Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τα καλα νεα μαθαινονται γρηγορα για αυτο και ετρεξα το συντομοτερο να προλαβω το λουλουδι αυτο . Νωρις στις 11 ανεβηκα τα σκαλακια στον περιφημο οικο του ερωτα αντικριζοντας 7 ατομα στην αναμονη να δουν την κορασιδα με τελευταιο στην αναμονη για δωματιο ενα φανταστικο 80 χρονο συναγωνιστη(ευγε). Η εν λογω μοντελα λοιπον ειναι οπως ακριβως περιγραφεται απο τους προλαλησαντες με λαγνο και πολλα υποσχομενο βλεμμα. Αποφασισα να περιμενω πανω απο 50 λεπτα τους προηγουμενους καθως η γυρω περιοχη δεν ειχε πολλες επιλογες με κλειστους αρκετους οικους λογω των αυστηρων ελεγχων της αστυνομιας την προηγουμενη βραδια. Εδωσα τον οβολο μου και μπηκα στο κοκκινο δωματιο. Υστερα απο ενα δεκαλεπτο εμφανιζεται το λαμπερο μωρο. Ανεβαινει πανω μου και μου δινει στο στομα αυτο το απιθανο 1,5 αρι βυζι με την ρωγα σταδιακα να σκληραινει και να την νιωθω ολο και πιο εντονα στον ουρανισκο μου. Το μωρο επιμενει αισθησιακα και ακολουθει μια εντονη gfe ιεροτελεστια που μονο με την γκομενα σου μπορεις να ζησεις τοσο εντονα. Στο τσιμπουκι τιμια και θα το απογειωνε εαν εγλυφε μπαλες και γυρω περιοχη αλλα με ευγενεστατο χαμογελο αρνηθηκε. Φιλια στην αρχη στοματοφιλα που στην πορεια εξελιχθηκαν βαθια με γλωσσα ακρως ερωτικα με τις αναπνοες μας να εχουν γινει ενα .οι στασεις απο πανω ,ιεροποστολικο και στα τεσσερα να θαυμαζω αυτο το υπεροχο κωλαρακι που μου τιναζε την ερωτικη λιμπιντο στον αερα . Δεκτικη και στο γλυψιμο στο υγρο μουνακι της και λιγο περασμα απο κωλοτρυπιδα οπου δεν διαμαρτυρηθηκε ισα που εδειχνε σαν να γουσταρε κι ολας. Δεν εδειξε καθολου βιασυνη και σε τιποτα παροτι ολαος περιμενε στο σαλονι. Εχυσα στο ιεραποστολικο με ενταση στο στενο μουνακι της(τζελ δεν εβαζε καθολου μονο σαλιο) μουγκριζοντας τρελαμενος απο καβλα ενω με γλωσσοφιλαγε.
Το κοριτσι ειναι η νεα βασιλισσα του αγοραιου ερωτα για αυτη την περιοδο. Με 20 ευρω ειναι απιστευτο να λαμβανεις τετοιες υπηρεσιες και απο ενα τοσο μοντελοκοριτσο.Τρεξτε συναγωνιστες να την γνωρισετε και αφηστε την κυρα Σαμπινα να νομιζει οτι εχει τα πρωτεια. Εδω και καποιες ημερες η βασιλισσα του αγοραιου ερωτα στα μπουρδελα λεγεται Ιρινα. Καλο βολι σε ολους.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 20, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ιρίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
arxidakos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
2.444
Πόντοι:
481
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, info@123, Bonecrusher και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Δεκεμβρίου, 2023
το τραγελαφικο κλου όλης της υπόθεσης είναι ότι για 10 λεπτά η' και λιγότερο, κάθονται και περιμενουν 1 ώρα.
μιλάμε για τον ορισμό του διψασμένου και λιγουρη πυρφορομουνοδουλου.
λες και δεν υπάρχουν άλλες κοπέλες η' άλλες μέρες και ώρες για να ξαναπάς.
μιλαω γενικά, αν και μερικοί θα δυσκολευτουν να το καταλάβουν.
review reaction 3 giorgiodelafuentes2, claimain
20 Δεκεμβρίου, 2023
τέτοιο προμόσιο ούτε η τσα2 που δουλεύει μαζί της να ήσουν
review reaction 1 review reaction 3 Reuzel, claimain
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2