Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 45 10
Γενική βαθμολογία
 
3.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Επισκεψη στον υπογειο οικο οπου στο σαλονι εμφανιστηκε μονη της η Αντζελα, προκειται για μια 30χρονη Ρωσσιδα κατα τα λεγομενα της.
Δεν γνωριζει καθολου Ελληνικα.

Απο εμφανιση μετρια πραγματα, κοντουλα πλαδαρη με πολυ λιγα κιλα παραπανω στο κορμι της, ομορφο κωλαρακι με τρυφερο και απαλο δερμα.
Το στηθος της σα μικρο λεμονι στητο. Προσωπο συμπαθητικο ωοειδες, μαλλια καστανοξανθα μακρια ισια, προγραμμα απλο στα 10 ευρω.

Η κορασις μπηκε στο δωματιο οπου της ζητησα να ξαπλωσει, ειχα σκοπο να την φιλησω απο πανω μεχρι κατω αλλα εφαγα ακυρο οταν εγλειψα λαιμο,
κατεβηκα προς το στηθος οπου εγλειψα λιγο βυζια αλλα και παλι εβαζε τα χερια της μπροστα στο προσωπο μου, με αφηνε να γλειφω μεν, αλλα με τα χερια της με περιοριζε δε.
Κατεβηκα ακομα πιο κατω οπου της εδωσα φιλακια στην κοιλιτσα της, εκει δεν αρνηθηκε, γαργαληθηκε οταν εχωσα τη γλωσσα μου μεσα στον αφαλο της και εγλειψα.
Κατεβηκα και αλλο προς τα κατω οπου της ανοιξα τα ποδια και αρχισα να της γλειφω τα μπουτια εσωτερικα, βουτηξα μεσα στη μουνα της που ηταν ανοιχτη σα μαρουλι με τα μουνοχειλα να ξεχυνονται απο δω και απο κει.
Μπουκωσα το στομα μου με το μουνι της και ρουφουσα, οταν εχωσα μεσα τη γλωσσα για ανασκαφη τραβηχτηκε και μου εκανε νοημα να μη βαζω γλωσσα μεσα, αρκεστηκα στο να της γλειφω τα μουνοχειλα και την κλειτοριδα. Η Αντζελα ειναι πολυ καθαρη κοπελα σχεδον μετα απο καθε πελατη παει στο ντους και πλενεται.

Ξαπλωσα και μου περασε μια κοκκινη καποτα, η πιπα της ακυρη μονοτονη χωρις ηδονη.
Μου εκανε νοημα οτι ειναι μεγαλη και ¨νο σεξ μονο πιπα", μην ανησυχεις θα στο κανω σλοου σλοου της ειπα και με πιστεψε.

Της ζητησα να κατσει στα τεσσερα οπου φυσικα αρνηθηκε γιατι ηξερε οτι θα της βγει απο το στομα. Εκατσε σε κανονικη σταση οπου μπηκα μεσα ολος μεν αλλα με τα ποδια της να με σφιχνουν να μην κανω βιαια μπασιματα μεσα δε.

Μετα απο λιγα λεπτα ταλαιπωριας δικιας μου, μου εκανε τη χαρη και ανοιξε τα ποδια της διαπλατα αφου φαινεται οτι συνηθισε το μεγεθος, την γαμησα κανονικα σαν ανθρωπος και την εχυσα οπου στραγγιξα τελειωτικα.

Συμμετοχη απο αυτην μηδεν, αισθηση αιδοιου καλη χωρις τζελ. Λιγα με την τσατσα γιατι ειναι γνωστη γλωσσου και τσαμπουκαλου και θα φατε ξυλο.
Χτυπησε πορτα στο δεκαλεπτο αλλα ευτυχως στραγγιζα εκεινη την ωρα.
Απο εμενα δε θα ξαναπροτιμηθει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 27, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
494
Likes:
61.397
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, n.smirni76, giorgiodelafuentes2 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιανουαρίου, 2024
Το "σχεδον" μετα απο καθε πελατη μου αρεσε...Πριν απο σενα δηλαδη την εγλυφε καποιος βρωμιαρης Σομαλός η Πακι;
review reaction 1 DmtrsxXx
28 Ιανουαρίου, 2024
@jik μαλλον θα πηγαίνει για πλύσιμο μετά απο κάποιο πολύ βρωμιάρη πελάτη. Πριν έρθει σε εμένα την ακουγα που πλενόταν αρα ο προηγούμενος θα ειχε λέπρα πανω του.Εγω οταν της εγλειψα τη μούνα μυριζε σαπουνακι πάντως.
review reaction 1 review reaction 2 pipinokinigos28, jik, Pa Luki Luk
18 Απριλίου, 2024
Η τσατσα θελει δωρακι και καμμια φορα ζητα συμετοχη για παρτουζα ....γιαυτο τα ζοριλικια
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3