Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 114 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Έχοντας τσεκάρει μια ημέρα πριν την όμορφη μαυριδερή Ρουμάνα Άννα με τις εξαιρετικές καμπύλες, ωραίο στήθος, σχιστά μάτια τέλειο σχηματισμένο κωλαρακι μια ωραία μελαχρινή ύπαρξη που δεν υπήρχε περίπτωση να μην την δοκιμάσω.
Η κοπέλα κάνει απλό πρόγραμμα κ μόνο. Αφού μπήκε άρχισα τα φιλάκια στο στήθος της κ παράλληλα χούφτωνα το ωραίο κωλαράκι της.
Μετα μου λέει σειρά μου τώρα κ μου περνάει σκούφο κ τον εξαφανίζει με το τσιμπούκι της.
Την στήνω ιεραποστολικό κ αρχίζει η μάχη κ αυτή έβγαζε καυλωτικές εκφράσεις στο πρόσωπο κ αναστεναγμούς
Την είχα σε ρυθμό start-stop κ έδινα καλά πόνο στην μελαχρινή καυλιτσα την είχα πιάσει κ από τους ωμούς κ γούσταρε πολύ η τύπισσα.
Ο χρόνος περνούσε κ της ζήτησα να στηθεί στα τέσσερα για το φινάλε…..
Τέλειο στήσιμο κ ρίχνοντας ένα ωραίο πήδημα με 2 χαστούκια στην κολάρα της που δεν είπε τίποτα σε αυτή τη στάση με τη γυναικάρα την έχυσα βαθιά μέσα στο σκούφο βαθιά μουνάρα της σε αυτή τη στάση.
Με άφησε ένα λεπτό να στραγγίζω κ βγήκα προσεκτικά. Μου είπε χαμογελώντας είσαι τρελός κ εγώ τρελή κ ταιριάζουμε. Προφανώς για να με κάνει πελάτη της…..
Μετά μου έδωσε ένα ρουφηχτό φιλάκι στο λαιμό ευχαριστώ πολύ είπε κ αποχώρησε….
Η κοπέλα για μένα σέβεται τον πελάτη κ αξίζει να δοκιμαστεί κ κάνει σωστά τη δουλειά της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 18, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννα
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Arxontas tou skotous
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
3.355
Πόντοι:
1.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yatoputso, Milfomaniac, giorgiodelafuentes2 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού