Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 47 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Φτανω μπροστά στον εν λόγο οικο απόγευμα καθημερινής κ η babushka έξω σε style πορτιερη να ντουμανιάζει κ ρωτάω ανοιχτα είστε??…..ναι μου λέει με ύφος.

Μέσα self-service σαλοναρισμα η Ειρήνη που αφού μου είπε πρόγραμμα φουλ είπα να δοκιμάσω.Ηταν ήρεμη κ ανετη κ φαίνονταν σαν το κορίτσι της διπλανής πόρτας…..επεζε ρόλο κ η απουσία της babushka από το σαλόνι ίσως.

Όλοι τη γνωρίζετε εμφανισιακά. Μια Βουλγάρα καστανή με λεπτο προς κανονικό σώμα , μικρο βυζι κ λίγο πεταχτό κωλαράκι.
Γενικά δεν σου γεμίζει το μάτι αλλά ο σωματοτυπος για φουλ πρόγραμμα ειναι πολύ ανώτερος από τη χωματερή που δυστυχώς επικρατεί τελευταία ως προς την προσφορά αυτής της υπηρεσίας.

Μέσα στο δωμάτιο είναι ενα μαύρο χαλι η τύπισσα…..

Αγενης, μικροβιοφοβικη , τυπικη φουλ , φιλιά δεν δίνει ουτε δέχεται στο σώμα της αποστοιρωμενο πρόγραμμα μονο ελεύθερα πιασίματα αφηνει σε κώλο κ βυζι λες κ σου κανει χάρη….

Επισης ειρωνική με υφακι, ξυνηλα που δύο είναι οι περιπτώσεις :

Είτε να σε νευριάσει είτε να σε ξενερώσει…..

Προκαταρτικα zero κ σκούφο αμέσως στην πιπα κ μετα τη γύρισα στα 4 που η όλη ατμόσφαιρα δεν στον κάνει σίδερο 100%.....

Αφού την πηδουσα σε αυτή τη στάση βλέποντας την εικόνα στο κρύσταλλο μου άρεσε σαν φάση κ ζήτησα κωλο που μου είπε να γίνει πιο σκληρό πρωτα ……π@@@ες blue……

1 λεπτό μετά ξαναζητήσα κ ευτυχώς τον έβαλε πίσω της αλλιώς θα την είχα στείλει…..

Περίμενε η γυφτοβουλγαρα να τελιωσω εκεί κ να αποφύγει τον κωλο αλλα λάθος κατάλαβε.

Μετά από λίγο….χώσιμο στον κώλο της πονούσε κ κάτι έλεγε στη γλώσσα αλλα την έβαλα στο αθόρυβο κ συνέχισα κ σε λίγο τέλος πορνοσυναντησης χαιρέτησε κ go away…..

Δεν ξέρω αν στην αρχή ήταν καλή ιερόδουλη,αν την πιέζουν τα αφεντικά να βάλει κουλούρι στο πρόγραμμα για αλίευση πελατών, αν θέλει η ίδια να κοροϊδεύει γιατί δουλεύει στο 20άρικο…..κ δεν με νοιάζει!!!

Άμα δεν μπορεί να αλλάξει αφεντικά…να βρει αλλά ή να σταματήσει….. δεν είναι ουτε δούλα ουτε αιχμάλωτη!

Μια παροιμία λέει: παρακάλετο μουνι…..ξυνο γαμισι

Παρακαλετος κώλος……καθόλου κώλος λεω εγώ…….

Πουτσα ξύδι κ καλο ταξίδι σε αυτή την αγενης φολα!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 17, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Arxontas tou skotous
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
3.356
Πόντοι:
1.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Enter_Analman, n.smirni76, Milfomaniac και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού