Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 248 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συναντήθηκα με την Έμμυ πριν απο καιρό αλλά είπα να βαλω τωρα την κριτική να υπάρχει. Απόγευμα η συνάντηση άδειος ο οίκος και είδα την Έμμυ να σαλοναρει γυμνή. Δίνω το εικοσαρικο και μπαίνω στο δωμάτιο όπου μετα απο 20 λεπτα έρχεται η κοπέλα. Μπαίνει μεσα κάθεται στο κρεβάτι και ξεκινάω να γλύφω τα βυζιά της τα οποία ειναι μεν μικρα αλλά αρκετά στητα. Μετα με ξαπλώνει και α
φου ρουφάει λιγο τα αρχιδια ξεκινάει μια πίπα χωρις προφυλακτικό αρκετά καλή. Μόλις τελειώνει περνάει προφυλακτικό και της λεω να ανέβει απο πανω. Σχετικα καλός ρυθμος με βαθιά καθίσματα και εγω να της χουφτονω τον κωλο.μετα απο 2-3 λεπτα μου λεει να παμε στα 4 όπου με καλό στήσιμο και επειδή μου έπιανε τα αρχιδια δεν άργησα να τελειώσω.Σχετικα καλή συνάντηση με μια κοπέλα που δεν φαινόταν να έχει ιδιαίτερη όρεξη αλλά προσπάθησε να με κάνει να περασω καλα.Απο σώμα μπορεί να χάσει μερικα κιλά αν και δεν την λες χοντρή.Καποια στιγμή στο μέλλον ίσως ξαναπερασω μαζι της

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 16, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Έμμυ
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Σεπ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
18
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Accountant, Yatoputso, giorgiodelafuentes2 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιανουαρίου, 2024
η πιο ΚΥΚΛΟΘΥΜΙΚΗ κοπέλα στη φυλής/λιοσίων έβερ!
26 Ιανουαρίου, 2024
Παλι καλα που εγραψε καποιος για αυτην.

Πηγα τον Δεκεμβρη μαζι της για πρωτη φορα λιγο πριν τα Χριστουγεννα.
Καταρχην φαινεται πως εχει κανει πλαστικη στο προσωπο της πραγματικα κριμα ειναι πολυ παραμορφωμενη απο κοντα..
Επισης εφαγα φολα ειχε μουντ ξεπετας και μην με πιανεις εκει εχει γρατσουνια το μουνι μου μπες αργα..

Δυστυχως πανε τα καλυτερα της, δεν αξιζει καν να γραψω κριτικη μακρια απο αυτην.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2