Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 240 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πέρασα με την Ντιάνα τη Ρουμάνα που την έχω συναντήσει μια φορά στο παρελθόν.Εμφανισιακά όμορφη ξανθια ωραιο κωλαράκι καλό λεπτό σώμα με ωραιο βυζί φτιαχτό όμως . Ευτυχώς υπάρχει στη φυλης κ οχι πάλι σε στουντιο με 50αρικο….
Η κοπέλα όπως μπαίνει την ξάπλωσα κ αρχίσα να γλύφω τα βυζια της κ το λαιμό. Φιλιά δεν δίνει κ μετα από λίγο μου λέει πάμε για παιχνίδι.
Κάτσε λίγο λεω όχι μου λεει γιατί θα με καλέσει η υπηρεσία.Εχουμε κ την babushka σκέφτηκα…..
Τότε σηκώνομαι όρθιος κ την βάζω για πιπα που μονο με σκούφο κάνει μου είπε.
Δεν είχα πρόβλημα κ αρχίζει μια πιπα καλή κ αργή κ εγω να χαϊδεύω το μουνακι της κ το νιώθω υγρό ρωτάω βάζεις κρέμα όχι μου λέει…..που εννοείτε δεν το πίστεψα.Μου λέει θες 69 μήπως?
Μου ήρθε να την πω:
Να φάω κρέμα σαν το baby…..τελικά απάντησα όχι δεν πειράζει.
Μετά ξαπλωνω κ μπαίνει πάνω κ χόρευε κ πάνω κάνω οι βυζαρες της κ ήρθε το τέλος μετα απο λίγο..……1' μετα χτυπησε πόρτα η υπηρεσία .Πολύ ευγενική κοπέλα κ ωραία παρουσία απλώς λίγο βιαστική ώστε να παρακαψει τα προκαταρτικα…..ίσως είναι γραμμή από τον οικο για να κάνουν περισσότερα δωμάτια για να βγάζουν όλοι ευρουλακια…..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 17, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Arxontas tou skotous
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
3.355
Πόντοι:
1.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pitsirikosss, Milfomaniac, ThE και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιανουαρίου, 2024
Την έχω πάρει και εγώ μια φορά αυτή τη κοπέλα το κάναμε ωραία αλλά μετά στο χύσιμο το έπαιξα και έχυσα και έκανε πιο πέρα να μη τη ακουμπήσουν ειναι καθαρή κοπέλα και λίγο σιχασιαρα.Ειναι όμορφη παρουσία όμως.
review reaction 1 Arxontas tou skotous
21 Ιανουαρίου, 2024
@oreos24
μαλλον δεν τη σαγηνευσαν τα βελουδινα σου κωλομαγουλα εεε ? Χμμμ;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2