Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 558 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Υστερα απ τη σημερινη τσαρκα που πραγματοποιησα αποφασισα να καταθεσω εδω στην Εβελινα.Δεν ηξερα τιποτα για την συγκεκριμενη οπως και για πολλες αλλες και μπηκα βαση ενστικτου.Βεβαια τωρα πρωτου γραψω την κριτικη μου ,διαβασα πιο κατω του Palu ki louk και θα συμφωνησω με τον συναγωνιστη.Λοιπον καστανοξανθη μιλφ Αλβανιδα με νορμαλ σωματακι,μεγαλο βυζι,λιγο κοιλιτσα απο προσφατη γεννα οπως γραφει και ο συναγωνιστης και συμπαθητικη φατσα.Εδωσα το μπλε και μπηκα στο δωματιο που ειναι σχετικα μετριο.Μετα απο λιγο ερχεται και η κοπελα με χαιρεταει ανταλλαζουμε ονοματα κλπ.Μου φανηκε αρκετα συμπαθης και ευγενικη.Γδυνεται και εκει φαινεται οτι εχει μια πλαδαροτητα στο σωμα και στα βυζια αλλα οκ δεν με πειραζει.Μετα ερχεται στο κρεβατι με καβαλαει και αρχιζει προκατ.να γλυφει ρωγες κλπ Αφου ημουν σχετικα ετοιμος βαζει καποτα για να κανει πιπα.Καλη σχετικα πιπα μπαλακια δεν γλυφει το αρνηθηκε ευγενικα.Στο σεξ την εβαλα ιεραποστολικα για αρχη να μπορω να γλυφω τα βυζια της και το λαιμο.Ειχε και αυτη ανταποκριση απο μεριας της.Τελευταια σταση στα τεσσερα οπου εκει με βρηκε και το τελος.Δεν τραβηχτηκε αμεσως και εκατσε και λιγο να μιλησουμε πρωτου φυγει.
Μια οκ επιλογη που δεν το μετανιωσα που την πηρα,αν θα το επαναλαβω στο μελλον δεν το ξερω ισως...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 24, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 DmtrsxXx, baroc, n.smirni76 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Δεκεμβρίου, 2023
με μπερδεύεις, οπως λες, εχει πλαδαρο σωμα, κανει προκατ, κανει πιπα με, δεν γλυφει μπαλακια και δεν ξερεις αν θα ξαναπας μαζι της. για ολα αυτα ειναι ενα τιμιο κοριτσι που απλα σου φαιρεται οπως πραγματικα εισαι, της σειρας?
26 Δεκεμβρίου, 2023
Ναι μοντελο δεν ειναι,κανει προκατ κανει πιπα και ανευ απλα εγω δεν δεινω πλεον,μπαλακια οντως δεν γλυφει.Λεω τιμιο κοριτσι με την εννοια οτι δεν ειναι φολα η ξινη αλλα ειναι τοσο οσο υπηρεσιακα.Ναι πιθανον να μην την ξαναπαρω γιατι δεν ειναι κατι σουπερ ουαου και επισης εγω δεν συνηθιζω να περνω πολλες φορες την ιδια κοπελα ακομα και αν ειναι σουπερ.Οσον αφορα το τελευταιο σου ερωτημα αν και δεν καταλαβα τι ακριβως εννοεις,οι τανες καλως η κακως της σειρας μας βλεπουν ολους σαν 20αρικα,10ρικα κλπ αλλα και μεις εις γνωση μας πληρωνουμαι για να παρουμε ενα προιον μια υπηρεσια οποτε ειμαστε κομπλε.Δεν μας νοιαζει το πως θα μας δουν.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2