Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 128 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πανε εδω και 2 μηνες που το Ιασωνος 37α οροφος ηταν κλειστο την μεταμεσονυχτια βαρδια....Ειχα συνηθησει να πηγαινω με το Μολδαβεζικο στανταρακι μου την Ξανθια Αλεξανδρα, ξερετε αυτην που ο Dmtrxx αποκαλει μαγισσα χαχαχα, τελος παντων χθες ομως κατα τις 00:00 ειδα το φωτακι αναμενο οποτε λεω να την παλι η Αλεξανδρα ξαναγυρισε, φυγαμε! Μονο που αντι για την Αλεξανδρα αντικρισα μια αρκετα ψηλη κοπελα απο Ρωσια την Τινα. Η γνωστη τσατσα η Χρυσα μου ειπε οτι ειναι απογευματινη βαρδια απλα σημερα εκατσε λιγο παραπανω αλλα σε λιγο σχολαει...δεν ειχα ξαναπαει με την Τινα και ημουν λιγακι επιφυλαχτικος αλλα οκ μιλαμε μοναχα για 10 ευρω οποτε λεω ας ρισκαρω..πανε να συνοψισουμε θετικα-αρνητικα.

Θετικα:
- Αρκετα ομορφη κοπελα για μεταξουργειο, ψηλη καπου 1,72-1,75, ωραιο σωμα αν και με λιγο κοντα ποδια για το υψος της, δηλ ο κορμος της απο την μεση και πανω ηταν πιο μακρυς σε σχεση με τα ποδια, παρολαυτα ωραιο προσωπακι, μελαχρινο ισιο μαλλι πιασμενο κοτσο, ωραια χαριτωμενα βυζακια 2-2,5 μεγεθος, τατουαζ στον αστραγαλο..γενικα πολυ ωραιο σωμα
- Χαρουμενη διαθεση, με το χαμογελο στα χειλη το οποιο σε βοηθαει να χαλαρωσεις
- Αρκετα Φιλοτιμη, κανει οτι της πεις χωρις μα και μου και προσπαθει να σε κανει να περασεις καλα
- Δεν βιαζεται, πολυ σημαντικο αυτο, υπολογιζω οτι εξαντλησα το 10λεπτο ισως και παραπανω
- Δινει και πεταχτα φιλακια στο μαγουλο και στο στηθος οταν την εχεις ιεραποστολικα...
-Τον τρωει ολοκληρο αδιαμαρτυρητα

Αρνητικά:
-Δεν βαζει απο μονη της λιπαντικο, πρεπει να της το πεις εσυ
-Αν και οπως ειπα πριν τον τρωει ολο, θελει σχετικα αργα, αμα ανεβασεις στροφες ψιλοποναει
-Σε αυτο δεν φταιει η κοπελα αλλα τα κρεβατια του οικου ειναι σχεδον διαλυμενα με μεγαλες λακουβες...καλυτερα να ειχαν σκετα στρωματα στο πατωμα...

Σε γενικες γραμμες με εξεπληξε ευχαριστα η κοπελα... μπορει να εχασα το στανταρακι μου την "μαγισσα" αλλα η Τινα την αντικατεστησε επαξια....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 03, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Τίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Dsar263
Σεβαστός
Εγγραφή:
11 Αυγ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
7.594
Πόντοι:
2.036
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, giorgiodelafuentes2, Yatoputso και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Φεβρουαρίου, 2024
Χαίρομαι που πέρασες ωραία με την Τίνα ειναι καλό κορίτσι. Η Αλεξανδρα η Μάγισσα νομιζω δουλεύει στο πορνομολ πανω δεξί απόγευμα.
review reaction 2 Gxamos, Dsar263
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1