Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 240 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλές γιορτές παίχτες. Είχα κατέβει από φυλής πριν καμιά βδομάδα για τσάρκα και είχα πετύχει το μαύρο άτι Μπέτυ μου είχε κάνει επιθετικό σαλοναρισμα παρόλο που το πρόγραμμα της είναι πιο απλό και από απλό. Δεν είχα μπει γιατί ο στόχος μου ήταν ξεκάθαρα η τσάρκα αλλά με καύλωσε πολύ και ήθελα να την γαμησω. Μετά από δύο μέρες επέστρεψα δεν υπήρχε κανείς στα δωμάτια κόσμος έμπαινε έβλεπε έφευγε δε με χάλασε δεν είχα όρεξη να περιμένω. Πληρώνω μπαίνω δωμάτιο σε 4 λεπτά σκάει και αυτή αρχίζω να τς χαϊδεύω τς βυζάρες 3αρια με όγκο και τ κωλαρα που είναι τσιμέντο καύλωσα σε 10 δευτερόλεπτα γιατί μου είχε κάτσει στο μυαλό δεν ήταν ότι κάτι έκανε. Ξαπλώνουμε στο κρεβάτι συνεχίζουμε να χαιδευομαστε τς λέω να μου περάσει λάστιχο καλά εκεί είδα και τ επικό έβαλε μωρομαντιλο και στο λάστιχο αλλά στα παπάρια μου δεν υπήρχε περίπτωση να μου πέσει με καυλωνε η ίδια ξεκινάει μια πίπα φέρνοντας τη κωλάρα της στα μούτρα μου τίποτα το ιδιαίτερο αλλά δε με χάλασε κιόλας μέρα από 2-3 λεπτά τς λέω να ξαπλώσει ο πουτσος ήταν πέτρα τον πιάνει το βάζει μέσα στο όμορφο μουνάκι της, στη συνεχεια τη πιάνω από τ βυζιά και πιστονιαζω. Αργότερα της ζητάω να γυρίσει στα τέσσερα να απολαύσω τ σκληρή κωλαρα το βάζει μέσα στο μουνι της πάλι που εδώ η αίσθηση ήταν μακραν καλύτερη. Πολύ καλό στήσιμο για τα γούστα μου και κοπανιμα χωρίς μα και μου. Εκεί που πλησιάζω προς το τέλος δίνω ότι έχω και δεν έχω. Παρόλο που ήρθε το τέλος ο πουτσος μου δεν έλεγε να πέσει μένω οπότε μέσα της μπαινοβγαίνοντας αργά και της έκανα και ένα μασαζακι στη πλάτη εκεί τα έπαθε όλα ξάπλωσε και δεν κουνιόταν χαλάρωσα και εγώ και αυτή έμεινα μέσα ακόμα δύο λεπτά αφού είχα τελειώσει. Βγαίνω και αυτή ακόμα ξάπλα το χάρηκα κάπως. Συμπέρασμα το κορίτσι δε θα σου δώσει φιλιά δεν κάνει ελεύθερο (στοματικό) για 69 δε ξέρω γτ δε με απασχολεί κιόλας αλλά άμα γουστάρεις ενα ωραίο αφρικανικο κορμάκι θα ρίξεις ένα δυνατό γαμησι. Καλά γαμησια αδέρφια!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 22, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μπέτυ
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Pitsirikosss
Σεβαστός
Εγγραφή:
21 Σεπ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
1.679
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 STAVROS6969, info@123, EvilPlasma και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού