Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 112 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ημερομηνία ενδεικτική. Είχα ακούσει/διαβάσει καλά λόγια για την εν λόγω Λατίνα πόρνη και άμα τη εμφανίσει της εντυπωσιάστηκα
και κατέθεσα το μπλε παράβολο. Ωραίο κορμί, θετική αύρα, όμορφο πρόσωπο και περιποιημένα άκρα. Τα κακά όμως άρχισαν με το που
μπήκα στο δωμάτιο, καθώς στους δύο προηγούμενους συναγωνιστές και σε μένα η κοπέλα πέρασε στο δωμάτιο χωρίς ένα φρεσκάρισμα! Θυμός
Μπαίνει μέσα, ναι μεν χαρούμενη, αλλά με αμυντική στάση. Φιλιά καθόλου, μόνο ελεύθερα πιασίματα. Καπότα σε πέος με ημιστύση, όπου
εάν δεν ήταν ωραίο μουνί αμφιβάλλω εάν θα μου σηκωνόταν Money Mouth. Πέρασμα καπότας και κατευθείαν στήθηκε για μησιγά Θυμός!
Ώπα μωρή, θέλω να γλύψω κώλο/μουνί πρώτα. Εδώ εννοείται ότι ήθελα να γλύψω και πόδι Ναι! αλλά δεν έβγαζε τους κόθορνους Θυμός!
Πάω να γλύψω κωλοτρυπίδι στα 4 και τραβιόταν! Κεφάλι σε τοίχο! Πάω να τρίψω κλειτορίδα και μου έσπρωξε το χέρι! Μαλακία
Το 20ρικο είχε ήδη καεί Κρίμα ! Όμως, για να σώσω τα αποκαϊδια της τον έχωσα τέρμα μέσα στο μουνί και ξεκίνησα το
γρήγορο καλέμι! Κατσικογάμης Εκεί άρχισαν τα ''si'', τα ''porfavor'' και το παιχνίδι με τον καθρέπτη! Έχυσα ακριβώς στο 10λεπτο, χωρίς ενόχληση από
την τσα2, που όμως τη βαθμολόγησα με άσσο γιατί βάρεσε σε συναγωνιστή στο 8λεπτο Γαμήσου! Δυστυχώς, η μη τήρηση του ανακοινωμένου
69, ο λόγος για τον οποίο πέρασα, καθώς και η έλλειψη του τυπικού φρεσκαρίσματος θα με κάνει να τη χαρακτηρίσω ημιφόλα.
Εάν, βέβαια, δεν συμμετείχε και στο σφυροκόπημα θα μιλούσαμε για ξεκάθαρη φόλα, σύμφωνα με τα υποκειμενικά μου δεδομένα.
Τέλος, ο κάδος ήταν γεμάτος τέρμα και το νερό κρύο, εξ ου και η χαμηλή βαθμολογία για το χώρο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 25, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Προκαταρκτικά
Όχι
Υπηρεσίες
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Junax
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
11.504
Πόντοι:
3.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, Yatoputso, Milfomaniac και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού