Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τα πρωινά γαμήσια είναι τα καλύτερα , οπότε είπα να κάνω μια τσάρκα μετα τον πρωινό μου καφέ. Πρώτη στάση εδώ και η υπηρεσία ανακοινώνει δύο κορίτσια, Σαμπίνα και Νίκα. Την Σαμπίνα την πήρα πριν δύο μέρες και μου άρεσε και την Νίκα μια φορά παλιότερα με καλές εντυπώσεις. Βγήκαν στο σαλόνι όπως μου αρέσει. Η Σαμπίνα με κάλτσες και ένα μαύρο κορμάκι που τόνιζε την κωλάρα της και η Νίκα με κάλτσες και ένα μαύρο στριγκάκι ενώ από πάνω φόραγε ένα κόκκινο διάφανο μπέιμπι ντολ. Φορούσε και τα καβλιάρικα γυαλάκια της οπότε μου σηκώθηκε από το σαλόνι . Πλήρωσα για παρτούζα και πέρασα στο δωμάτιο που είναι στο σαλόνι. Φρεσκαρίστηκα και ξάπλωσα ενώ μετά από λίγο ήρθαν και τα κορίτσια. Η Σαμπίνα έβγαλε τελείως το κορμάκι που φορούσε ενώ η Νίκα κατέβασε μόνο το πάνω μέρος του μπέιμπι ντολ βγάζοντας έξω τα βυζιά της. Με ρώτησαν αν θέλω ελεύθερο στοματικό και αφού τους είπα ναι η Νίκα έπιασε αμεσως δουλειά γλείφοντας μπαλάκια και πούτσα ενώ η Σαμπίνα μου έφερε τα βυζιά της για ρούφηγμα. Τα ρούφηξα για λίγο αλλά μετά της είπα να βοηθήσει την Νίκα στο γλείψιμο.Ρούφηξαν ενναλαξ και οι δύο και για ικανοποιητικό χρόνο πούτσα και μπαλάκια ενώ προς το τέλος η Σαμπίνα ρούφαγε δυνατά τα μπαλάκια κάνοντας τον ήχο του μπουκαλιού. Μετά ήρθε η στιγμή για το γαμήσι και τις πήρα και τις δύο στα τέσσερα. Αρχικά την Σαμπίνα που τούρλωσε την κωλάρα της και την γάμησα δυνατά ενώ η Νίκα ήρθε δίπλα και με φιλούσε στον λαιμό ενώ μετά χούφτωνε την κωλάρα της Σαμπίνας και μου έλεγε , κοίτα τι ωραία που κουνιέται. Αφού την σφυροκόπησα αρκετά , μου άλλαξαν προφυλακτικό και ήταν η σειρά της Νίκας να στηθεί. Δεν της έβγαλα ούτε το στριγκάκι, απλώς το έκανα στο πλάι και την κάρφωσα. Την γάμησα και αυτήν δυνατά ενώ η Σαμπίνα είχε στηθεί δίπλα μου και με φιλούσε ενώ εγώ χούφτωνα την κωλάρα της. Λίγο πριν το τέλος τραβήχτηκα , έβγαλα το προφυλακτικό και τους είπα ελάτε να σας χύσω και τις δύο. Η Σαμπίνα ξάπλωσε ανάσκελα με το κεφάλι κάτω από τα πόδια μου γλείφοντας τα μπαλάκια μου , ενώ η Νίκα ανέλαβε να ρουφήξει την ψωλή μου. Τον ρούφηξε δυνατά και τις έριξα όλα τα χύσια στο ζεστό της στόμα. Αφού τον στράγγιξε πήρε ένα μωρομάντηλο και το έδεσε στην πούτσα μου. Αυτό είναι και το σήμα κατατεθέν της. Σηκώθηκαν ντύθηκαν με ευχαρίστησαν, τις ευχαρίστησα κι εγώ και έφυγαν λέγοντας μου ότι με περιμένουν ξανά. Πέρασα πολύ καλά με το κορίτσια γιατί είναι μαστόρισσες στην πίπα αλλά και στό γαμήσι. Στα σύν ότι φορούσαν και οι δύο κάλτσες , κάτι που με καβλώνει ιδιαίτερα. Σε όσους τους αρέσουν οι νταρντάνες θα τις πρότεινα αν και η Νίκα δεν είναι και τόσο πολύ, πιο πολύ η Σαμπίνα. Σίγουρα πάντως τα λεφτά σας θα πιάσουν τόπο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 14, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Νίκα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Σαμπίνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
128
Likes:
16.240
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 Bisha, Ντουνταράς, giorgiodelafuentes2 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού