Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 280 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πέρασα με Σονια στο φ86 αν δν κάνω λάθος! Στην είσοδο στον οίκο έμεινα λίγο παγωτό γιατί είναι πολύ επιβλητική παρουσία με βυζαρες και σωστό βάψιμο! Πέρασμα στο δωμάτιο όπου ξεκίνησε τρομερό τσιμπουκι με δονήσεις αλλά επειδή δεν έχω τελειώσει ποτέ με μπουκι της ζήτησα σεξακι! Εκεί λιγοοοοο σαν να δυσανασχέτησε και δεν έκανε κίνηση καν να κάτσει στα 4 η να με ρωτησει πως θέλω! Όποτε αμέσως εκατσε ιεραποστολικά όπου εκεί φάνηκε λίγο σαν να βαριέται και ήταν λίγο μηχανική ! Σε όλο αυτό μόνο οι βυζαρες βοηθούσαν σαν θέαμα! Μέχρι που άρχισα να κοιτάζω πρόσωπο όπου έπεφτε για τα καλά το φως πάνω της και έφαγα τρελή ξενερα ! Πρπεει να ναι καμία 50αρια θεωρώ αλλά κρατιέται καλά! Για να μην το χάσω το παιχνίδι γιατί μου φαινόταν μονότονο της ζήτησα να τον παίξω και να χύσω βυζια! Έτσι το τέλος ήρθε όπου μου τον άρπαξε στο στόμα της χωρίς να με αφήσει να την λερώσω! Συμπερασματικά : αν είσαι της πίπας και τελειώνεις , είναι εγγύηση (κάνει κάτι κουλά με δονήσεις πάνω στο πουτσο κεφάλι) ωστόσο αν δεν είσαι πίπας και θες γαμησακι είναι όχι από μενα! Εγώ που θέλω και τα δυο δεν νομίζω ότι θα την ξανά προτιμήσω κυρίως λόγω ηλικίας και της ήττας που έφαγα μόλις έσκασε ο φωτισμός στο πρόσωπο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 15, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ψωλεκτωρ
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
2.002
Πόντοι:
496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 The Keeper, statusorama, Bonecrusher και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιανουαρίου, 2024
Αν είσαι όπως τη φωτογραφία και εγώ να ήμουν στη θέση της τανας θα ήμουν αδιάφορη και θα έλεγα γαμημενη δουλειά χαχαχα
review reaction 3 review reaction 1 Ψωλεκτωρ, Johnny87, Papoutsaras
18 Ιανουαρίου, 2024
Παντως ειναι τιμια για τα λεφτα της...
Εαν την εβλεπες το 2010 (με το ονομα Ευα τοτε) ειχε ουρά μεχρι εξω...
review reaction 1 Ψωλεκτωρ
19 Ιανουαρίου, 2024
Χαχαχχαχαχα μην σου πω και χειρότερος είμαι! Όχι μωρέ νταξει η εμφάνιση της σαλόνι είναι καθηλωτική αλλά με φωτισμό δεν είναι τόσο ουαου! Μακάρι να ήταν μόνο αυτά τα πρόβληματα μας μάγκες!
19 Ιανουαρίου, 2024
Χαχαχαχα και χειρότερος μην σου πω! Νταξει η αλήθεια είναι ότι η εμφάνιση της στο σαλόνι είναι καθηλωτική αλλά αν της με φωτισμό δεν είναι τόσο ουαου! Μακάρι να ήταν μόνο τέτοια τα προβλήματα μας!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4