Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε στη 1η βάρδια, κάνοντας τη βόλτα ήμουν σχεδόν σίγουρος ότι θα πετύχω μια από τις δύο κοπέλες που δουλεύουν συνήθως εδώ, τελικά πέτυχα μια κοπέλα που δεν έχω πετύχει κάπου ούτε τη θυμόμουν από αλλού (μου είπε ότι έχει περάσει από μασάζ)τη Μυρσίνη,ξανθιά μιλφογκιλφ με λεπτό κορμί (αλλά με τη φυσιολογική φθορά του χρόνου) 2-2.5αρι βυζί, το πρόγραμμα που ανακοινώθηκε ήταν ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.
Πλήρωσα για να τη δοκιμάσω, περασα φρεσκαριστικα και τη περίμενα .
Ήρθε μετά από λίγο, είχε όρεξη για κουβέντα ρώτησε τα κλασσικά ηλικία σχέση παιδιά δουλειά, αυτή είπε ότι είναι Ελληνίδα και ότι έχει δουλέψει παλιότερα σε μασάζ.
Μου είπε να ξαπλώσω, με τα ακροδαχτυλα της χαιδεψε όλο το κορμί μου από πάνω μέχρι κάτω...έδωσε και μερικά φιλιά σε λαιμό στήθος στομάχι όταν έφτασε πιο κάτω ρώτησε για προφυλακτικό, πήρε μωρομαντιλο και πέρασε σχολαστικά το πούτσο μου, ξεκίνησε πίπα την οποία θα χαρακτήριζα κακή, ρηχή, εγλυφε 2-3 φορές και μετά καθάριζε με μωρομαντιλο πριν συνεχίσει και με πολύ χέρι.
Πέρασμα προφυλακτικου, μια στάση κάναμε με αυτή ανάσκελα όπου η συμμετοχή της ήταν εφάμιλλη πτωματος...,της είπα ότι δεν είμαι πολύ καλά οπότε να μου τον παίξει και να χυσω στο στόμα της, απάντησε θετικά.
Αφαίρεσα το προφυλακτικό, άρχισε να μου τον παίζει, όταν ένιωσα ότι έρχεται η ώρα να χυσω πήρα τον πούτσο μου στο χέρι μου, τον έπαιξα και πήγα να χυσω στο στόμα της, τότε αυτή σηκώθηκε αφήνοντας με μαλακα...άρχισε να βάζει το μαύρο νεγκλιζε της, έχυσα στο σεντόνι τελικά, τη ρωτάω τι κάνεις και μου απαντάει δε κάνω τελειωτικό...
Οκ δεν έχω να θυμάμαι κάτι καλό από τη συνέδρια ενώ στο τέλος δεν έκανε τελειωτικό όχι στο στόμα αλλά ούτε καν στο σώμα αν και πιο πριν είχε συμφωνήσει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 14, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μυρσίνη
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
190.385
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 statusorama, Ημεδαπος , Νεαρχος Κουκης και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιανουαρίου, 2024
Μέγιστε Σμύρνη απαράδεκτη για μιλφογκιλφ ....
26 Ιανουαρίου, 2024
Φαίνεται είχε κάνει διάλειμμα απ τη δουλειά καμμιά 20αριά χρόνια και ξαναξεκίνησε με τα δεδομένα του 2000.
review reaction 1 Ημεδαπος
26 Ιανουαρίου, 2024
Κάποτε αυτά τα σπίτια στην Αλκιβιάδου είχαν το καλύτερο σέρβις. Πλέον τίποτα.
review reaction 1 n.smirni76
26 Ιανουαρίου, 2024
Κάποτε... Πλέον δύο στα τρία έχουνε κλείσει και το τρίτο χαροπαλεύει.
review reaction 1 Ημεδαπος , greekarmy
27 Ιανουαρίου, 2024
Ξεφτυλα νροπη της, παλιά στα σπίτια εκεί γίνονταν παπάδες.
Προσπαθούσα να βρω την Μυρσίνη αυτές τις ημέρες, πάλι καλά που δεν την πέτυχα, κάθε εμπόδιο κ σε καλό.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5