Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ημερομηνία ενδεικτική.
Επίσκεψη στο εν λόγω ίδρυμα κάπου στα μέσα της πρώτης βάρδιας. Παρουσιάστηκε η Αλεξάνδρα, γύρω στα 30-35, άσπρη επιδερμίδα, μαύρο μαλλί, σχετικά μεγάλο βυζί και πιασιματάκια. Η κοπέλα για τα γούστα μου έχει όμορφα μάτια και βλέμμα γενικότερα. Πάμε στα του αγώνα. Η κόπελα μπαινει στο δωμάτιο και κάνει κατευθείαν κίνηση για γλωσσόφιλα στα οποία ενέδωσα. Ξεκίνημα ακα πίπας την οποία θα χαρακτηριζα μέτρια(δεν έβαζε και δόντι). Πέρασμα καπότας και πρώτη στάση με αυτή απο πάνω . Μετά απο λιγο της ζητάω να αλλάξουμε στα 4 και τι μου λεει;;;; -Δεν κανω doggystyle. Ψιλοφρικάρω και γυρναει μπρουμητα σαν πτώμα. Ξενερωμένος με την αλλόκοτη συμπεριφορά της έχω αρχίσει και χάνω την στύση μου πέρα από την διάθεση μου. Εντέλει στήνεται στα 4 όπου μετά απο λίγο ήρθε το τέλος. Η τσα2 χτύπησε την πόρτα κάπου στο 8λεπτο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 29, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Προκαταρκτικά
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Bugsy
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
4 Φεβ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
51
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, Ημεδαπος , giorgiodelafuentes2 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Φεβρουαρίου, 2024
μήπως γαμησες στο 17α ?
review reaction 1 Dstrict
05 Φεβρουαρίου, 2024
Πιθανόν. Άμα είσαι σίγουρος οτι η συγκεκριμένη παίζει στο 17α και οχι στο 19 να το αλλάξω.
review reaction 1 Dstrict
07 Φεβρουαρίου, 2024
Άμα μπορεί κάποιος ας μου στείλει ΠΜ ή να γράψει εδώ πως αλλάζω την διεύθυνση στην κριτική. Έκανα λάθος και είναι Φωκ 17α αντί για 19. Έψαξα στο forum αλλά δεν βρήκα κάτι.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3