και να μου παιρνει τα δαχτυλα μου και να τα χωνει στο στομα της.
απαιχτο το μωρο και ωραια συμμετοχη επιτελους.
μετα απο καμποσα λεπτα και σε αυτην τη σταση εχυσα εντος καποτιδιου και με αφησε να στραγγιξω κανονικοτατα χωρις καμια βιασυνη.
σηκωθηκα για τα καθαριστηκα, δωσαμε ευχαριστιες εναλλαξ και κλεισαμε επομενο ραντεβου οπως και δηποτε.

για να κλεισω.
1) ο χωρος ειναι οκ και πανω απο τη βαση για την περιοχη.
2) η τσατσα δεν ενοχλησε, αν και φαινεται οτι θα σου σπασει το μπουτσο. τελικα ολα οκ.
3) η στρουμφιτα ειναι κρυφο ταλεντακι τελικα. γουσταρει φασουλα και δειχνει οτι εχει να δωσει πολυ παραπανω ακομα. απο μενα ειναι ναι με 1000

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
papaphilips
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
94
Likes:
46.187
Πόντοι:
17.311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, ThE, giorgiodelafuentes2 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού