Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 558 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα αλανια και καλές γιορτές.Λοιπον είναι γνωστό σε όλους μας ότι πλέον οι καλές εποχές έχουν περάσει στην πιάτσα.καθε μέρα τα ίδια και τα ίδια.βρωμια και άθλιες υπηρεσίες.διαβαζοντας κριτικές για Ιρίνα λέω ας κατέβω να δοκιμάσω και την δω και δεν μου κάνει στην καλύτερη πάω για κάνα σουβλάκι πουτσα μου.λοιοον μάγκες μπαίνω στον οίκο βγαίνει το μωρό και λέω εδώ είμαστε μάγκες το 20αρικο βγήκε εύκολα από τσέπη.μπαινω δωμάτιο μια.χαρα καθαρό ζεστή ωραία όλα καλά.τσοντουλα στην τηλεόραση κομπλέ.μπαινει το μωράκι ελληνικά μηδέν.αγγλικα ελάχιστα.προκατακτικα δεν κάνει απλά σου φέρνει τα βυζιά της στην μούρη αλλά πιάνοντας αυτό το κολαρακι της μου έγινε πέτρα.πιπα ούτε την καλύτερη ούτε την χειρότερη ούτε βγάζετε.τον επερνε όλο.στον στόμα χαϊδεύοντας αρχιδια.μετα από από πάνω όπου ήταν πολύ τίμια μετά στα πλάγια και αφού σίγουρα είχε περάσει 10λεπτο λέω θα φύγει εκεί αυτή ούτε πόρτα χτύπησε.την γυρίζω μπρούμυτα τις κλείνω τα πόδια για την γαμάτα δυνατά χωρίς να μου λέει μα και μου το πιπινι γουσταρε.χαλαρα εκατσα 15 λεπτά μέσα.δεν βιάζεται καθόλου και η υπηρεσία δεν χτύπησε πόρτα.γαμηστε την τώρα πριν μάθει ελληνικά και πονηρεψει και αυτή!Καλά γαμήσια με υγεία υγεια μάγκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 23, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ιρίνα
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
vinnie
Μέλος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
259
Πόντοι:
20
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bonecrusher, Ημεδαπος , info@123 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού