Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 158 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στοχευμένος για το όμορφο κοριτσάκι που το έβλεπα καιρό αλλά ποτέ δεν είχα περάσει στα ενδότερα μαζί της. Αν και όμορφη δεν μου έβγαζε τον αέρα της εκδιδόμενης όπως θα έπρεπε, αλλά μια επιθυμία για το νεανικό ωραίο σώμα της. Το κωλαράκι της καλό, το προσωπάκι της αγγελικό, μόνο το στήθος της πολύ μικρό, μονάδα. Έκανε πασαρέλα στο σαλόνι με ένα στρίνγκ που φαινότανε η κωλότρυπα της και με αναστάτωσε. Μαζί της ήτανε η Έλενα, μία καινούργια κοπέλα ψηλή με ωραίο σώμα και αυτή. ΘΑ δοκιμαστεί σύντομα. Ξεκινά φιλιά στήθος, ψωλή, και όρχεις, κάποια στιγμή της λέω να την χαϊδέψω και να βγάλει το κορμάκι που φορούσε, αύτη έκανε πως δεν άκουσε, προσπάθησα να της τραβήξω το στρινγκάκι και τραβιόταν, παραιτήθηκα απο κάθε προσπάθεια. Η στύση μου ήταν ανύπαρκτη και ο χρόνος περνούσε, τότε κατάλαβε ότι δεν το είχα και έβαλε τους όρχεις μέσα στο στόμα της, εγώ τότε αναστήθηκα και της είπα ότι θέλω να τελειώσω με πίπα στο στήθος της επάνω, και έτσι έγινε. Με την Βίκυ η θα περάσεις ευδιάθετα και καλά, ή θα σε σκοτώσει με τον απόμακρο τρόπο της. Αυτό που κατάλαβα εγώ με την μία φορά που την επισκέφτηκα είναι ότι δεν τις λείπει η εμπειρία και θα μπορούσε να κάνει περισσότερα. Βασίζεται για να κερδίσει τα προς το ζην στην εμφάνιση της παρα στις υπηρεσίες της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 29, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
walker 76
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
5.069
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bonecrusher, ThE, Papoutsaras και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Δεκεμβρίου, 2023
"Κλυταιμνήστρα" = η πλαστικομουρα με τα χειλια σα ροφος ? Εμμμμ
και
" η Έλενα, μία καινούργια κοπέλα ψηλή με ωραίο σώμα και αυτή" = που ειναι σα μονοκοματο νταμαρι ?? ΕμμμμΕμμμμ
Money Mouth
review reaction 1 Johnny Red2, walker 76
30 Δεκεμβρίου, 2023
Εκτός των άλλων απο την εμφάνιση, αναφέρομαι στην όλη συμπεριφορά και την ταύτισή της.
review reaction 1 Johnny Red2
30 Δεκεμβρίου, 2023
Άχρωμη, άοσμη κοπέλα... Στο σαλόνι βγαίνει πάντα με παντόφλες που είναι ντεκαυλέ! Παλιά
που δούλευε Πιπίνου έχω ακούσει πως ήταν καλύτερη! Επίσης με νευριάζει που χει συνέχεια αξύριστα πόδια
review reaction 1 Johnny Red2, papaphilips
30 Δεκεμβρίου, 2023
@walker 76
οπως νομιζεις μαν Έτσι!
review reaction 1 Johnny Red2
31 Δεκεμβρίου, 2023
Υπάρχουν κριτικές νομίζω για την Ελένη.
Η γνώμη μου είναι να μην περάσεις εκτός και αν σου αρέσει να σου τραγουδάει η κοπέλα στο δωμάτιο... Money Mouth
31 Δεκεμβρίου, 2023
Ωραίο νιμου για μένα...
06 Ιανουαρίου, 2024
Απο της καλύτερες στην οδος φυλης η Βίκυ στο προγραμα που κανει ολες της στασεις ελεύθερη τιμιά πίπα και γλείψιμο αρχιδιων Την περνω απο το 2016 και παντα είναι ευγενική θυληκια πανέμορφη θερμή και προθυμη να κανει αυτα που πρέπει.Έρωτας
P
petrosmunitis
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7