Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 105 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε τη Τρίτη στη 1η βάρδια, δούλευαν δύο κοπέλες, πρώτη από δωμάτιο βγήκε η Μαρία, μελαχρινή κοντή χοντρή με πάρα πολύ μακρύ ίσιο μαλλι, 3αρι βυζι, λίγο αργότερα βγήκε ολόγυμνη από άλλο δωμάτιο η Άννα, ξανθιά λεπτή κοπελίτσα με ωραίο στητο 1.5αρι βυζακι και μέτρια φάτσα.
Ήμουν σε σκέψεις ποία θα δοκιμάσω, την Αννουλα εδώ ή τη Στέλλα στο Ιάσωνος 44β δεξιά ισόγειο ,τελικά αποφάσισα να δοκιμάσω την Αννουλα.
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο, φρεσκαριστικα και τη περίμενα, ήρθε μετά από λίγο, άφησε προφυλακτικό και το σωληνάριο με το τζελ δίπλα από το μαξιλάρι, μου είπε να ξαπλώσω αλλά εγώ είχα αλλά σχέδια...αφού ανταλλάξαμε κάποια φιλιά και χάδια την έπιασα με τα δύο χέρια από τη μέση και έφερα το μουνάκι της μπροστά στο πρόσωπο μου για όρθιο 69 που τελικά ήταν μόνο 6 αφού αυτή πίπα χωρίς κάποτα δεν έκανε...αν και αρχικά αιφνιδιαστηκε στη συνέχεια χαλάρωσε αρκετά.
Τη μετέφερα στο κρεβάτι την άφησα και ξάπλωσα, άρχισε να παίζει το πούτσο μου και όταν μου σηκώθηκε μου φόρεσε το προφυλακτικό, η πίπα της ηταν μέτρια,έβαλε λίγο τζελ στο μουνάκι της, πρώτη στάση κλασσικά στα τέσσερα, καλό στήσιμο αλλά δεν είναι για πολλά μίας και είναι λεπτουλα και δε βγάζει και νεύρο βρε παιδί μου, δεύτερη στάση με αυτήν ανάσκελα, δέχτηκε να τον παίρνει βαθιά κσι το μουνάκι της είχε πολύ καλή αίσθηση πάρα το τζελ που είχε βάλει αλλά με το χέρι της όταν πήγαινα να ανεβάσω ρυθμό το έβαζε στα πλευρά μου σα να λέει ήρεμα, μετά από λίγο τελείωσα.
Στο δωμάτιο έκατσα 10-11 λεπτά, ίσως τη ξαναδοκιμάσω κάποια στιγμή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 09, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννα
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
190.317
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koutavoulias, Ημεδαπος , FAT BASTARD και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιανουαρίου, 2024
Καρμπόν η εμπειρία μου μαζί της στις 12/01, έχει μετακομίσει στο Ι37Α μαζί με την άλλη την χοντρούλα.
review reaction 1 Johnny Red2, n.smirni76
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1