Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 231 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρωινό πέρασμα και από την Εύα την οποία είχα δει πριν κάνα 2 μέρες αλλά δεν πέρασα γιατί είχε αρκετή αναμονή.όπως γράφω κ στον τίτλο μου θύμισε την πιτσιρικά γκουγκου του ινστα. Σωματάκι ωραίο λεπτό αρμονικό με ένα τατου στο μπούτι σίγουρα. Καλή σαν επιλογή δεν θα μου μείνει αξέχαστη.δεν θα ξεχάσω την τσατσα να περιμένει να αδειάσουν τα δωμάτια για να βάλει εμένα κ έναν άλλο. Η αναμονή ήταν αρκετή κ απο το δεξιά δωμάτιο, να αναρωτιέται η γυναίκα να ζει ή να έμεινε;παίρνουν βιάγκρα λέει κ έρχονται εδώ κ μετά πεθαίνουν. Μου έχει ξανά συμβεί λέει…εντέλει βγήκε ένας παππούς 85 περίπου με ψώνια στα χέρια…κ η ατάκα της μικρής θα την θυμάμαι. Εγώ έχω κουσούρι όταν με πιπωνουν να χαϊδεύω μουνακι κωλαρακι ότι βρισκω, κ γυρνάει το μικρό κ λέει όχι με τα βρώμικα χέρια σου, να με κολλήσεις μικητες, να τρέχω ένα μήνα κ να μείνω εκτός δουλειάς χωρίς λεφτα;???πουτανα ψυχή κ σώμα λεω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 23, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Εύα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
630
Πόντοι:
310
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Accountant, koutavoulias και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Δεκεμβρίου, 2023
Έπρεπε να της πεις δεν θα κολλήσω εγώ εσένα, αλλά εσύ με κολλήσεις μηκυτες στα δάχτυλα από την μουνα σου.
24 Δεκεμβρίου, 2023
Δεν βγάζεις άκρη με τις πορνες. Κ κάτι που ξέχασα κ αυτή ελληνίδα από το φυερι??
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2