Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 47 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μπήκαμε μέσα και τσακωνόταν με κάτι ρομαλεν που της κάναν κορτε....εμείς 3 νεαροί σχετικα μας χαμογέλασε γλυκά αφού έφυγαν οι ινδιάνοι...λέω ώπα εδώ είμαστε ...με το που ανακοινώθηκε το πρωκτικό λέω πάμε να πάρουμε λίγο ροδέλα...
Ύφος 1000ων καρδιναλίων και μαγκιά και ξέρεις ποια είμαι εγώ κτλ όταν την ρώτησα αν την νευρίασαν οι άλλοι γιατί έκανε κάτι σπαστικες κινήσεις και έδινε παραγγέλματα λες και ήθελε να με καψωναρει....που να κάτσω ,και τραβά το πετσακι μου λέει να μου βάλει λάστιχο σε μελάτο πουλί, με σκούπισε τρίβοντας με 2 λεπτα ενώ μοσχοβολαγα μόνο που δεν έβγαλε γυαλοχαρτο να τριψει... Εντελώς διεκπεραίωτικη, δεν ακουμπάμε τίποτα ,καλά δεν το συζητώ για δάχτυλα κτλ το ξεχνάμε...ενώ ανακοινώθηκε ξεκάθαρα πρωκτικό μέσα το διαπραγματεύεται λες και θα το κάνει μεταβίβαση το εντερο....πίπα και reverse cowgirl με σπαστικες κινήσεις που αν επικεντρωθείς στο στυλ της ίσως βάλεις τα γέλια και σου πέσει...έπειτα 2 λεπτα από μουνακι στα τεσσερα και μετά κωλαρακι ενώ γκρινιάξε ότι μόνο για λίγο έκατσε και τον έφαγε κάνα πεντάλεπτο ,τρυφερά στην αρχή και σαν μακιτα στο τέλος αφού άνοιξε σαν ξεχαρβαλωμενο γαλοτσακι του Ε.Σ(για να μάθει να δίνει παραγγέλματα ??)....για βραδινό πρωκτικό μια χαρά είναι αλλά δεν θα σε κάνει να την ψάξεις κιόλας...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 19, 2024
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Προκαταρκτικά
Όχι
Υπηρεσίες
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Mgnks7
Μέλος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
110
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Accountant, Arxontas tou skotous, Bonecrusher και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιανουαρίου, 2024
Καλά τής έκανες και τής άνοιξες την κωλοτρυπίδα σαν άρβυλο 700ΣΕ. Γνωστή από παλιά ξυνομούρω και σπασαρχίδω.
review reaction 3 review reaction 1 Johnny Red2, Mgnks7
22 Ιανουαρίου, 2024


Πολύ σωστά τα λες συναγωνιστή. Αφού δεν γουστάρει να δίνει κουλούρι τι το ανακοινώνει??
Ίδια εμπειρία είχα με σένα πρόσφατα έχεις απόλυτο δίκαιο για όλα όσα έγραψες !
review reaction 1 Mgnks7, Johnny Red2
23 Ιανουαρίου, 2024
Arxontas tou skotous Έχεις σκεφτεί ότι μπορεί να μη θέλει να το δώσει αλλά να τη πιέζουν τα αφεντικά για να βγάλουν πελάτες γιατί οι άντρες οι περισσότεροι θέλουν κωλο?
review reaction 3 review reaction 1 Mgnks7, Johnny Red2
23 Ιανουαρίου, 2024
@oreos24
Ετσι σου ειπε???
Αν την πιέζουν τα αφεντικά όπως λες μπορεί πολυ απλα να αλλάξει αφεντικό.......δεν ειναι δούλα ούτε αιχμάλωτη!!
review reaction 1 Johnny Red2
24 Ιανουαρίου, 2024
Arxontas tou skotous Όχι δε μου είπε έτσι γιατί την συγκεκριμένη δε την έχω πάρει καν αλλά για να δίνει κωλο ενώ δε θέλει σκέφτηκες ποτέ ότι μπορεί τα αφεντικά της να είναι καταπιεστικά και να της λένε όχι βάλε και κωλο μεσα μπας και προσεγγίσουμε πελάτες.Στη τελική η συγκεκριμένη κοπέλα το ξέρουμε όλοι ότι είναι φόλα μήπως την εξαναγκάζουν και δε θέλει η ίδια να κάνει αυτή τη δουλειά.Γιατι η κοπέλα μπορεί να θέλει μόνο μουνι να το κάνει αλλά να την εξαναγκάζουν και για κωλο να δίνει για περισσότερους πελάτες.Στη τελική δε είναι εύκολο να δίνεις κωλο σε 20 μαντραχαλους κάθε μέρα αυτό το πράγμα δε είναι σεξ είναι τιμωρία.Θεωρω ότι οποία δίνει κωλο για 20 ευρώ και για 10 ενώ την γαμανε 20 μαντραχαλοι κάθε μερα δε συμφέρει ρισκάρει τη ζωή της γιατί ο κωλος καταστρέφεται και είναι ευαίσθητο πραγμα και παραπάνω λεφτά δε βγάζει,βγάζει όσα θα έβγαζε αν το έκανε από μουνι μόνο.Κατα τη άποψη μου όσες δίνουν κωλο για 10 και για 20 ευρώ είναι χωρίς τη θέληση τους τις εξαναγκάζουν τα αφεντικά άρα δείξτε λίγο κατανόηση στις κοπέλες.Εγω κωλο έχω γαμησει μια φορά μόνο στη φυλής και πρόσεξα πολύ δε τη γάμησα με ένταση για να μη τη πονέσω αλλά δυστιχως λιγοι πελάτες είναι τόσο ευγενικοί όσο εγώ.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5