Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 290 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Περασμα σημερα το απογευμα, και ειμουνα αναμεσα σε 2 επιλογες.

Ιβανα απο Δ27 και μια αλλη βυζαρου σχετικα ψηλη με κολαρα στο Φ84 την εκανα max 38 ετων. Αν ξερετε ονομα βοηθηστε, θελω να διαβασω κριτικες πρωτου παω(μιλαγε καλα ελληνικα).

Αποφασισω για Ιβανα(1η επισκεψη).
Κοπελα ψιλοdipsy(μαλλον περνει κατι). Τουλαχιτον ετσι μου φανηκε εμενα. Ξανθια, 1,65 την εκανα, 2αρι στηθος, κολος οχι γυμνασμενος αλλα στα 4 παραδοξως στεκεται καλα.

Απο επιλογη μου δεν εκανα προκαταρκτικα. Την εβαλα απο την αρχη μπουκι και μετα τις ειπα γυρνα 69. Δοκιμασα δαχτυλο στην αρχη απο μπροστα αλλα και κολο στα οποια κατι ειπε στα ρωσσικα(νομιζω) και με εκοψε. Συνεχισα την σπατουλα μου για αρκετη ωρα(απο το δεκαλεπτο πιο πολυ ωρα εγλυψα παρα γαμησα).

Συνεχιζω να γλυφω και περασα και απο κολαρακι[ειχε γευση φραουλα(ναι δεν ντρεπομαι καθολου, στα @@ μου)].
Ενω περναει η ωρα λεω ας δοκιμασω εκεινο το δαχτυλοξεμουνισμα που κανουν μερικοι σε κατι τσοντες με την κλειτοριδα. Αρχισα να παιζω με την μουνα της και να τρωω ταυτοχρονα και καπου εκει αρχισαν τα βογγητα.

Με την ωρα ειδα γινοταν μουσκεμα και λεω ωρα για αποπειρα 2η. Ο επιμενων νικα.

Δαχτυλα μπρος(3) και πισω(1). Το καστρο επεσε και πλεον απολαμβανω σωστο 69 με full control.
Συνεχιζω ετσι για λιγη ωρα ακομα της λεω γυρνα και ετσι οπως ειναι ανοιγει ποδια και με καμια 30-40αρια γρηγορες πουτσιες τελειωσα στα 4

Ισως ξανατιμηθει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 29, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ivana
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
PsoLeeSin1992
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Μαρ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
839
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 DmtrsxXx, giorgiodelafuentes2, Gianniskavliaris40 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού