Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 238 10
Γενική βαθμολογία
 
2.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Πρώτη φορά πέτυχα τον οίκο ανοιχτό και μαζί πέταξα και τα χρήματα μου...
Μικρή και πετιτ εμφάνιση η σοφία αλλά αφού ανακοίνωσε τα πάντα στο σαλόνι στο δωμάτιο μπήκε και ζητάτε επιπλέον χρήματα για τα πάντα που ανακοίνωσε και όταν είπα όχι δεν υπάρχουν έξτρα χρήματα τότε έβαλε καποτα σε πεσμένο μόριο και προσπαθούσε να μου πει ότι φταίει η καποτα που το σφίγγει και δεν σηκώνετε και με επιπλέον χρήματα θα την βγάζαμε, αλλά όσο επέμενε τόσο έφαγε άκυρο και ίσα που μπήκα έχυσα και έφυγα κλαίγοντας τα χρήματα μου....
Το δωμάτιο ήταν χειρότερο και από το παλιό μετάξι,το σεντόνι είχε βρώμα και υγρά και το στρώμα λακούβες.....
Πάω τρέχοντας για μπάνιο....
Είχα να φάω πολύ καιρό τέτοια φόλα μύστες και τελικά κατάλαβα ότι καλύτερα στα στάνταρ που έχουμε παρά να κάνουμε μπουρδέλο τσάρκες...
Καλά να περνάτε και να προσέχετε και να σκέφτεστε πάντα με το πάνω κεφάλι γιατί η καύλα παρασύρει σε λάθη.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 17, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Stallone
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Φεβ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
327
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Random User 123, Ημεδαπος , giorgiodelafuentes2 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιανουαρίου, 2024
Είσαι σίγουρος ότι η κοπέλα λέγεται Σοφία? Money Mouth
review reaction 1 review reaction 3 Johnny Red2, Dstrict
17 Ιανουαρίου, 2024
Καλησπέρα, συναγωνιστή.
Γράψε μερικές λεπτομέρειες, για αυτή την Σοφία και τα έξτρα της. Στην πρωινή βάρδια την πέτυχες; Μήπως το όνομά της ήταν Ελένη;
review reaction 1 Johnny Red2, Dstrict
18 Ιανουαρίου, 2024
"φταίει η καπότα πού δε σού σηκώνεται"=Ελένη "βουλγάρα"

το γνωστό μελανούρι με την καβλοπονηρόφατσα,συμπαθέστατη κατά τ'άλλα.


review reaction 1 Johnny Red2, Pa Luki Luk
22 Ιανουαρίου, 2024
Μύστες καλημέρα.
Εμένα Σοφία θυμάμαι να μου είπε ο τσατσος, τώρα εάν ήθελε να καλύψει τις προηγούμενες αξιολογήσεις και να άλλαξε το όνομα της δεν ξέρω...
Πάντως η κοπέλα είναι Κοντούλα πολύ αδύνατη με δυάρια βυζιά και λεπτή μέση. Προέλευση δεν ρώτησα....
Στο σαλόνι είπε ότι κανεί τα πάντα και πρωκτικό και στο δωμάτιο μου ζητούσε άλλα 20 και θα τα κάναμε και όλα χωρίς σκουφάκι , γιατί σφίγγει το πέος και δεν σηκώνετε εύκολα,βέβαια έφαγε άκυρο γιατί καταλαβαίνετε ότι χωρίς το κάνουμε μόνο με γκόμενα η γυναίκα μας. Ε όχι να φάει το πάνω κεφάλι το κάτω....
Χωρίς να θίξω την κοπέλα που προσφέρει της υπηρεσίες της αλλά για εμένα έφαγε κόκκινη κάρτα....
Καλά να περνάτε μάγκες και να προσέχετε....
Εγώ πλέον μόνο στανταρακια θα πηγαίνω....
review reaction 1 Rodney, Pa Luki Luk, Johnny Red2
16 Μαρτίου, 2024
Αλλαξε φαίνεται η πολιτική του μαγαζιού.
Κρίμα γιατί ήταν καλό μπουρδελάκι για decadence γαμιάδες, με ακάποτα τσιμπούκια, γλιφοκώλια και φυσικά πρωκτικά
κρίμα... πολύ κρίμα !!! Πρέπει οπωσδήποτε να βρεθεί αντιστάθμιση
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5