Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 193 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κατέβηκα μετά από καιρό στα σοκάκια της αμαρτίας. Παρόλο που έχουν περάσει μήνες από την τελευταία μου κατάθεση χθες το είχα αποφασίσει πως θα γεμίσω ένα λάστιχο. Πέρασα από άγκυρας ήθελα κάτι μιλφοιδες δεν έμεινα ικανοποιημένος ανέβηκα στο 84 αλλά κλειστό συνέχισα τ βόλτα μου πέρασα πάλι τίποτα δεν το έβαλα κάτω τρίτη και "τυχερή". Με το που την αντίκρισα έβγαλα κατευθείαν το 20 η Σόνια είναι πραγματικό Μιλφ δε μιλάω για υπηρεσίες μιλάω απλά για εμφάνιση. Με κέρδισε μπήκα δωμάτιο ήρθε πήγα να τ μπαλαμουτιασω στο όρθιο πράγμα που Μ αρέσει μου λέει ξάπλωσε γλυκούλη, κατάλαβα πως έχασα όλα διαλύθηκαν αλλά αφέθηκα στα χέρια της. Χαδια βυζομαλακια και μια πίπα δονητης ειλικρινά εκεί βρήκα πάλι το ενδιαφέρον (να σημειώσω ότι παρόλο που χρησιμοποιώ λάστιχο πλέον το κόλπο που κάνει έχει αντίκρισμα και είναι το δυνατό της σημείο από υπηρεσίες). Καθώς ήμουν απολύτως καυλωμένος ήρθε η ώρα να τη γαμησω και ξανά πάλι τα ίδια μη έτσι έλα εδώ σε ένα σημείο μου λέει κάτσε πάνω σαν άνθρωπος γύρνα στα τέσσερα τς λέω εντάξει και μέχρι και εκεί μου λέει έχεις πολύ ανοιχτά τα πόδια σου οκ κατέθεσα αλλά δυστυχώς η ικανοποίηση πήγε περίπατο!! Παρόλα αυτά επειδή είναι γυναικάρα ίσως λέω ίσως και κάποια φορά να ξαναπεράσω. Προς αποφυγήν παρερμηνειών δε λέω πως οι υπηρεσίες τις δεν είναι καλές απλά δεν σου αφήνει πολύ περιθώριο με αποτέλεσμα να χάνετε ή μάλλον να μη δημιουργείτε καν κάποια χημεία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 14, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Pitsirikosss
Σεβαστός
Εγγραφή:
21 Σεπ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
1.679
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 giorgiodelafuentes2, The Keeper, Διανοούμενος και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Δεκεμβρίου, 2023
Συναγωνιστή, τα έχουμε γράψει όλοι, εδώ και καιρό, για την λεγάμενη. Καμία σχέση, με την Σόνια του 2008. Δυνατό μιλφόνι, αλλά έχει μεταλλαχθεί σε μία σπαστική και μυγιάγγιχτη μαλάκω.
review reaction 1 drifter81, Pitsirikosss
16 Δεκεμβρίου, 2023
Με την κυρά Σόνια το σεξ είναι σαν νάσαι υπάλληλος της κι αυτή η αφεντικίνα..
review reaction 1 Pitsirikosss
17 Δεκεμβρίου, 2023
Κύριοι έχετε απόλυτο δίκιο αλλά με είχε φάει η περιέργεια και έπρεπε να τν δοκιμάσω.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3