Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 71 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
η κριτικη ειναι για τον οικο δεξια, οπως κατεβαινεις-μπαινεις στο υπογειο.

μετριου αναστηματος, μελαχρινη με μαλλια μεχρι ωμους και λιγο κατσαρα θα ελεγα, φατσα μετρια προς καλη αλλα υπερκαβλωτικη για αυτην τη φαση, βυζια φυσικα νορμαλ προς μικρα για το σωματοτυπο της, αδυνατη με ωραιο κορμι θηλυκο, καλο κωλαρακι που αν ηταν πιο τουρλωτο θα μιλαγαμε για τοπ κορμι, ομορφα ποδια και διασπαρτα τατουαζ σε ολο το κορμι με αποκορυφωμα ενα μεγαλο σε ολη την πλατη της.
γενικα η εικονα μου εβγαλε μεγαλη ανωμαλια και καβλα και το πορνοενστικτο εδωσε σημα για σουπερ ντουπερ φασουλα, οπως και σωστα βγηκε.
σαλονι υπεροπτικο ελαφρως, αλλα με βλεμα πονηρο που σου δειχνει οτι θα περασεις καλα μεσα.
με ολο το στυλ της ανετα στεκεται σε στουντιο η' ακομα και σε βιζιτα.
μπασιμο στο δωματιο και με πετυχαινει να καθαριζομαι κλασσικα.
γδυνομαστε και αραζουμε γονατιστοι στο κρεβατι για εξερευνηση σωματων.
αρχικο μπαλαμουτι δεν παιζει, εκτος και αν της χυμιξεις με το που μπει, αλλα και παλι δε ξερω πως θα το παρει.
γενικα βγαζει εναν ανετο αερα παντως και δειχνει οτι εχει εμπειρια.
ξεκιναμε χαϊδεματα εναλλαξ και ολουθε και ταυτοχρονα να γινεται και το κλασικο σοσιαλ για να σπασει ο παγος και καλα. μου επιασε κουβεντα για τα τατουαζ μου. αυτα ειναι τα προκατ δηλαδη που εβαλα.
γλειψιμο λιγο στα φυσικα βυζια της που ειναι χαρμα, ακομα και σε αυτο το μεγεθος.
(αντζελαρα αν διαβαζεις -λεμε τωρα- ΜΗΝ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ πανω σου).
ετσι κι αλλιως ειμαι φαν της φυσης.
ξαπλαρω τανασκελα και παιρνω θεση για πιπα.
δυστυχως η πιπα της ειναι με προφυλαξη.
στηνεται λιγο παραλληλα με μενα και μου φοραει την κοκκινη καποτα, η οποια μου μπαινει μεχρι τη μεση. της το ειπα οτι ειναι μαπα, αλλα μου δικαιολογηθηκε οτι εχει γευση φραουλα και γουσταρει.
δεν εδωσα σημασια, γιατι ηξερα τη συνεχεια... οτι θα γαμαγα δηλαδη με το μισο πουλι γυμνο σχεδον.
η πιπα της δεν ειναι κατι ουαου, αλλα στονε σηκωνει. κανει ψιλοβαθια μπασιματα οσο ειναι ακομα μελατος και παιζει με το στομα της κανοντας τον ηχο του μπουκαλιου. παντως παιρνει βελτιωση αν ασχοληθει.
εγω να χουφτωνω οτι μπορουσα απο ολο της το κορμι. εχει τρομερο κορμι η τυπισσα.
λιγο μπουτι, λιγο βυζι, λιγο πλατη, λιγο κωλο... απ'ολα με λιγα λογια.
δαχτυλο δεν εβαλα, απλα επαιζα με το μουνακι της.
αφου με εχει σηκωσει, της ζηταω να ανεβει για καου.
η τυπισσα παιζει μπαλα μονη της και το ζει, το καταλαβαινω αμεσως και την αφηνω να κανει παιχνιδι μονη της.
να ανεβοκατεβαινει σε ολες τις στασεις και ταχυτητες.
πανω κατω, μουνοτριψιμο, ποτε αργα και ποτε σιγα. να πιανει τα βυζια της, να σκυβει πισω το λαιμο της, να πιανει τα μαλλια της και να βγαζει ωραιες κραυγες καβλωτικες και βαθιες.
με το που ειδα λαιμο πισω, αμεσως της τον επιασα και γουσταρε τρελα.
λεω εδω ειμαστε, εδωσε σημα... υποτακτικης. Ναι!
εδωσα και ενα σκαμπιλι στο κωλομερι της, αλλα με εκοψε και μου ειπε οτι δε γουσταρει το "ξυλο¨". Ντροπή
εκει λιγο κουφαθηκα, γιατι ειναι εντελως αντιθετο με την ολη εικονα και με το στυλ που βγαζει, αλλα οκ νο προμπλεμ απο μενα... αν και πιστευα οτι θα της εκανα πιο πολλα ακομα.
δε με χαλασε καθολου ομως, ΡΙΣΠΕΚΤ παντα στις κοπελες και στα ορια τους, που μας ανεχονται. Κουλ
σε αυτην τη σταση ειχε τον ελεγχο και εκανε τα αναλογα κουμαντα αυτη.
μετα απο καμποσα λεπτα σταματαει και μου λεει για αλλαγη.
κλασσικα τη στηνω στα 4 και στην ακρη του κρεβατιου.
ε, τι πιο συνηθες θα μου πειτε... Αγγελούδι
η θεα φοβερη.
μπαινω χαλαρα και ξεκιναω να ανεβαζω ρυθμο, μεχρι που ξεκινησε να σκουζει δυνατα.
δεν προλαβα να κλεισω λεπτο και με κοβει λεγοντας μου οτι ποναει και δε μπορει ετσι δυνατα λογω μεγεθους.
btw, ημουν λιγο πριν ξεκινησω να σπρωχνω δυνατα. Εμμμμ
οκ λεω (παλι δε με χαλασε περιεργως γιατι ετσι κερδιζω εξτρα χρονο) και την παω σε πιο σιγανο τεμπο, εκει, οπου της αρεσε περισσοτερο και το αντεχε πιο καλα. να χαϊδευω πλατη, να την εχω πιασει απο ωμους και να την πηδαω αργα και βαθια. να πιανω ποδια και να τα λυγιζω προς τα πανω.
ωραια αισθηση το μουνι της, που βεντουζωνε πανω στο καβλι μου.
να εχει βαλει το ενα χερι της στο αριστερο κωλομερι της (σαν υποτακτικο στυλ) και το αλλο να κραταει κοντρα σφιγγοντας το σεντονι. της το περνω οπως ηταν, της το βαζω στη μεση της και ανεβαζω λιγο ρυθμο, αλλα παλι με εκοψε. Κρίμα
κατι μου ειπε οτι εχει μικρο τραχηλο και ποναει, αλλα δεν εδωσα σημασια και πολυ.
εκει κιολας, μεταξυ σοβαρου και αστειου, μου πεταει το "γιατι δεν την εχεις μικρη ?" και της ειπα σορρυ, θα παω να την κοψω λιγο για την επομενη φορα.
με κοβει ξανα λοιπον και παιρνει σταση μισιον λεγοντας μου "οχι ειναι τελεια οπως ειναι ετσι".
μας πιασανε κατι γελακια και κατι χαβαλεδακια εκει.
εχει στηθει τελεια για μισιον και τη ρωταω αν θα εχει προβλημα ετσι και παλι. μου λεει δε νομιζω και μπαινω χαλαρα.
να κανω βαθια μπασιματα, αλλα να μην τερματιζω κι η τυπισσα να βγαζει κραυγες και καπως δυνατες φωνες.
να εχει ριξει πισω το κεφαλι της και να μου εχει αφεθει.
της πιανω παλι λαιμο και παω να ανεβασω ρυθμο, αλλα παλι ξεκινησε να σκουζει.
παιζει να μας ακουγαν απο εξω, αλλα χου κερς ? Γαμήσου
ξανασταματαω λοιπον και την παω πιο ηπια μεχρι που καμποσα λεπτα μετα, εχυσα εντος καποτιδιου.
εμεινα καποια δευτερολεπτα μεσα της μεχρι να στραγγιξω και αυτη επαιρνε βαθιες ανασες και ξεφυσουσε απο το τελος.
ολα τελεια.
σηκωθηκα για τα καθαριστηκα και τη βοηθησα και αυτη στο να σηκωθει.
καναμε φιλοφρονησεις εναλλαξ και δωσαμε ξανα ραντεβου.

για να κλεισω.
1) ο χορος μια μαλακια και μιση, αλλα κατα ενα περιεργο λογο σε αυτο το γαμωμπουρδελο εχω γαμησει και ωραια μουνια μοντελοειδη, αλλα εχω κανει και ωραια γαμησια.
2) η τσατσα δεν ενοχλησε καθολου, αν και στο σαλονι δειχνει οτι θα σου σπασει τα παπαρια. καμια σχεση οπως φανηκε. ισα ισα μου παρουσιασε την αντζελα σαν "πτυχιο" και της ειπα για πλακα οτι θα περασω να δωσω εξετασεις... οπου και τις περασε.
3) απο μενα η τυπισσα ειναι τοπ και πιστευω οτι αν σε γνωρισει και αλλο, θα κερδισεις πολλα παραπανω πραγματακια.
εννοειται πως ναι με τα 1000.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
papaphilips
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
93
Likes:
46.042
Πόντοι:
17.311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 The Keeper, ThE, claimain και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιανουαρίου, 2024
ο κοριτσαρος επανήρθε με κοντό καρέ μαλλί αυτή τη φορά.
εννοείται τιμήθηκε με τις ίδιες, αλλά και πιο βελτιωμένες αποδόσεις σε όλους τους τομείς.
φαίνεται με διάβασε Ουάου καρδιές!
αντζελαρα με 1000 λεμε Ναι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1