Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 114 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
επιστροφη της μελινας μετα απο καιρο και ειπα να κανω ενα ριφρες.
την ξερω απο τις αρχες τις που δουλευε στο φωκαιας 27 σκαλακια, οπου και την ειχα παρει με καλες εντυπωσεις.
τοτε βεβαια δεν εγραφα κριτικες παρα μονο ενημερωσεις.

μιλφαρα μετριου αναστηματος προς ψηλου, ξανθια βαμμενα μαλλια πλεον με λεπτη κοτσιδα που φτανει μεχρι μεση περιπου, αγρια φατσα, μικρο βυζι για την κορμοστασια της, αδυνατη με θηλυκο κορμι και οχι μονδελε, οκ κωλος για την ηλικια της, οκ ποδια επισης και καλο σχετικα σετ μαυρων εσωρουχων.
σαλονι οχι τιποτα ιδιαιτερο, μιλαει λιγο μαγκιορικα και κανει σεξουλιαρικες χειρονομιες οτι και καλα θα περασεις καλα μεσα.
σωματικως ειναι καλυτερη απο την ναταλυ με την καβλοφατσα, που εχω και κριτικη, για να εχετε μια εικονα συγκρισης.
εισοδος στο δωματιο και με βρισκει κλασσικα στα καθαριστικα.
την πλησιαζω και ριχνω ενα χουφτωματακι σε κωλο και βυζια, ενω αυτη μου χουφτωνει το καβλι και μου πεταει ανακοντα και τετοια κλασσικα (αυτα ηταν τα προκατ).
α καλα λεω, οκ.
παει κρεβατι και με περιμενει μεχρι να γδυθω.
σκαω κρεβατι και περνω σταση για πιπα.
η πιπα της ειναι με προφυλακτικο και ειναι και καλη θα ελεγα. παλια εκανε φρι παντως.
ασχολειται με το καβλι και ψιλοπερναει και μια ελαφρια βολτα απο τα μπαλακια.
προσπαθει και για φουλ μπασιμο και στον σηκωνει ανετα και αν ηταν φρι θα ανεβαινε λεβελ εννοειται.
ιδρωνει ελαφρως απο την κινηση, στηνεται καλα διπλα σου να χουφτωνεις, αλλα τραβιεται οταν πας να πιασεις μουνι.
πρωτη σταση σε ριβερς καου απο μονη της... περιεργως.
ανεβαινει και ξεκιναει σε ηπιο τεμπο, αλλα ψιλοαδιαφορο αχρωμο και λιγο βαρετο. να την πηγαινω σε ποιο γρηγορο και να ξεκιναει να μου λεει οτι γουσταρω πιο χαρντ με ερωτηση. τη γραφω λιγο, δεν απανταω και της πιανω την κοτσιδα τραβωντας το κεφαλι της προς τα πισω για να δωσω μια κινκυ πινελια, αλλα να δω και πως θα το παρει. δεν ειδα ανταποκριση, αρα την αφησα να κανει παιχνιδι οπως ηθελε, ωσπου την πιασανε τα γονατα και μου ειπε να αλλαξουμε.
τη στηνω ντογκυ κλασσικα με μενα ορθιο.
μπαινω χαλαρα και βλεπω οτι εχει μαγκωσει το καβλι μου στο μουνι της και αρχιζει να με ενοχλει απο τη μη λιπανση.
δε μπορω να τερματισω δηλαδη.
της λεω για τζελ και μου λεει δεν εχει φερει μαζι της. της λεω για σαλιο και λεει οχι.
ξεκιναω να κανω καπως πιο δυνατα μπασιματα και σιγα σιγα να μπαινω ολο και πιο μεσα, αλλα να με ψιλοκοβει.
μου βαζει το ενα χερι πισω της σαν αντισταση και καλα να μην χτυπαω τερμα μεσα.
της το πιανω, το γυριζω και της το βαζω στην πλατη και ανεβαζω τεμπο (υποτακτικο στυλ), αλλα ζοριζεται και με κοβει παλι.
μου λεει για πιο σιγα και την παω στο τεμπο που θελει.
λιπανση 0 και το προφυλακτικο να με ενοχλει πολυ σχολαστικα.
βγαζω το καβλι μου να δω τι παιζει και εχει κατεβει λιγο πριν το πουτσοκεφαλο.
το τραβαω λιγο πισω μπας και ξεδιπλωσει αλλα παπαρια, ειχε κολλησει και αυτο.
ε ρε πουστη λεω, παλι μουφα καποτες.
ξαναβαζω καβλι, παω να φτυσω (προλαβα 1-2 φορες αλλα τζουφια) και παλι μου λεει οχι.
ρε συ της λεω δεν θα κανουμε δουλεια ετσι.
να γαμαω και να βλεπω οτι εχει βεντουζωσει το μουνι της πανω μου, σαν να το εσφιγγε απο μονη της.
απο τον ψιλοπονο δε γινοταν να ανεβασω τεμπο και συνεχιζω σε αργο για καποια λεπτα ακομα, μεχρι που βαρεθηκα.
τη γυρναω σε μισιον στην ακρη του κρεβατιου παλι.
μπαινω ξανα χαλαρα και ανεβαζω λιγο ρυθμο και να αισθανομαι οτι με κοβει η καποτα παλι.
αυτη εκει να μου λεει σιγα σιγα ανακοντα.
της σηκωνω τα ποδια, της πιανω το βυζι και δινω λιγο πονακι γιατι δε θα εχυνα με τιποτα, ωσπου τα καταφερα μετα απο κααμποσα λεπτα. καθησα στραγγιξα χωρις κανενα προβλημα και σηκωθηκα για τα καθαριστικα.
επιτελους... τελος.

για να κλεισω.
1) ο χωρος ειναι οκ χωρις καμια αλλαγη,
2) η τσατσα δεν ενοχλησε,
3) η μελινα εχει ριξει αποδοση και εχει παει σε μηχανικο τεμπο. παλια θυμαμαι γλωσσοφιλα και παθος απο την αρχη που εμπαινα δωματιο. τωρα αχρωμια, αοσμια και λιγο αρπακολα φαση. εχει βαλει κοφτες επισης. στο σαλονι σου δειχνει εκφυλη εικονα και μεσα καμια σχεση.
απο μενα ειναι πλεον οχι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μελίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
papaphilips
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
94
Likes:
46.167
Πόντοι:
17.311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yatoputso, Ημεδαπος , giorgiodelafuentes2 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού