Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Εισοδος στον οικο οπου στο σαλονι βγηκε η Σονια, προκειται για μια Αλβανεζα
30 περιπου ετων.
Ειναι μετριου αναστηματος με καστανόξανθα μαλλια.Το στηθος της ειναι 2αρι ελαφρως κρεμαστο.Εχει μεγαλο κωλο με κυταριτιδα στα κωλομερια ενω εχει και λιγα κιλακια παραπανω σε περιφερεια.
Το προσωπο της ουδετερο δε μου εβγαλε κατι.
Το προγραμμα της απλο στα 10 ευρω.
Με τη Σονια γνωριζομαστε απο οταν δουλευε στο Ιασ 33 και τοτε ειχε και κωλο στο μενου οπου την ειχα παρει εννοειται.

Η Σονια μπηκε στο δωματιο οπου μιλησαμε λιγακι.
Χωρις προκαταρκτικα απο μερους της μου φορεσε καποτα σε ετοιμο πεος.
Η πιπα της πολυ καλη, τον εξαφανισε μεσα στο στομα της και τον ρουφουσε,βγαζε ωραια βογγητα ενω δεν περασε απο αρχιδια. Η πιπα της ικανοποιητικης διαρκειας χωρις παιξιμο με χερι, της ζητησα να μου κανει και λιγο παραπανω σε χρονο και δεν αρνηθηκε.

Οσο επαιρνε πιπα μου ειχε φερει τα καπουλια της διπλα απο τη μουρη μου οποτε τους εριχνα και κανα δαγκωμα τα εγλειφα τα χαϊδευα και ετριβα λιγο την κωλοχαραδρα της.

Την εβαλα στα τεσσερα οπου δυστυχως ειχε κλειστα τα ποδια της και χωμενα κατω απο τα δικα μου. Δε μου αρεσει καθοοοολου ετσι ενω αυτη δεν ηθελε με τα ποδια ανοιχτα.

Της τον εχωσα και αρχισα να της ριχνω βαθιες πουτσιες, παρα τη χρηση τζελ η αισθηση ηταν καλη.
Η Σονια ειχε αρχισει τις τσιριδες και τα δυνατα βογγητα τα οποια ηταν εντελως ψευτικα και θεατρικα, (το ιδιο κανει και η Ζωϊτσα).

Γυρισμα σε κανονικη σταση οπου ξαπλωσα πανω της και της εγλειψα τα βυζια.
Αρχισα να τη γαμαω μπαινοντας ολος μεσα της ενω ειχα γαντζωθει απο τα κωλομερια της. Η Σονια ειχε αρχισει ξανα τα δυνατα ψευτικα βογγητα λες και την ξεπαρθενιαζα.

Χυσιμο μεσα στη μουνα της οπου εβγαλα μεχρι και την τελευταια σταγονα μου, βγηκα απο μεσα της με πεσμενη την πουτσα, ετσι ειναι το σωστο χυσιμο-στραγγιγμα.

Την πηρα ετσι για την εμπειρια.Αν σας αρεσουν οι τσιριδες και τα δυνατα βογγητα (ψευτικα εννοειται) να πατε.
Ο τσατσος δεν ενοχλησε ενω το δωματιο ηταν βρωμικο .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
61.773
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , Milfomaniac, n.smirni76 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιανουαρίου, 2024
Ναι οντως αυτο το πραμα και με την Ζωη και με την Σονια που τσιριζουν συνεχεια μεσα στο δωματιο ειναι τερμα σπαστικο...Λες και συναγωνιζονται η μια την αλλη ποια την εχει πιο μεγαλη....την τσιριδα.....
review reaction 1 review reaction 2 n.smirni76, DmtrsxXx
12 Ιανουαρίου, 2024
Υπαεχουν καθαρα δωματια στο Μεταξι;
review reaction 3 review reaction 1 Johnny87, DmtrsxXx
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2