Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 71 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε τη Δευτέρα στη 2η βάρδια, μετά από μια αποτυχημένη συνέδρια με τη Ναταλί στο Φυλής 67 φεύγοντας είδα ότι άνοιξε εδώ ο οίκος, είπα να κατέβω μήπως πετύχω την Άντζελα να ρεφαρω ,η γνωστή μαγκιορα υπηρεσία μου είπε έλα ψηλέ κάτσε, σου έχω νέα κοπέλα μόλις ήρθαμε αλλάζει ,οκ της είπα να περιμένω, η ίδια μου είχε προτείνει και την Άντζελα όπως και άλλες κοπέλες σε άλλους οίκους παλιότερα ,κατέβηκε κι άλλος συναγωνιστής του είπε να περιμένει, αυτός βιαζόταν και ρωτούσε επίμονα ποία κοπέλα δουλεύει, πως τη λένε τι πρόγραμμα κάνει...κάτσε να τη δείς του λέει.
Μετά από λίγο βγήκε η Αλεξάνδρα στο σαλόνι πιτσιρικά γύρω στα 22 καστανοξανθη κοντή με πολύ μακρύ μαλλί που και λόγω του ύψους της έδειχνε ακόμη μακρύτερο, με κανονικό σώμα (οχι όμως σφιχτό)μικρό βυζί, είχε και ένα τατουάζ στο μπούτι, το πρόγραμμα που ανακοινώθηκε ήταν ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και 69 ,εγώ εμπιστεύτηκα ακόμα μια φορά και την επιθυμία μου για σεξ αλλά και την υπηρεσία και έβγαλα να πληρώσω, τότε ο πιτσιρικάς με ρωτάει είναι καλή μέσα, του λέω τι καλή? αν σου αρέσει πέρνα τώρα θα τη δοκιμάσω, πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο,άκουσα το πιτσιρικά να ρωτάει πάλι αυτή τη φορά την υπηρεσία αν είναι καλή, η υπηρεσία του απάντησε καλή είναι, ο πιτσιρικάς την ξαναρωτάει και που το ξέρεις και η υπηρεσία του λέει την έχω δοκιμάσει...
Φρεσκαριστικα και τη περίμενα, ήρθε η Αλεξάνδρα στο δωμάτιο, μιλάει και κάποια ελληνικά ενώ και φυσιογνωμικα γνωστή μου φάνηκε ,είπε ότι δουλευε σε μπαρ στο Βόλο...
Από προκαταρκτικα λίγα πράγματα, κάποια πεταχτά φιλιά και χαιδεματα, στο κρεβάτι αρχίσαμε κάπως ανάποδα μιας και τη ξάπλωσα ανασκελα της έβγαλα το εσώρουχο και γευτικα το μουνακι της, αλλαγή ρόλων, ξάπλωσα, σε ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό, απλά πήρε το πούτσο μου στο στόμα της, καλή πίπα αν και στην αρχή ξεκίνησε κάπως διστακτικά και δεν έγλυψε βαθιά,πέρασμα προφυλακτικου, της είπα να με καβαλήσει ανάποδα, καλή συμμετοχή μπορώ να πω, δεύτερη στάση κλασσικά στα τέσσερα, καλό στήσιμο άντεξε και πιο δυνατούς ρυθμούς, το τελείωμα έγινε μετά από λίγο στα κωλομέρια και τη κωλοτρυπιδα της, μου ζήτησε να τη σκουπισω πριν πάει να πλυθεί.
Στο δωμάτιο έκατσα περίπου 13-14 λεπτά χωρίς βιασύνη και ενόχληση, μια καλή συνεδρία ίσως την ξαναπροτιμησω.
Βγαίνοντας άρχισα να λέω στην υπηρεσία αριθμούς, τι είναι αυτό με ρώτησε, το τηλέφωνο μου (και καλά )της κάνω γελώντας, την επόμενη φορά που έρθει κοπέλα πάρε με να την δοκιμάσουμε μαζί, έσκασε στα γέλια και με καληνύχτισε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 18, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
190.628
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 The Keeper, dCorso, Kavliego και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Δεκεμβρίου, 2023
για το κουτσομπολιό,δεύτερη μέρα κομμωτήριο καρεδάκι++
στο περίπου,προς αγορίστικο στυλ '80s και τρίτη μέρα μαζεμένα κολλητά αλογοουρά τρόμαξα να την αναγνωρίσω δεν πιάνονται με τίποτε οι τύπισσες!
review reaction 1 The Keeper, n.smirni76
21 Δεκεμβρίου, 2023
Για Ρώμα μου κάνει ..φαίνεται μαυριδερη...σίγουρα είναι Ρουμάνα;πέρασα και εγώ μαζί της .. μέτρια δεν αντέχει σφυροκόπημα..έκανε λες και έχω 20 πόντο
review reaction 1 The Keeper, papaphilips, n.smirni76
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2