Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 72 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη στον οικο οπου στο σαλονι βγηκε ενα σεξι μωρο η Μελινα.
Προκειται για μια 20χρονη Ρωσσιδα.
Εχει μακρυ μαυρο μαλλι ομορφο νεανικο προσωπο και 2αρι γεματο φυσικο βυζι.
Το σωμα της ειναι ελαφρως πλαδαρο και chubby.
To προγραμμα της απλο στα 15 ευρω.Το χρωμα του δερματος της ασπρο, ομιλει και καταλαβαινει καλα τα Ελληνικα.

Εισοδος της Μελινας στο δωματιο οπου με βρηκε φουλ καυλωμενο.
Η μικρη ειναι θερμη μεσα στο δωματιο, με καβαλησε χωρις να εχει γδυθει και ετριβε το μουνι της πανω στην πουτσα μου. Εβγαλε το σουτιεν της και πεταξε τα βυζια της πανω στη μουρη μου οπου τα εφαγα τα βυζαξα και τα σαλιωσα παντου χωρις να την ενοχλει.

Σηκωθηκα ορθιος πανω στο κρεβατι και μου περασε καποτα, πηρε πιπα με μετρια μπασιματα στο στομα της ενω μου χαϊδευε απο κατω τα αρχιδια μου.
Μετρια προς καλη η πιπα της σιγουρα μπορει να την βελτιωσει παραπανω.

Εβγαλε το εσωρουχο της και προς εκπληξη μου με σταματησε οταν πηγα να βουτηξω μεσα στο μουνι της. Εβαλε το χερι της στο κεφαλι μου με εσπρωξε προς τα κατω και μου ειπε "γλειψε με".

Θα εχει διαβασει τις κριτικες μου σκεφτηκα οτι ειμαι δεινος γλειφομουνακιας και δεν ηθελε να χασει την ευκαιρια να εχει αυτη την εμπειρια μαζι μου.

Βεντουζωσα το στομα μου πανω στο μουνι της και αρχισα να τρομπαρω.
Το μουνι της φουλ υγρο εσταζε κυριολεκτικα απο τα υγρα της τα οποια ηταν ελαφρως ξινα.
Αφου την ρουφηξα καλα μου ανοιξε τα ποδια και ξαπλωσα πανω της.

Την γαμησα δυνατα και βαθια γλειφοντας το λαιμο της. Η πιτσιρικα αντεχε κοπανημα και βογγουσε.
Απο μονη της μου ζητησε να κατσει στα τεσσερα. Στηθηκε πολυ καλα με σπασμενη τη μεση ενω ειχε γυρισει λοξα τον κορμο της και με κοιτουσε. Μπηκα μεσα της και αρχισα να την γαμω δυνατα.
Η μικρη αντεχε τις δυνατες πουτσιες μου και γουσταρε καρφωματα μεσα της. Η αισθηση του αιδοιου της μετρια προς χαλαρη.

Δεν εκλεψε καθολου και δεν βιαζοταν.Βεβαια εχυσα και νωριτερα αποτι συνηθως γιατι ημουν παρα πολυ καυλωμενος και ηθελα επειγοντως να χυσω.


Ομορφο κοριτσι η Μελινα θερμη μεσα, γουσταρει πηδημα. Σιγουρα θα ξαναπροτιμηθει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 15, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μελίνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
15€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
495
Likes:
61.615
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 George Alpha, Ημεδαπος , Johnny Red2 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού