Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 128 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εισοδος στον οικο οπου στο σαλονι βγηκε η Τζουλια.
Προκειται για μια Ρουμανα μιλφ με σκουρο δερμα και ομορφο θελκτικο προσωπο.
Ειναι μετριου αναστηματος, το σωμα της ειναι καλο με ομορφο κωλο.
Το στηθος της δεν μπορω να το περιγραψω γιατι δεν εβγαλε ποτέ το σουτιεν πραγμα που δε με πειραξε καθως ειχα παει μονο για κωλο.

Το προγραμμα της φουλ στα 10 ευρω,μιλαει αρκετα καλα Ελληνικα.

Εισοδος της Τζουλιας στο δωματιο οπου χωρις καποια αλλα προκαταρκτικα εβαλε ακαποτα την πουτσα στο στομα της.
Η πιπα της αρκετα καλη υγρη και βαθια χωρις χερι αλλα και χωρις περασμα απο μπαλες.
Περασμα καποτας οπου μου ανοιξε τα ποδια και της τον εχωσα στο μουνι για να τον λιπανω,βεβαια εβαλε τζελ και αυτη στο μουνι πριν την εισοδο. Ξαπλωσα πανω της και της εχωνα βαθια και αργα, η αισθηση του αιδοιου της αρκετα καλη ενω η ιδια εβγαζε μικρα βογγητα.

Βγηκα απο το μουνι και εβαλα τα ποδια της πανω στους ωμους μου.
Τον εβαλα σχετικα ανετα μεσα στον κωλο της οπου τον πηρε ολο μεσα χωρις να παραπονεθει για το μεγεθος.
Την γαμησα με προσοχη για να μην την τραυματισω .
Η πουτσα εμπαινε αργα και βαθια ολη μεσα στο κωλαντερο της, η Τζουλια βογγουσε ηδονικα.
Την ρωτησα αμα την ποναω και ειπε οτι το κανω πολυ καλα και οχι μονο δεν ποναει αλλα της αρεσει κιολας.
Η αισθηση της πισω τρυπα της αρκετα καλη. Ενιωθα το κωλαντερο της να αγκαλιαζει το καυλι μου σε ολο του το μηκος.

Μετα απο κανα πενταλεπτο μεσα στην κωλοτρυπα της την εχυσα γεμιζοντας φουλ την καποτα με σπερμα.
Στραγγιξα ολοκληρωτικα και βγηκα καθαρος απο μεσα της.

Συμπερασματικα η Τζουλια ειναι μια νοστιμη Ρουμανα. Δεκτικη,φιλικη, χαμηλων τονων.
Οποιος γουσταρει να ριξει ενα τιμιο κωλογαμησι με ενα 10ρικο πρεπει να την επισκεφτει.


Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 14, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
61.773
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 torosidis, epikerdis, giorgiodelafuentes2 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού