Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 248 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επίσκεψη στην 3η /βάρδια μεγαλύτερη βαθμολογία στα 7 μικρότερη 3

Είσοδος στον οικο όπου εμφανίζεται η τσαμπουκαλου υπηρεσία , ανακοινώνει 2 λατινες
Την λουνα που έχω δοκιμάσει μερικές φορές και έπειτα την Μισέλ μια μέτριων κιλών λατίνα γύρω στα 30 ψιλοαδιαφορη, πέρασμα για την εμπειρία.
Μπαίνοντας στο δωμάτιο με ένα απλό "hola" όπου με βρήκε ξαπλωμένο, ήρθε ανέβηκε στο κρεβάτι είπε ένα "τι κάνεις" και έπειτα σκισιμο καποτας για προφυλακτικό όπου την άφησα θέλοντας απλά να δω τι θα ακολουθήσει. Μια πίπα μέτρια προς αδιάφορη θα έλεγα καθώς είναι πολύ αργη (έως υπερβολικά αργη),ρηχή, κάτι σαν να βαζεις τον πουτσοκεφαλο σου μέσα σε ένα ποτήρι με νερό. Τέλος πάντων με κάποια στύση λόγο Καυλας ημερών την σταμάτησα και την εφερνα προς τα εμένα ώστε να με καβάλησει. Δυσανασχετει, με καβαλάει και εκεί αντί να γαμιεται νιώθεις πιο πολύ ότι χορεύει γύρω γύρω από τον πουτσοκεφαλο δίχως καμία προφανώς αίσθηση, έτσι άρχισα να κουνιέμαι εγώ μπας και φτιάξει αν και μάταια, όπως και πρόσεξα ότι μύριζε το στόμα της χόρτο όταν δυσανασχετουσε χωρίς λόγο?
Τέλος πάντων ξενερώμενος πάω να την στύσω στα 4 χάνοντας την στύση μου σιγά σιγά όπου χτυπάει και η πόρτα. Ζήτημα να ήταν 8 λεπτά? Μάταιο να συνεχίσω προφανώς της κάνω νόημα την πόρτα χωρίς να απορήσει για κατι απλά άρχισε να ντύνεται. Προσέξτε που δίνετε τα λεφτά σας γιατί είναι δύσκολοι καιροί για να πετάτε έτσι τα λεφτά σας, καλύτερα σκίστε τα. Άντε να βγάλεις άκρη και με την υπηρεσία μετά

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 03, 2024
Όνομα κοπέλας
Μισέλ
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιαν 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
287
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Poetjokey, Ημεδαπος , giorgiodelafuentes2 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Φεβρουαρίου, 2024
θα το λεω μεχρι να μαλλιασει η γλωσσα μου...Μακρια απο Λατινες!....ομορφες κοπελες αλλα σκατοχαρακτηρες...δεν λεω υπαρχουν και μερικες που "αξιζουν"(λεμε τωρα) αλλα ειναι ελαχιστες..... 9 στις 10 θα φας φολα μεχρι να βρεις αυτην την μια που θα αξιζει (και η οποια μετα απο λιγο θα γυρισει στην πατριδα της).....μονο αν καποιος που του περισσευουν λεφτα για ξοδεμα και δεν τον νοιαζει να πειραματηζεται ειναι η λατινες....
review reaction 1 Milfomaniac, Ημεδαπος , Sir Sexy και 1 ακόμα μέλος
05 Φεβρουαρίου, 2024
Με Μισέλ έχω περάσει αρκετά καλά για λατίνα που είναι.
Και ναι είναι τακτική χασικλου πράγμα που με χάλασε όταν μου το δήλωσε και από τότε δεν έχω ξανά περάσει μαζί της
review reaction 1 vril
06 Φεβρουαρίου, 2024
7 φορές έχω περάσει μαζί της, τις 2 με έχει φωλιάσει. Δεν το ξαναρισκάρω αν και έχω περάσει πολύ καλά μαζί της
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3