Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
2.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Είσοδος στην τρόγλη, υποδοχή οκ από τον ευγενικό αρχικά τσάτσο.
Παρουσιάζει την κοπέλα η οποία είναι όπως την περιγράφει ο προηγούμενος συναγωνιστής και λέω δεν γαμιέται ας δοκιμάσω.
Μετά από 6-7 λεπτά αναμονής στο τρισάθλιο δωμάτιο που βρώμαγε curry,χύσια και φτηνό απορρυπαντικό, άκουγα τον τσάτσο και την τύπισσα να τσακώνονται, σκάει η κοπέλα, τρελαμένη/κουμπωμένη δεν ξέρω, μέσα στην τσίτα, μου λέει αν δόσεις ένα 2Ε παραπάνω θα περάσεις πολύ καλά, απάντησα γιατί δεν το λές απο την αρχή? και με κοίταγε σκαλωμένη με το μάτι γαρίδα.

Συνοπτικά, καπότα σε πεσμένο, πίπα 5 δευτερόλεπτα και μετά ήθελε να την γαμήσω σε στάση στα πλάγια μόνο, με το χέρι ενδιάμεσα και στην ουσία να γαμάω την χούφτα της, δεν ήθελε καμία άλλη στάση και έλεγα "είμαι νέα δεν ξέρω άλλη στάση" ότινάναι, την έδιωξα στο 2λεπτο και βγήκε έξω και φώναζε "με γάμησε, έχυσε και θέλει τα λεφτά του πίσω, μην του τα δόσεις" .
Ο τσάτσος δεν έδωσε το 10άρικο πίσω προφανώς αλλά δεν το έκανα θέμα, πλήρωσα για να δώ θέατρο, μεταξουργείο είναι άλλωστε... προφανώς κουμπώνουν ότι βρούν και οι δύο και κάνουν οτι τους έρθει στο μυαλό για να ταίσουν τον εθισμό τους, μακριά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 05, 2024
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Νάντια
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Mpooumpoukos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
4.386
Πόντοι:
731
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Dsar263, ThE, Ημεδαπος και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιανουαρίου, 2024
Φοβερό άβαταρ αγαπητέ, θα ήθελα να παραγγείλω ένα βιβλίο για το πώς καταστρέφεις την Υγεία...
Αν γίνεται να το παραδώσει η κυρία Ευγενία θα της αφήσω και tip. Λευκό, παχύρευστο και πολύ θρεπτικό....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1