Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 128 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Μια αδυναμία μου είναι οι γυναικείοι κώλοι και είχα να περάσω καιρό με το κοριτσάκι έτσι το επισκέφτηκα στο καινούργιο οίκο που κάνει την εμφάνισή της. Περιγραφή των δύο μέσα βάθος δωματίων τραγικά, τα στρώματα είναι κατεστραμμένα εγκαταλειμμένη υγιεινή, το δοχείο απορριμμάτων να ξεχειλίζει απο καπότες και χαρτιά, σκεφτόμουν να φύγω αλλά η καύλα υπερίσχυσε της λογικής. Στην Κολωνού μου έκανε τελειωτικό τσιμπούκι, εδώ το έχει σταματήσει, αλλά και η υπηρεσία δεν ανακοινώνει τελειωτικό. Πίπα άφιλτρη χωρίς αρχιδογλείψιμο, με στάση σώματος απόμακρη που να μην δέχεται επαφή με τα χέρια, μετά στήθηκε χωρίς να ρωτήσει ανάσκελα βάζοντας στο μουνί της τζέλ για να αποφύγει το πρωκτικό, την ενημέρωσα ότι γουστάρω κώλο και μου τον έδωσε στα 4. Η συμμέτοχή της για κώλο στο ναδίρ, δεν γίνομαι ποτέ πιεστικός και της είπα να το παίξει μαλακία για να τελειώνουμε, εκεί ήρθε το τέλος. Μετά την ολοκλήρωση της συνεύρεσής με την Τζούλια και καθώς ντυνόμουνα ένας Πακιστανός αφού είδε το δωμάτιο που επρόκειτο να γαμήση αρνήθηκε να περάσει στο διπλανό δωμάτιο και ζήταγε τα λεφτά του πίσω. Η διάθεση της φθίνει. Ξέρω ότι δεν ήταν καλή μέρα για την γλυκιά Τζούλια και αυτός ο λόγος που σίγουρα θα περάσω πάλι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 20, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
walker 76
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
5.069
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Yatoputso, Johnny Red2 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Δεκεμβρίου, 2023
προχθές ο Τσάτσος ούτε πρωκτικό ανακοίνωσε, μόνο ελεύθερο στοματικό
review reaction 1 walker 76
21 Δεκεμβρίου, 2023
Η Τζούλια είναι στο επάνω; γιατί εγώ την είχα πάρει πριν λίγες μέρες στο κάτω το Β.
N
noblue
review reaction 1 walker 76
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2