Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 45 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επίσκεψη απόγευμα προς βράδυ στο 1ο δεξιά επάνω με την πρηξαρχίδω ξανθιά τσατσά που κλασικά δεν σε αφήνει να φύγεις αν δεν περάσεις.
Είδα την Ντανιέλα. Ρωσιδούλα με σχετικά καλό μετρίου ύψους σώμα με λίγη κοιλίτσα. Μαλλιά καρέ πλατινέ.
Η πίπα της ήταν ουδέτερη για εμένα - τίποτα το ιδιαίτερο - αλλά τελικά «σηκώθηκα».
Στο σεξ όμως στηνότανε καλά και πέρασα ωραία.
Στην πρώτη είσοδο τον έβαλα μέχρι την μέση αλλά ήταν πολύ στεγνή και δεν ένιωθα ευχάριστα.
Της είπα να βάλει τζελ και τότε το μουνί της είχε πολύ καλή αίσθηση.
Την πήρα ιεραποστολικά με τα πόδια της ψηλά και μετά στα τέσσερα όπου λόγω στησίματος είχα πολύ καλή θέα και στις δύο στάσεις.
Επειδή αργούσα να χύσω (κούραση; ηλικία;) δεν ήθελα να την ζορίσω άλλο και γκάζωσα για να τελειώσω πιο γρήγορα.
Για 10€ μια χαρά!

Μια υπενθύμιση προς τα «κορίτσια μας»: ΜΗΝ ΒΑΖΕΤΕ ΑΡΩΜΑ!
ΕΛΕΟΣ! Δεν γίνεται να μυρίζουμε «Ω ντε ΠΟΥΤΑΝ» από 10 μέτρα μακρυά ρε κορίτσια καταλάβετέ το επιτέλους!
Για «ΣΟΒΑΡΟΥΣ» λόγους!

Μια υπενθύμιση προς τους «ιδιοκτήτες των ακινήτων»: Τον νιπτήρα δεν τον θέλουμε για να πλένουμε μόνο τα χέρια μας και ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ πάνω από 1,80! Τοποθετήστε τον νιπτήρα χαμηλά ώστε να μπορεί να πλύνουν «τα εργαλεία» τους όχι μόνο οι ψηλοί πελάτες αλλά και ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ!
Αλλιώς ΜΗΝ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΣΤΕ ΟΤΑΝ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΤΩΜΑ ΚΩΛΟ!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 03, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ντανιέλα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
seducer
Ανώτερος
Εγγραφή:
7 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
735
Πόντοι:
6.135
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 makao, skart, Ημεδαπος και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Φεβρουαρίου, 2024
Πέρασα και εγώ χθές με Ντανιέλα και βαριόταν που ζούσε, πίπα 30sec χασμουρητά και γκρίνια "έλα τελείωνε" κλπ. παπαριές.
review reaction 1 makao
05 Φεβρουαρίου, 2024
Σε εμένα πίπωνε περισσότερη ώρα και με κοίταγε και στα μάτια!
Ήταν και άλλη κοπέλα αλλά έμεινε μόνη της τελικά να τρώει όλες τις ψωλές.
Δεν ξέρω αν παίζει και άλλες βάρδιες εκτός 2ης.
Στο τέλος είδα και εγώ «σημάδια κούρασης» (γι'αυτό και γκάζωσα να τελειώνω) αλλά δεν χάλασε το στήσιμό της και αυτό με ευχαρίστησε.
18 Απριλίου, 2024
Η κολωνια ειναι σημα κατατεθεν στο μουνι και στα βυζια ενδειξη δηθενιας πλυσηματος , αν εισαι παντρεμενος εχεις προβλημα ,,,,,,,,, σχετικα με τους νιπτηρες αλβανοι ειναι οι κατασκευαστες εδω εμαθαν οτι εμαθαν μην περιμενεις κατι καλυτερο αν μπορουσαν θα το εβαζαν στο ταβανι μην πιανει χωρο η εξω οπως καναν με τις χεστρες καποτε , αρα και που ηταν ψηλα χωρις να ειναι βουλωμενος παλι καλα.....ΚΑΛΑ ΒΟΛΙΑ
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3