Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 47 10
Μπουρδέλα 88594
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Περασμα σημερα υστερα απο την ενημερωση του τιτανα Σμυρνη οτι ειναι εκει η Λιζα.Λιζα λοιπον μελαχρινο λατινοπιπινι αδυνατο ,μικρα ή ανυπαρκτα βυζια ,μακρια μαλλια με σοκολατενια κωλαρα.Χαμογελαστη κοπελιστα που παρολο η ματια της ειναι σαν του Γυλου απο την σωφερινα,δε σε απωθει να την δοκιμασεις. Εχοντας περασει και με την Γιασμιν τις προηγουμενες μερες (χρωσταω κριτικη αλλα δε ειναι κατι ιδιαιτερο ) ,παρατηρω σε αυτον τον οικο οτι τα κανουν ολα σβελτα. Ποτε μπαινουν ,ποτε βγαινουν τα κοριτσια δε τα παιρνεις χαμπαρι. Η Λιζα σημερα ουτε στο λεπτο που μπηκα δωματιο ,ηρθε χωρις να εχω ετοιμαστει καλα καλα.Τελος παντων , αφου ξεντυθηκα ξαπλωσα και αρχισα τα χαδια και τα γλειψιματα. Γλωσσοφιλα δε αφηνε ,τα απορριπτε ευγενικα και με το γλυκο χαμογελο της.Μου εκανε θετικη εντυπωση που ηταν ευχαριστη και της το δινω. Δε εκατσε ομως πολυ για προκαταρκτικα και εβαλε καποτα σε μισοανεβασμενο πεος. Εριχνε ματιες ,χαιδευε και τον επαιρνε ολο.Ανεβηκε μετα απο λιγο απο πανω αφου εβαλε τζελ,επαιζε λιγο κραυγουλες θεατρικες που προσωπικα δε με χαλανε αν γινουν με σωστο τροπο,αλλα οταν αρχισα πιστολιες τραβιοταν μπροστα για να μην μπω ολος μεσα.Σταματησα να παιρνω πρωτοβουλιες ετσι και την αφησα να ανεβοκατεβαινει μονη της, πιπιλοντας παραλληλα τις ρωγιτσες της.Στην συνεχεια ,κατεβηκε και στηθηκε στα 4. σοκολατενια ΚΩΛΑΡΑ απλα.Εκει τρελαθηκα και δε ηθελα τιποτε αλλο.Την κραταγα και αρχισα σφυριες και χαστουκιες χωρις φοβο και παθος.Ηταν τελειο το θεαμα και η κοπελα δε παραπονιοταν .Οταν τελειωσα,δε ειχα χυσει καλα καλα και αμεσως βγηκε απο μονη της ,σκουπιστηκε φτιαχτηκε και εφυγε..χαιρετωντας με . Η υπηρεσια δε ενοχλησε. Την κοπελα αν την ξαναπετυχαινα ,δε θα την επελεγα καθως δε μου εκανε πολυ κλικ. Αλλα αυτη η κωλαρα στα 4....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 04, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Λίζα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
915
Πόντοι:
370
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, statusorama, n.smirni76 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού