Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 558 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χριστούγεννα και είπα να κάνω ένα δώρο στον εαυτό μου, αυτό το θεοσταλτο πλάσμα. Ύστερα από πολύ μελέτη είδα τον χαμό που γίνετε και είπα να πάρω το σπαθί και την ασπίδα μου και να πάω για σταυροφορία. Φτάνοντας στον οίκο περίμενα στη σειρά άλλους 7 συναθλητές για κατάθεση. Ύστερα από 1 ώρα μπήκα στο δωμάτιο. Σε 10 λεπτά είχε μπει το αστέρι της σοβιετιας. Χαμογελαστή μιλάμε ελάχιστα ξεκινάει μια μέτρια πιπα αλλά αργή όπως πρέπει με πολλά χάδια στο κορμάκι της από άκρη σε άκρη. Ύστερα καθομαι ανάσκελα και ανεβαίνει από πάνω ξεκινάει να χοροπηδάει η αλήθεια είναι το έχανε στον ρυθμό αλλά με τέτοια σωματαρα και πρόσωπο ρε μαγκες ποιος ασχολείται με ρυθμούς; είχα πάθει τσοτσο με τις ματαρες της, βλέπω πως το έχουμε κουράσει το κορίτσι και το πιάνω απτον κωλο σταθερά και ξεκινάω να σφυροκοπαω με δική μου κίνηση πλεον το πααααρα πολύ στενό και μικρής χωρητικότητας μουνακι της που δεν θύμιζε τα γνωστά αερόστατα που ξέρουμε. Φαιρνει κοντά το κεφάλι φιλιά παντου στον λαιμό και τρίβουμε μύτες σαν ερωτευμένοι καθώς κάτω γινόταν ανασκαφή για το μετρό Θεσσαλονίκης. Αλλάζουμε στάση τη βάζω ανάσκελα και εγώ από πάνω ξεκινάμε πάλι δυνατά με ρυθμό χωρίς ιδιαιτερη συμμετοχή της έχω να πω γενικα.... αλλά την έχουμε ξεθεωσει... τώρα ήρθε.. και εκεί που με αγχώνει λιγο ότι καθυστερώ μου βάζει τα πανέμορφα ποδαράκια της μπροστά στο στήθος να τα βλέπω καθώς είμαι μέσα της και μια να τα έχω στο στήθος μια να τα πιάνει μαζί με το 1 χέρι μου και να τα πάω μια από αριστερά και να δίνω κλήση στα σώματα μας μια δεξιά.... πολύ καλή φάση... το άγχος παραεμενε ότι με τέτοιο θεϊκό πλάσμα θα έφευγα αχυτος με το βάρος της ευθύνης να πέφτει όλο πάνω μου. Μέχρι που σκάει χαμογελαρα κλείνει μάτι και μου βάζει χωρίς καν να ρωτήσει ταυτόχρονα τα θεομαλακα πατουσακια της με τα κατακόκκινα νυχάκια πάνω στα μάγουλα διστακτικά και σιγά σιγά τα πήγε στα μάτια σχεδόν..... απίστευτο πράγμα... σε ουτε μισό λεπτό από αυτό έκανα κατάθεση ότι είχα στον λογαριασμό μου στη θυρίδα της και με ένα χαμόγελο έκατσε 2 λεπτά διπλα και καθορίστηκε και αυτή μαζί μου επιμελώς. Πραγματικά πανεμορφο πλάσμα δεν σε πιέζει καθόλου ενώ εξω γίνετε πανικός.... μακάρι να μην ξεθεωθει από όλο αυτό το στράτευμα που έχει πάρει γραμμή την άφιξη. Σπασιμπα ιρινα!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 26, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ιρίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Γκιλφοκωλάδας
Μέλος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
529
Πόντοι:
20
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Yatoputso, Arxontas tou skotous και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού