Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 231 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
μελαχρινη νεαρη με μαλλι μακρυ, ωραια σκυλε φατσα, κοντου αναστηματος, βυζαρες μεγαλες για το υψος της, αδυνατο κορμι, ωραιο κωλαρακι και οκ ποδια.
σαλονι μετριο εως ακυρο, φαινεται καθαρα οτι ειναι φολοξεπετα.
μαλιστα οσοι μπηκαν, βγηκαν... και εμεινα μονο εγω επειδη μου αρεσε σαν εικονα, παρολο το φολοαλαρμ του σαλονιου.
ειπα οκ, μια πιπα εστω καλη-καπως σηκωματικη, θα ξερει να κανει με τοση ανεση που εβγαζε στο σαλονι.
αμ δε.
μπασιμο στο σαλονι και παει και πιανει θεση στο κρεβατι περιμενοντας με και λεγοντας μου με απορια γιατι ολοι που μπηκαν φυγαν ταχυτατα.
πηγα να της πω οτι μαλλον φαινεσαι φολοξεπετα ισως (?), αλλα μπηκα σε μιουτ.
μετα το καταλαβα βεβαια.
σκαω διπλα της και εγω το λοιπον και παει να μου βαλει καποτα σε πεσμενο πουλι χωρις κανενα προκατ.
της λεω δεν κανεις φρι ?
οχι μου λεει, το λεει και η τσατσα στο σαλονι το προγραμμα μου.
λεω δεν ακουσα τιποτα τετοιο, αλλα οκ.
στα καπακια μου λεει θες να σου φερω τα λεφτα πισω να φυγεις ?
Χεχε! πηγα να κλαψω.
σκεφτηκα... ΑΑΑΑΑ τοσο φολοξεπετα εισαι και γι'αυτο λακησαν οι αλλοι αμεσως με το που σε ειδαν ?????
κατι ξεραν τα μαστορια προφανως, που δεν ηξερα εγω λογω μεγαλης αποιχης απο την πιατσα.
επανερχομαι στο λαηβ μουδ και της λεω, οχι μωρε συνεχισε... δε γαμιεται ?
οντως δε γαμιοταν με τιποτα... η φασουλα.
πιπα μηχανικη, ατεχνη, αγαρμπη, ασχετη, με υπο του 0 ηδονικοτητα και το πουλι μου να μη δινει κανενα σημα ευχαριστησης.
σκεφτηκα καληνοτσες Ευλόγησον
μου λεει τι εγινε, εισαι μεθυσμενος-κουρασμενος και τις γνωστες πιπες που λενε οι γκομενες οταν δεν το κατεχουν το αθλημα.
λεω οχι μια χαρα ειμαι, αλλα δεν παει καλα η φασουλα ετσι οπως το πας.
βγαλε λιγο αισθησιασμο... εστω φεηκ, γιατι δε θα δουμε φως. εγω δηλαδη, γιατι εσυ στο μουνι σου κανονικοτατα.
ελα και λιγο πιο διπλα μου, να πιανω τιποτα για σαπορτ μπας και.
σκαει διπλα μου και ξεκιναω να χαϊδευω οτι μπορουσα.
φοραγε ενα ολοσωμο ημιδιαφανες κορμακι, αλλα με την αντικαβλωτικη συμπεριφορα της δεν υπηρχε καμια καβλα απο μεριας μου.
δεν αφηνει να πας σε μουνι btw, λες και ειχα την ορεξη με τετοια ξενερα να κανω τον τιραμολα Εμμμμ
με τα πολλα και τα λιγα καπως σηκωθηκε η κατασταση εκει κατω και λεω ελα να ψιλογαμησουμε εστω κατι, για να δικαιολογησουμε και την 20αευρη χασουρα.
τη στηνω στα 4 κλασσικα στην ακρη του κρεβατιου και μπαινω με οτι ειχα απο στηση.
η θεα καλη, αλλα κλασσικα φεηκ παρασταση οπως το ειχα ηδη φανταστει και εκει, λες και γαμαγα με φουλ στυση.
αχ και να'ξερες σκεφτομουν απο τη μια, τελειωνε παμε να φυγουμε σκεφτομουνα απο την αλλη.
μετα απο καμποσα λεπτα ιν-αουτ καταφερα και τελειωσα εντος καποτιδιου.
δεν ειχα ορεξη για τιποτα αλλο.
της ειπα αντε γεια βιαστικα, σηκωθηκα και αποχωρησα και εγω μετα τις κλασσικες ετοιμασιες καθαρισματος.
κριμα η παρουσια, παμε για αλλα.

για να κλεισω.
1) ο χορος κλασικα πουτανιαρικος με τον αναλογο φωτισμο,
2) η τσατσα δεν ενοχλησε καθολου,
3) η τυπισσα δεν κανει για πολλα (βασικα και για τιποτα πιστευω), εκτος απο ενα απλο ξεφορτωμα και για να μην τον παιξεις.
αρπακολα που κανει μπαμ απο σαλονι με λιγα λογια, που νομιζει οτι επειδη εχει μια καλη εικονα θα καβλωσει ο αλλος ετσι απο το πουθενα.
αν δεν εισαι απο αυτους που μπαινουν ηδη καβλωμενοι απο το δρομο, απο μενα ειναι οχι εννοειται.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εύα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
papaphilips
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
94
Likes:
46.173
Πόντοι:
17.311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Dstrict, mancunian1986, ThE και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού