Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 558 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
καταρχας δεν εχει καμια σχεση με τη μπαζολα ναταλυ με το κοντο μαλλι, που επαιζε μπαλα και στο υπογειο του ιδιου νουμερου. επισης η κριτικη ειναι για τον εξτρα οικο με τα σκαλακια.

μιλφαρα μετριου προς ψηλου αναστηματος προς νταρντανα, μιξ ξανθοκαστανα μαλλια μεχρι ωμους, τεζα καβλοφατσα... τεζα ομως, μετριο σωμα με οτι συνεπαγεται, καποια τατουαζ επισης, πεσμενα βυζια νορμαλ προς μικρα για τη συνολικη εικονα, πεσμενος κωλος επισης και οκ ποδια, ολα αυτα ενεκα ηλικιας βεβαια.
σαλονι οχι τιποτα τρομερο αν και παιζει λιγο με τη στριποκολωνα, αλλα πολλα υποσχομενο λογω καβλοφατσας που μπαινεις χαλαρα μιας και σου βγαζει τρελα γουστα.
επισης πολυ σημαντικο ακομα, παντα ειναι ντυμενη και με αναλογα καβλωτικα πορνοσετ εσωρουχων, που και αυτο βοηθαει στην ολη εικονα της, γιατι ξερει προφανως τις ατελειες της. την εχω πετυχει με ενα μαυρο διχτυωτο και με ενα φωσφοριζε μεχρι στιγμης. προτιμω μαυρο για αντιθεση προσωπικα.
το πορνοενστικτο εδωσε θετικο σημα λοιπον και μπηκα πολυ σχολαστικα, οπου και δικαιωθηκα.
μπασιμο στο δωματιο και ξεκινημα με μπαλαμουτι στο ορθιο με το καλησπερα και καλη βραδια.
κατευθειαν φιλια στο στομα, που γινονται γλωσσοφιλα στην πορεια, μιας και η τυπισσα πλενεται παντου.
χουφτωματα ολουθε σε βυζια και κωλο και με συμμετοχη δικια της επισης. δε στεκεται σαν κουτσουρο δηλαδη.
οπως ειμαστε με γλωσσοφιλα και αγκαλιες περναμε στο κρεβατι.
ξαπλαρω τανασκελα για πιπα, πεφτει προς το μερος μου και συνεχιζουμε τα φιλια. εγω να χουφτωνω οτι μπορω και αυτη να εχει παρει ηδη το καβλι μου και να το σκουπιζει με υγρομανδηλακι. ουτε που καταλαβα πως το εβγαλε απο τη θηκη και για ποτε το πηρε στο χερι της.
κοβουμε και με περναει με γλειψιμο σε ρωγες (ακυρο για μενα αυτο το εχω ξαναπει), κοιλια, πλευρα, κατεβαινοντας προς το καβλι μου που ειχε ηδη σηκωθει απο το αναλογο μπαλαμουτι. ευτυχως η κοπελα ξερει πως να συμπεριφερθει.
η πιπα της ειναι πολυ ωραια και με ποικιλια.
περναει απο αρχιδια ελαφρως, απο ολο τον κορμο με βαθια μπασιματα, οπου φτανει και δινει βαση στο πουτσοκεφαλο με κυκλικη κινηση ολου του κεφαλιου της, σε συνδιασμο με τον κορμο της. σαλιωνει, φτυνει και βαζει και ελαφρως το χερι της σα βοηθεια... αλλα τοσο οσο. οταν ειναι ακομα μελατος σου κανει και ντιπθροουτ.
πιστευω οτι αν δεν την κοψεις, συνεχιζει μεχρι να σε τελειωσει, που ισως και να το επιδιωκει.
ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΙΑ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΠΙΠΩΝΕΙ ΣΩΣΤΑ γαμω το φελεκι μου γαμω !!!
την εκοψα οταν ημουν τεζα ορθιος και της ειπα να ερθει οπως ειναι για καου.
βαζει λιγο ζελ και ανεβαινει χαλαρα μεχρι να μπει ολος. απο εκει και περα ξεκιναει μονη της το παιχνιδι.
πανω κατω, πιο γρηγορα πιο αργα, σταματημα για μουνοτριψιμο και παμε παλι.
την αφηνω να κανει παιχνιδι μονη της κλασσικα και απλα χουφτωνω κωλο και πιανω, ζουλαω, γλειφω λιγο βυζια οταν μου σκαγανε στη μαπα. μετα απο καμποσα λεπτα και ενω εχει σταξει το υγρο της στον κορμο του καβλιου μου και κατεβαινει προς τα @@, με σταματαει για αλλαγη.
κλασσικα τη στηνω στα 4 και στην ακρη του κρεβατιου.
μπαινω χαλαρα και ανεβαζω ρυθμους, ωσπου ξεκινανε οι πρωτες βαθιες κραυγες.
εκει ισως ξενερωσεις λιγο, γιατι φαινεται και η κοιλια της που πεφτει, αλλα προσωπικα δεν εδωσα σημασια.
για προστυχο μιλφ πηγα και οχι για μονδελο και πιστευω οτι η εικονα δε θα σε χαλασει καθολου, ως προς το συνολικο πακετο.
να τη γαμαω και να δινω σκαμπηλια στον κωλο της, να τη χαϊδευω ολουθε και να πιανω-κραταω και τα βυζια της σε ορισμενα μπασιματα για εξτρα καβλα.
ωραιο δερμα μαλακο.
να μπαζωβγαζω το καβλι μου για να βλεπω την ανοιχτη τρυπα της και να ακουω τους γνωστους καβλωτικους μουνοηχους που βγαινουν καθε φορα ενεκα σχετικης υγρασιας.
δεν ηθελα να αλλαξω σταση (μηπως ετρωγα καμια ξενερα απο την κοιλια της) και την πηγα ετσι μονοκοπανια με καποιες παυσεις ως προς το τεμπο, μεχρι που εχυσα εντος καποτιδιου.
χωρις βιασυνη εκατσα μεχρι που στραγγιξα με τσουτσουριασμα καβλας.
σηκωθηκαμε για τα καθαριστικα, ευχαριστιες εναλλαξ, ξανα φιλι και ανανεωση ραντεβου.

για να κλεισω.
1) ο χορος αρκετα σεξουαλικος και νορμαλ χωρις καμια αλλαγη απο παλια,
2) η τσατσα δεν ενοχλησε καθολου,
3) η ναταλυ ειναι τρομερη μιλφαρα που θελει να σε ευχαριστησει. αν ειχε δε και πιο σουλουπωμενο κορμι, θα μιλαγαμε για απιστευτη μιλφομουναρα που θα παταγε ολα τα κοριτσακια της φυλης πολυ σχολαστικα... αυτην την εποχη.
εννοειται ναι και πιστευω οτι με τις επαναληψεις, θα κερδισεις ακομα περισσοτερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
papaphilips
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
93
Likes:
46.039
Πόντοι:
17.311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ThE, Dstrict, Johnny Red2 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Δεκεμβρίου, 2023
Οχι μπαζολα η Ναταλί με το κοντό μαλλί ρε τύπε. Ίσως να έχει και καλύτερο κορμί από αυτήν. Μοιάζουν αρκετά πιστεύω.
30 Δεκεμβρίου, 2023
@Milfomaniac
για μενα μπαζολα τεραστιων διαστασεων κιολας, αλλα αμα εσενα σου αρεσε... νο προμπλεμ.
review reaction 1 Ημεδαπος
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2